|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moda za trudnice
1.12.2008 15:37:32   
Anoniman
Čačkam po sajtu H&M (koji ni kod nas u NS ne postoji, ali ja volim da zvirnem i možda da skinem neku ideju).
Pa evo...

user posted image     user posted image    

user posted image     user posted image

user posted image     user posted image  

IZVOR SLIKA

Kada sam bila trudna volela sam da mi se vidi stomak, nisam ga sakrivala u neke tunike. A vi?


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Moda za trudnice
1.12.2008 16:02:59   
gina
Ja ga uopste ne sakivam! user posted image

[URL=http://img219.imageshack.us/my.php?image=img7603dt7.jpg]user posted image [/URL]

[URL=http://img219.imageshack.us/my.php?image=img7594nl2.jpg]user posted image [/URL]

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Moda za trudnice
1.12.2008 16:39:28   
Jeca*
Ni ja nisam krila stomak...a nije ni bilo moguće user posted image
Meni je ovaj butik fenomenalan. Ja ga slučajno otkrila a pošto sam slavila 10 godina mature u trudnoći, trebala mi je neka malo lepša garderobica, a tamo sam našla svašta nešto jako lepo. Pa, evo preporuke

KLIK

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Moda za trudnice
1.12.2008 16:58:00   
gina
Ja ovu trudnocu guram u farmericama i dzemperima. Kupila sam jednu tuniku i haljinu i to je sve. Vecinu vremena provodim kuci tako da su mi trenerice najbolje user posted image .

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Moda za trudnice
1.12.2008 18:28:03   
guppy RR
Ja sam većinu trudnoće provela u dve haljinice nalik onoj sa prve ginine slike gore. Jedna je bila crna, druga žarko roze .... što je sa mojih 100 kg na kraju izgledalo fenomenalno :))
Kupila sam ih u HM i rasle su sa mojim stomakom, osećala sam se lagano ko leptirić!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Moda za trudnice
1.12.2008 21:24:29   
andrijana
Kada mi je bila mala trudnoca,nosila sam trenerkice i dukseve a posto mi je vecina trudnoce bila letnja,nosila sam neke haljinice koje mi je muz kupio a po kuci sam nosila njegov sorts i majice.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Moda za trudnice
2.12.2008 5:57:03   
Lu
Sad kad se sjetim,ja sam se u trudnoći trudila da izgledam i ljepše nego inače.
Stalno sam nešto kupovala,majica sam imala gomilu,ali su to kao tuinike koje se i sad (mislim ljetos)mogu nositi,na bretele ili bez leđa koje se šire prema struku,neke sam podijelila drugim trudnicama,
nosila sam capry hlače većinom i sandale ili papuče visoke ali puni đon(pluto) tako da su mi bile udobne,
kad je zahladnilo traperice(farmerke) trudničke sa rastezljivim platnom preko trbuha,ili tajice sa dugim džemperima a mama mi je kupila jednu bundicu do koljena veelikuuser posted image .
Po kući sam zimi nosila plišane trenerke,one su mi bile svakako najudobnije.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Moda za trudnice
2.12.2008 8:49:58   
Anoniman
Ja sam u trudnoći bila mnoooogo tužna što nemam farmerice, a tada si u NS mogao trudničke farmerice kupiti samo u jednoj radnji i kidali su sa cenama. E onda sam ja izvukla jedne starije farke iz ormana, otišla sam i kupila sam crnog streča i gume i otišla kod krojačice. Rekla sam joj da mi skine dugme i šlic sa farmerki i uvuče gumu u struk, i da je onda "obloži crnim strečom da bude lepo, i da mi nogavice raseče sa spoljne strane butina i takođe ubaci nekih 10cm crnog streča (da dobijem na rastegljivosti i obimu user posted image ).

Što se majci tiče, nosila sam one koje sam nosila i pre trudnoće i nosim ih i sada, samo što sam isekla nekoliko crnih i nekoliko belih podkošulja. Odsekla sam im bratele, i ostalo je samo kao prsten, to sam spuštala na stomak, s jedne strane upašem u farmerke, a sa druge strane podvučem pod redovnu majcu koju sam obukla.

I naravno, pošto sam se porodila u leto, neizbežno - haljinice!

