|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:09:38   
eugenija
Jutros se probudim, moja stopala liče na dva debela uštipka, kada bi se popeo neko na njih, bio bi to lep vidikovac, video bi lepe krajeve oko Banja lukeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ublažiti ovu neprijatnost?


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:11:32   
Anoniman
pojma nemam... imala sam isti problem u obje trudnoće .... mjesec pred porod....

kazu da se treba unositi manje tecnosti... manje se kretati.... (ja nisam mogla ni jedno ni drugo)

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:13:01   
eugenija
Eto i ja sma tačno mesec dana pred termin... Uhh.. I do kraja će biti ovako? 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:14:49   
Sneža
Joj sad mi se jedu ustipciuser posted image Niste fer,ne spominjite hranu u ovo vreme!I moja zaova je u obe trudnoce oticala,ali mu to dode kao normalna pojava u zadnjem mesecu. 

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:14:57   
Anoniman
da .... a onda ce ispuhati ko balon user posted image



(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:18:40   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Sneža

Joj sad mi se jedu ustipciuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:23:51   
dana198495
mojoj sestri je pomagalo kada podigne noge na dva tri jastuka i kada izmasira stopala

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:24:40   
eugenija
Hvala Dano na savetu, vidiš to bih mogla, malo da dižem nogeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:29:16   
dana198495
što smo dizale noge dizale smouser posted image user posted image user posted image sada nam nema neke velike koristi user posted image user posted image šala malauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:32:36   
eugenija
A joj Dano, ne znam za tebe, ali meni hormoni podivljaše user posted image


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 15:36:54   
dana198495
blago tebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 16:55:39   
Buba76
Eugi,bitno je samo da kada sedis uvek drzis podignute noge.SAto vise odmaraj!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 17:48:25   
Verus
Eugi, sada mi se jedu ti tvoji ustipci!  Nemam rucak na poslu, jedem neki cips, bljak....meni oteknu noge kada stojim ceo dan svakako, mogu misliti sta ce biti u user posted image user posted image  Al ko sto Buba kaze, noge uvek gore!!!  I digni  ih na jastuke da ti se "ocede"user posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Otečene noge u trudnoći
8.5.2009 22:11:30   
afrodita
Jao kakve su moje noge bile u zadnjem mesecu...
nisam smela otici kod komsinice koja je imala
podno grejanje jer su mi od toga natecena stopala
dobila strije od dolivanja ulja na vatru...
A Kada sam otisla u porodiliste od bolova nisam
znala hocu li lezati ili setati pa sam se stalno micala
tamo-vamo i jednom ustajem iz kreveta i pitam jednu
porodilju gde su mi papuce a ona mi odgovara - tu su ti
zar ne vidis, a ja joj kazem to su neke male to nisu moje
vidis kolike su mi noge.
Natakla sam ih na palac od noge i otisla da se izduvamuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Otečene noge u trudnoći
9.5.2009 17:41:33   
eugenija
Afrodita, sada si me dala u razmišljanje.. Kakve pape da kupim za porodilište jbteuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Otečene noge u trudnoći
10.5.2009 9:45:04   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: eugenija

Eto i ja sma tačno mesec dana pred termin... Uhh.. I do kraja će biti ovako? 


Hoce draga,posebno sad ce da bude toplo,vec je.Nemoj da brine4s vecina nas je imala taj problem,kad legnes podigni noge i kad sedis noge neka ti uvek budu opruzene.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Otečene noge u trudnoći
11.5.2009 21:37:47   
Anoniman
Tebi otekle noge a meni prsti na rukama, pi! Ko cevapi su user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Otečene noge u trudnoći
12.5.2009 2:47:07   
leila
Meni i noge i ruke otekle...jedva juce poskidala prstenje, bilo je il da secemo prstenje il prste...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Otečene noge u trudnoći
11.6.2009 17:59:36   
nina83
Meni su isto pocela da oticu stopala, pogotovo na desnoj nozi, tu imam prosirene veneuser posted image
Pitam se sta ce biti do kraja letauser posted image
Nasla sam resenje kad vec ne znam sta bih s njima, podignem ih na jastuke i umotam u hladan peskir, a i mm je nasao super stvar u apoteci, aktivni kiseonik, i stvarno pomazeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leila)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Otečene noge u trudnoći
11.6.2009 21:20:28   
božana
Kupi nemački balzam gel za noge zove se Alter Heideschafer.USPEH ZAGARANTOVAN.

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Otečene noge u trudnoći
14.6.2009 1:02:23   
*iva*
Bozana mozes li mi reci gde mogu nabaviti taj gel, koliko kosta i da li ga sigurno trudnice mogu koristiti? 

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Otečene noge u trudnoći
14.6.2009 1:14:50   
Verus
iva, trudnice mogu bilo koji gel da koriste za vene.  to je bezbedno, ne preporucuje sa da se pije phlebodia ili drugi venotonici... a sto se tice krema mozes slobodno.

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Otečene noge u trudnoći
14.6.2009 1:22:53   
*iva*
Hvala ti, ja sam u sestom mesecu i od kako su krenule vrucine napatih se ziva... Boli, zateglo i oteklo... user posted image Vena nema hvala Bogu, ali kapilara... user posted image   Imas li mi ti sta preporuciti za mazanje? U apoteci su mi dali Gavez gel, malo mi je lakse ali nista specijalno, otekla sam i dalje, nista ne mogu obuti...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Otečene noge u trudnoći
14.6.2009 1:28:53   
Verus
iva, ruscoven je dobar, isto tako hepathrombin gelovi su super, a ima i u Rodicu da se kupi gel ja mislim da pise MEI, onako bela tuba oko 200 dinara, kesten gel, jako je fin, lepo hladi noge i to uzmes SVAKO vece a ako mozes i tokom dana i fino namazes od vrha prstiju ka kolenima, i dobro i nezno umasiraj gel, ali samo od stopala ga gore da moze da voda malo da ode.  Ako mozes, na 10 tak minuta, lezi na ledja na pod ili krevet a noge nasloni na zid, tako da si skoro pod pravim uglom u odnosu na telo i to radi par puta na dan, pomoci ce otocima.  I moras uvek, kad god je moguce, da dok sedis drzis noge podignute na stolici, a kad lezis dignih ih na 2-3 jastuka. Primetices razliku.  Neke zene kazu, da neven krema jako pomogne.  Ja sam nasla neku u Lilly shop, mislim da se zove Stojakovic (prozivodjac), bila je oko 163 dinara.  Ta mi je bolja od onih masnih, nemackih neven kreme u dm-u.

Ali sta god prodaju u apoteci za vene i otoke ce ti pomoci.  Ima i jedna Lioton gel u apoteci, italijanska proizvodnja, ali ta je malo skuplja, ne secam se koliko....ali znas sta?  Ove nase proizvodnje su sasvim kvalitetne.

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Otečene noge u trudnoći
14.6.2009 1:41:42   
*iva*
Hvala jos jedanput, od sutra menjam navike i prelazim na potpunu opustenciju! Na ledja i sve u vis, nema druge...!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here