|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
7.11.2017 22:09:23   
isidora88
Choopa krsna djevojka, svaka castuser posted image
Ja znam da krecim, da popravim neke sitnice, na autu znam da otvorim haubu i neke sitnice. Nesto ne volim da se petljam oko nekih vecih radova. I znam da se svadjam i vozim kao muskouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
7.11.2017 22:25:31   
IvanaSK RR
Ma, bravo, choopo. Kakav blam, bre. To je super.
Ja se ne bavim popravljanjem, muz bas voli to da radi, tako da to ostavljam njemu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
2.12.2017 10:45:04   
mali_mis
+ krpljenje rupe od garnisne gipsom (izvestila sam se, uvek neki pametnjakovic napravi sr..e).

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
2.12.2017 11:15:50   
Srecko47E
Sve.
Vremenom sam se ispraksovala jer mi je tata bio majstor pa uz njega.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
25.12.2017 23:01:13   
wivern
Da lupim sakom o sto

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
26.12.2017 7:21:38   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Da pridodam da sam naučila i da pilam drva motornom testerom i cijepanje (dobro cijepala sam kao djevojka, ali ne ovoliko). I da sam dobila ualu mišića, ali dobro to user posted image

I popravila električnu testeru koja nije radila. Ja to baš, baš volim da radim. Više nego bilo koji posao po kući. MM kaže da sam trebala da budem muško, umirao je od blama što sam pilala drva. A nema razloga, jer ako on može da opere i proširi robu, zašto onda ne bih ja mogla ovo?

user posted image bravo stvarno bravo Choopa ehehhe..

i ja znam svasta, nije mi tata majstor ali zna tata svasta da popravi i ja sam tako kao dete uvek visila pored njega dok popravlja. Znam imena alata za pocetak user posted image i vec se tu neki iznenade kad znas sta su papagajke a sta je francuski kljuc i td. Isto drva cepala, peci popravljala, bojlere cak, zbog fizike se razumem malo i u struju pa ja spajam kablove za nove sporete u familiji da bezveze ne zovu majstore user posted image , cak sam spartala i njivu ma svasta sam radila. A sad sam dama, nemam 50 metara kvadratnih dvorista user posted image al sam jedva docekala da se susilica pokvari da je rastavljam haha...kaze mm "bas uzivas" volim da ceprkam i oduvek je tako bilo. Secam se moji su kupili panasonic bezicni telefon devedesetih to je tad bilo vaaaauuuuuu...naravno rastavih ga i sastavih al vise nije radio user posted image (brat i ja smo ga sahranili negde u dvoristu haahahah). Znam da menjam gumu na kolima, da otvorim karburator i sipam gorivo i upalim kola i tako neke sitnice, menjam osigurace i td. U principu svasta. Sta god zatreba.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
26.12.2017 11:28:11   
emicaa
Ljiso znam sta su papagajke i sta je francuski kljuc user posted image znam zavrtati sarafe,raditi sa busilicom i sklapati sitne komade namjestaja.Znam cijepati i drva i to je to.Znala sma i da popijem kao musko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
26.12.2017 16:06:03   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: wivern

Da lupim sakom o sto

user posted image

Ljisho svaka čast! Do tog nivoa za popravljanje sušilice još nisam stigla. Mada s obzirom da nam je majstor popravljao jedno 5 puta i svaki put naplatio oko 20e, ne bi me čudilo da uskoro očnem da tražim uputstvo kako popraviti mašinu?!user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
26.12.2017 16:54:23   
Anck Su Nmaun
Znam SVE!
Da lezim na trosedu, da gledam TV, da gledam utakmice i zanovetam user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
26.12.2017 18:18:55   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Znam SVE!
Da lezim na trosedu, da gledam TV, da gledam utakmice i zanovetam user posted image