Volela bih i sledeću trudnoću da tempiram da mi porođaj bude u leto, mislim da to mnogo olakšava stvari.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Moda za trudnice
2.12.2008 17:02:40   
kumara
Jao kako ja volim lepe i opusteno obucene trudnice!!! One slike iz H&M su mi skroz super!!! Samo da docekam, pa cu i ja tako da se oblacim... user posted image

Moja drugarica je bila u 9 mesecu u avgustu i stalno se setala golog stomaka. Ne znam da li me razumete, ali majcice su joj dolazile do pocetka stomaka, a pantalonice ispod stomaka, tako da je stomak bio go. Moram priznati da mi se to bas i nije dopalo. Ja sam pre za haljinice i takve stvari. Super mi je kad se stomak vidi preko garderobe, ali go stomak mi je nekako bezveze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Moda za trudnice
2.12.2008 17:20:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Moja drugarica je bila u 9 mesecu u avgustu i stalno se setala golog stomaka. Ne znam da li me razumete, ali majcice su joj dolazile do pocetka stomaka, a pantalonice ispod stomaka, tako da je stomak bio go. Moram priznati da mi se to bas i nije dopalo. Ja sam pre za haljinice i takve stvari. Super mi je kad se stomak vidi preko garderobe, ali go stomak mi je nekako bezveze.


Da li ti znaš koliko je njoj bilo toplo? Mada ni ja nisam išla napolje golog stomaka. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Moda za trudnice
2.12.2008 18:17:56   
andrijana
Ja sam vecinu trudnoce provela u letu. Nosila sam muzevljeve majice,nije mi se video stomak ali ako se gleda ispod majice,onda se primecivalo. Tunikice su me spasavale ali nisam mogla da ih obucem na sportski sorts. Svekrva me je stalno grdila kako mi viri stomak ali nikad nije bio go,to me je strasno nerviralo. Premda,da sam bila kao slon i jos da mi viri stomak,na sta bi to licilo. Nisam se stidela stomaka,naprotiv ali sto je red-red je. Od obuce sam nosila sandale ravne,rimljanke i jedne papuce,japanke jer drugo nisam mogla da obujem jer su mi noge bile uzasno natecene da nisam mogla da hodam.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Moda za trudnice
3.12.2008 8:20:41   
Anoniman
Šta ti je draga smetalo, to što ti svekrva zanoveta što ti viri stomak ili što ti nikada nije bio go stomak? user posted image  Nisam razumela.

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Moda za trudnice
3.12.2008 9:59:49   
guppy RR
I jedno i drugo? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Moda za trudnice
3.12.2008 14:50:42   
MERYEN
Nosila sam farmerice trudnicke jedno vreme i majcice,a onda leto i sve extra uske i kratke haljine a imala sam jednu jako kratku leprsavu uzivala sam u njima,i nikada nisam nosila siroke majice/.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Moda za trudnice
3.12.2008 16:22:53   
kumara

IZVORNA PORUKA: Tasha

Da li ti znaš koliko je njoj bilo toplo? Mada ni ja nisam išla napolje golog stomaka. user posted image


Verujem ja da je njoj bilo vruce, ali ipak mislim da je nekako neukusno da ti se vidi go stomak. Ljudi si stalno buljili u nju kad smo isle ulicom i meni je bilo jako neprijatno. Kad se ocrtava ispod uske haljinice ili majce, to mi je ok.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Moda za trudnice
3.12.2008 22:56:42   
Anoniman
Da, ni ja nisam išla golog stomaka na ulicu... ali je bio golišav kod kuće. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Moda za trudnice
4.12.2008 12:44:09   
kumara
Pa dobro, to se ne racuna... Kod kuce je kod kuce, tamo mozes kako hoces!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Moda za trudnice
11.12.2008 23:17:25   
sonja999s
ja sada bas nisam u fazonu da se sredjujem i skockavam. a dok nisam bila trudna...pa to je bilo strasno. bas se ne zove dzabe drugo stanje. skroz sam drugacija. imam 3para trenerica, 5duksica i to je to.. nervira me sto ne mogu da pronadjem odgovarajucu jaknu (ako probam neku jako veliku, uspem da je zakopcam, ali su mi veliki rukavi)..ali, dobro..proci ce i ova zima brzo. ionako nigde specijano ne idem.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Moda za trudnice
28.1.2009 13:19:01   
Jele
Ja sam iz NS-a zapucala u Bg u taj butik ''9 meseci'' da kupim pantalone, ali su mi sve bile kratke user posted image . Cene su bile prilično visoke. Kupila sam jednu preteranu tuniku i nadam se da ću je moći nositi i kasnije. E onda sam neočekivano našla trudničke farmerice u Benetonnu i rabim ih maksimalno. Bile su dosta skupe, ali ću moći da ih nosim i posle trudnoće, jer imaju onu gumu-pojas koji nije previše širok i velik. Posle kada sam videla da su ih bacili na 50% sniženje....
Inače i mene je uhvatila neka manija skockavanja u trudnoći. Nekako su mi uvek bile slatke doterane trudnice, dok su mi one u razvučenim majcama delovale nekako neuredno i depresivno.
A skroz je druga stvar kada radiš skoro celu trudnoću, jednostavno ne možeš stalno u istim stvarima ići na posao, bar ja to ne volim. Za kod kuće naravno volim komotne trenerice i rastegljive majce - ali i to volim da je u živim, veselim bojama.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Moda za trudnice
28.1.2009 13:31:34   
Anoniman
Imaš u zari "mama collection", farmerke su pre sniženja bile oko 5000din... ne znam dal je prošlo sniženje?

