|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ne volim
24.6.2014 14:26:04   
vonavoj
Ne volim kad spremim rucak,cekam mm da zajedno rucamo,a on mora hitno u wc i da se vrati na posao!user posted image
A ja se ubi da bude vruce i mrtva gladna..mogla sam sama i ranije da jedem!user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Ne volim
24.6.2014 15:51:43   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ne volim kad spremim rucak,cekam mm da zajedno rucamo,a on mora hitno u wc i da se vrati na posao!user posted image
A ja se ubi da bude vruce i mrtva gladna..mogla sam sama i ranije da jedem!user posted image

welcome to my life user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Ne volim
25.6.2014 7:40:46   
branki*
ne volim kad moram da radim,a mrzi me...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Ne volim
12.7.2014 13:12:39   
Verolina
Ne volim sladak kupus i dinju.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Ne volim
16.7.2014 0:47:17   
NadaR
Glupu nesanicu ...


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Ne volim
16.7.2014 8:05:05   
big mum
Ne volim što napuštam svoj dom,mjesto gdje sam odrasla.Provela djetinjstvo,mladost.Porodila svoju djecu.
Ne volim što napustam ovaj pogled s prozora,drvo u parku i pticu na njemuuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Ne volim
16.7.2014 9:37:25   
NadaR
BMuser posted image
Jutros ne volim pms user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Ne volim
16.7.2014 13:06:00   
mali_mis
Ne volim glupo pitanje "Pa kad ce prohodati?".
To je isto kao i kada ste sa nekim u vezi, pa vas pitaju "Pa sta vas dvoje cekate". Ili kad tu vezu ozvanicite, pa sledi pitanje "Ima li nesto novo?". Pa onda kad ste trudni "Pa sta cekas ti, kad ces se poroditi?"
Kao da ne postoje vise ona sasvim normalna pitanja "kako si?", "sta radis?"...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Ne volim
16.7.2014 13:55:14   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Kao da ne postoje vise ona sasvim normalna pitanja "kako si?", "sta radis?"...


user posted image user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Ne volim
16.7.2014 14:00:57   
Janncica
Sto je S stalno bolestan.I sto opet imamo epizodu temperature koju ne mozemo da spustimo,posle popijenog hemomicina,apsolutno isto kao i zimus kad ga je pio.
I ne volim doktore koji samo jedan na drugog prebacuju krivicu.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Ne volim
16.7.2014 16:25:04   
superm
Folirante... mnogo ih je ovih dana...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Ne volim
16.7.2014 17:20:14   
amelia
Ne volim kad mi svekrva od jutra do sutra zvoca i kazuje mi kako da napravim ono kako se pravi ovo ona kao sve zna a mene hvata nervoza mrzim kad me neko nadgleda i vrti se okolo mene da vidi sta radimuser posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Ne volim
17.7.2014 0:55:40   
Azra_
...kad nam dođe dete iz komšiluka i počne cepati knjige koje moje dete pažljivo sortira i čuva! Svoje dete bih jako izgrdila, a kada je tuđe, šta mogu?! Da ih izbacim iz kuće?! Ne volim što ne znam da odreagujem kako treba u takvim situacijama.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Ne volim
20.7.2014 0:06:33   
mtajcica83
Ne volim to sto otac mog djetata kad god njega izvede u setnju ili na plazu ili odvede kod njegovih prica protiv mene svasta..ON da prica??? I to djetetu od nepune 4 godine...Andrija dosao danas i kaze mama reko mi je tata da si ti gad nad gadovima ????user posted image .Ja kazem njemu Andrija to su ruzne rijeci i ne treba nikome da ih govoris posebno ne mami.A dijete mene zagrlilo i kaze pa tata mi je reko to da ti kazem pa ce da mi kupi nekog robota...pojma nemam..Mislim...nemam rijeci.
Zar ne moze lijepo vrijeme provoditi sa njim a ne djetetu puniti glavu glupostima.Kad odraste reci cu mu kakav je bio njegov tata prema meni, ali sada mislim da to nema smisla da se govori..
moderatori izvinjavam se neznam nisam nasla temu gdje bi ovo mogla da napisem, pa sam zato ovdje ispisala.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Ne volim
20.7.2014 8:35:38   
branki*
joj,mtajcice,sto mi je to bzv i jadno kad tako mama i tata ruzno govore deci o onom drugomuser posted image (u tvom slucaju tata )
pa,kakav je to roditelj!em ga retko vidja i jos i kad je tu on laprda gluposti!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Ne volim
20.7.2014 10:54:13   
Olga75
uf Mtajcice to je jako ruzno user posted image
sta god da misli o tebi ti si mama njegovom detetu i to sto radi je prosto gnusno
e al ne sekiraj se , ne gledaj sta ti kaze vec ko ti kaze

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Ne volim
20.7.2014 12:47:52   
Verolina

IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Andrija dosao danas i kaze mama reko mi je tata da si ti gad nad gadovima ????

Mi smo ljudi teska marva.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Ne volim
20.7.2014 21:36:55   
mtajcica83
Ma dno dna...da se tako izrazim..Nego mi je zao svrca sto od oca mora da slusa takve gluposti.Kaze mi ako tata jos jednom nesto ruzno kaze ja cu da mu kazem da necu vise da ga volim i da ide na brod i da me bas briga za igracke...user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Ne volim
20.7.2014 23:37:35   
Verolina
Ne idu mi u glavu ljudi koji truju deciji mozakuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Ne volim
21.7.2014 0:18:09   
jovicaa
mtajcice dobro je sto si se izvukla od te budale, nista drugo nemam da kazem.. a andriji ces ti vremenom, kako bude odrastao moci da objasnis kako stoje stvari..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Ne volim
21.7.2014 12:03:47   
nata11

IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Ma dno dna...da se tako izrazim..Nego mi je zao svrca sto od oca mora da slusa takve gluposti.Kaze mi ako tata jos jednom nesto ruzno kaze ja cu da mu kazem da necu vise da ga volim i da ide na brod i da me bas briga za igracke...user posted image

user posted image user posted image Da puknes od muke..

_____________________________





(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Ne volim
21.7.2014 12:05:28   
minnica
mtajčice, to je baš nisko i primitivno. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Ne volim
4.8.2014 19:21:32   
nata11
Ne volim devojke sa pilecim mozgom.
Ne volim kada vidis samo ono sto ti drugi serviraju jer si ti mozda i ne toliko glup koliko lenj da nevidis nista drugo.
Ne volim kada mi kretenusa prica kako joj buduci muz ''citaj svaler'' uplacuje nadogradnju. Pa juser posted image user posted image user posted image te glupu umes li da zaradis 2.000 din za nokte.


_____________________________





(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Ne volim
12.8.2014 0:44:40   
Verolina
Dupe od svrake.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Ne volim
12.8.2014 0:48:00   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Verolina

Dupe od svrake.user posted image

Trticu?user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here