user posted image e ne znam da zanovetam. Jako sam losa u tomeuser posted image

Susilicu popravljam igrom slucaja. Prvi put kad se pokvarila bio neki ok majstor i kaze vidite ovo vam je najcesci kvar uzmete ovde odvrnete da dodjete dovde ovde ovo ovde ono i stbarno...vise ga nikad nisam zvala. Uvek iskoci uatvari osigurac na samoj susilici. I za sad je to bio kvar 10 puta i ja svaki put popravilauser posted image .
Ma prosle godine sam odlepila na jednog majstora. Dosao nam na salas i bukvalno mi oca vredja predamnom i mene i sve. I na kraju ON USERE kad sam ja pocela da se derem. Ja tvoj posao znam da radim a ako ne znam.mogu da naucim a TI MOJ POSAO NIKAD NECES MOCI DA RADIS. I td i td. Tata se moj krstio nije verovao koliko sam bila neprijatna prema coveku ali vise nisam mogla da trpim njegova sranja i pridike i pri tom zamalo da eksplodira nova kupljena tucana pec za cemtralno grejanje i to njegovom greskom a ja rekla tati da nas dvoje to povezemo i tata kao.ma ajde centralno grejanje bolje da.nw rizikujemo pozvacemo majstora. Vala izbacila sam ga i nisam.mu ni platila. Odlepila sam. Ju ma sad sam evo besnauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
26.12.2017 22:05:33   
choopa choops
ASN user posted image user posted image user posted image

Ljisho, pa tacno to.

NAjgori nam je jedan što je hoblovao parket user posted image A kunem vam se djeca bi bolje od njega. I što kažeš kad te tako iznerviraju dođe ti sam da odradiš. A realno svaki taj posao je smiješan manje više, a pola njih je u fazonu kao "Ja sve znam najbolje". Takve kad vidim zaobiđem ih u širokom luku.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
26.12.2017 23:05:24   
bubulence
Sve znam i nista necu da radim.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
27.12.2017 3:28:36   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: choopa choops

ASN user posted image user posted image user posted image

Ljisho, pa tacno to.

NAjgori nam je jedan što je hoblovao parket user posted image A kunem vam se djeca bi bolje od njega. I što kažeš kad te tako iznerviraju dođe ti sam da odradiš. A realno svaki taj posao je smiješan manje više, a pola njih je u fazonu kao "Ja sve znam najbolje". Takve kad vidim zaobiđem ih u širokom luku.

Da covek ima sav potreban alat, mogao bi sve sam. Evo moj komsija tamo na Ceneju, sve polako sam radi, sam je ugradjivao prozore, sam menjao podove, plocice u kupatilu i sanitariju, ma on je napravio sam sistem za navodnjavanje njive, bez icije pomoci, i plastenik je napravio sam, covek je sposoban haos, a master poljoprivrede znaci nije neki majstor pa da se priucio za sve, nego jedan obrazovan i vredan covek, i onda sve sto je radio za sebe je radio polako i precizno. a ne ovako dodje "najbolji" majstor i otalja te.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
30.12.2017 22:50:58   
MamaNecaVo
Sve al se vesto pravim da ne znam nista.
Dosta mi je i mojih poslova.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.4.2018 15:03:55   
Anck Su Nmaun
Da krecim user posted image user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.4.2018 15:04:54   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mali_mis

+ krpljenje rupe od garnisne gipsom (izvestila sam se, uvek neki pametnjakovic napravi sr..e).

E trebas mi za ovo posto muza ganjam mesecima

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.4.2018 15:14:13   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: mali_mis

+ krpljenje rupe od garnisne gipsom (izvestila sam se, uvek neki pametnjakovic napravi sr..e).

E trebas mi za ovo posto muza ganjam mesecima

Nije komplikovano, pogledaj na you tube user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.4.2018 15:20:21   
MimaKos
Znam da srafim/otsrafljujem, umem da sklopim daljinski pa rasklopim kad zeza i sama se bakcem sa ventilima za vodu.. samo struju ne pipam! A da, i krecila sam

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.4.2018 15:22:15   
mama Jo
Bravo zene user posted image
Mozda bi mogle malo i da ,,ne znamo" 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
2.5.2018 1:29:46   
MimaKos
I znam oko auta osnovno, nazalost se misli da je to samo muski posao..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.6.2018 12:16:05   
Anck Su Nmaun
Da naredjujem i cekam rucak

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.6.2018 12:18:27   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Da naredjujem i cekam rucak

A ha ha user posted image
Znam i ja sve ostalo. Al necu ! user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.6.2018 12:20:26   
Anck Su Nmaun
Pa , sto ja kazem sta ce mj onda muz ako cu ja sve

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.6.2018 12:22:07   
Maraj
Pa upravo. Nas majke rode za sve...a njih .... user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: sta znate da radite od muskih poslova?
29.6.2018 13:09:46   
IvanaSK RR
Ni ja ne pipam pola stvari koje znam da uradim. Mora i muz nesto da radi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here