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Moda za trudnice
28.1.2009 17:27:09   
sonja999s
i ja sam uzela farmerice u Benetonu pre neka 3 meseca. skroz su fine, bas se rastezuuser posted image i fino podnose moju trudnicku kilazuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Moda za trudnice
29.1.2009 11:34:27   
Jele
IZVORNA PORUKA: sonja999s

i ja sam uzela farmerice u Benetonu pre neka 3 meseca. skroz su fine, bas se rastezuuser posted image i fino podnose moju trudnicku kilazuuser posted image



Da, jako se rastežu, tako da mi posle dva-tri nošenja nogavice budu široke - NAPOKOOON da mi je nešto široko user posted image .
I našla sam tamo super neke pamučne majce-tunikice po 890 dinara na sniženju, jako su prijatne i praktične.

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Moda za trudnice
25.2.2009 9:26:25   
Anoniman
Uh, ja sad ne mogu da smislim da nosim farmerke, pa makar bile i za trudnice! Od uskih stvari mogu samo helanke, koje naravno ne stezu, jer mi vec i sada u nepunih 3 meseca sve sto mi pomalo stegne stomak, smeta! A da vam budem iskrena jos mi nije do nekog sredjivanja, mada ne znam... mozda kad prodju ove glupave mucnine, mozda i dobijem zelju za tim, iako sam se pre trudnoce sredjivala kao luda!
Nisam luda za skupim stvarima u trudnoci, gledam da bude sto prakticnije, a i sad mi svaka para treba, jer se blizi svadba! user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Moda za trudnice
6.3.2009 7:45:58   
mihi
www.gap.com Američki GAP ima super stvari za trudnice, mm je bio u Americi i za 200$ što je oko 15000 din mi je kupio 5 pari pantalona, 10 majica, suknju haljinu itd... Stvarno su super jedino da neko ima da donese, oni imaju i super bebeće i dečije stvari.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Moda za trudnice
27.3.2009 15:05:53   
Anoniman
Sa rr.hr:

1. Crne trudničke hlače, koje možete nositi na posao, u šetnju gradom ili na večeru za dvoje. Kombinirajte ih s običnim pamučnim majicama, elegantnim košuljama ili romantičnim tunikama.
2. Nezamjenjiv (elastični) traper, suknja ili hlače, za zavodnice ili one koje »moraju« pratiti modu. S pravom kombinacijom u tome ćete se osjećati udobno, moderno i zavodnički, usprkos oblinama i već povelikom trbuhu.
3. Bijela pamučna majica s kratkim i/ili dugim rukavima – klasika kojoj s crnim hlačama ili trapericama te upadljivim modnim dodacima ne možete odoljeti.
4. Mekane kožne mokasine, koje će pred kraj trudnoće biti pravi melem za vaše otečene noge.
5. Mala (ili pred kraj trudnoće ne više tako mala) crna haljina, koju s malo mašte i modnih dodataka pretvorite u pravu večernju kreaciju.
6. Nov, udoban grudnjak na kojem će vam vaše nabrekle i pune dojke biti vrlo zahvalne.
7. Široka, prozirna, pastelna tunika u kombinaciji s traperom još je uvijek seksi, prije svega na zadovoljnoj trudnici.
8. Nakit i modni dodaci svih oblika, boja i materijala. Ne zaboravite ga nositi i poslije poroda.
9. Pamučna vesta na preklop koja raste skupa s vašim trbuhom.
10. Sjajilo za usne na nasmijanim usnicama, a za sjaj na vašem licu već će se pobrinuti hormoni koji u golemim količinama teku vašim žilama.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here