RE: sta znate da radite od muskih poslova? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


isidora88 -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (7.11.2017 22:09:23)

Choopa krsna djevojka, svaka cast[sm=bravo.gif]
Ja znam da krecim, da popravim neke sitnice, na autu znam da otvorim haubu i neke sitnice. Nesto ne volim da se petljam oko nekih vecih radova. I znam da se svadjam i vozim kao musko[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (7.11.2017 22:25:31)

Ma, bravo, choopo. Kakav blam, bre. To je super.
Ja se ne bavim popravljanjem, muz bas voli to da radi, tako da to ostavljam njemu.




mali_mis -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (2.12.2017 10:45:04)

+ krpljenje rupe od garnisne gipsom (izvestila sam se, uvek neki pametnjakovic napravi sr..e).




Srecko47E -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (2.12.2017 11:15:50)

Sve.
Vremenom sam se ispraksovala jer mi je tata bio majstor pa uz njega.




wivern -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (25.12.2017 23:01:13)

Da lupim sakom o sto




Misha i Ljisha -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (26.12.2017 7:21:38)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Da pridodam da sam naučila i da pilam drva motornom testerom i cijepanje (dobro cijepala sam kao djevojka, ali ne ovoliko). I da sam dobila ualu mišića, ali dobro to [sm=smiley36.gif]

I popravila električnu testeru koja nije radila. Ja to baš, baš volim da radim. Više nego bilo koji posao po kući. MM kaže da sam trebala da budem muško, umirao je od blama što sam pilala drva. A nema razloga, jer ako on može da opere i proširi robu, zašto onda ne bih ja mogla ovo?

[sm=bravo.gif] bravo stvarno bravo Choopa ehehhe..

i ja znam svasta, nije mi tata majstor ali zna tata svasta da popravi i ja sam tako kao dete uvek visila pored njega dok popravlja. Znam imena alata za pocetak [sm=smiley36.gif] i vec se tu neki iznenade kad znas sta su papagajke a sta je francuski kljuc i td. Isto drva cepala, peci popravljala, bojlere cak, zbog fizike se razumem malo i u struju pa ja spajam kablove za nove sporete u familiji da bezveze ne zovu majstore [sm=jezicek.gif], cak sam spartala i njivu ma svasta sam radila. A sad sam dama, nemam 50 metara kvadratnih dvorista [sm=jezicek.gif] al sam jedva docekala da se susilica pokvari da je rastavljam haha...kaze mm "bas uzivas" volim da ceprkam i oduvek je tako bilo. Secam se moji su kupili panasonic bezicni telefon devedesetih to je tad bilo vaaaauuuuuu...naravno rastavih ga i sastavih al vise nije radio [sm=smiley36.gif] (brat i ja smo ga sahranili negde u dvoristu haahahah). Znam da menjam gumu na kolima, da otvorim karburator i sipam gorivo i upalim kola i tako neke sitnice, menjam osigurace i td. U principu svasta. Sta god zatreba.




emicaa -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (26.12.2017 11:28:11)

Ljiso znam sta su papagajke i sta je francuski kljuc [sm=smiley36.gif] znam zavrtati sarafe,raditi sa busilicom i sklapati sitne komade namjestaja.Znam cijepati i drva i to je to.Znala sma i da popijem kao musko [sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (26.12.2017 16:06:03)


IZVORNA PORUKA: wivern

Da lupim sakom o sto

[sm=jezicek.gif]

Ljisho svaka čast! Do tog nivoa za popravljanje sušilice još nisam stigla. Mada s obzirom da nam je majstor popravljao jedno 5 puta i svaki put naplatio oko 20e, ne bi me čudilo da uskoro očnem da tražim uputstvo kako popraviti mašinu?![sm=smiley36.gif]





Anck Su Nmaun -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (26.12.2017 16:54:23)

Znam SVE!
Da lezim na trosedu, da gledam TV, da gledam utakmice i zanovetam [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (26.12.2017 18:18:55)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Znam SVE!
Da lezim na trosedu, da gledam TV, da gledam utakmice i zanovetam [sm=smiley36.gif]

[sm=bravo.gif]e ne znam da zanovetam. Jako sam losa u tome[sm=smiley36.gif]

Susilicu popravljam igrom slucaja. Prvi put kad se pokvarila bio neki ok majstor i kaze vidite ovo vam je najcesci kvar uzmete ovde odvrnete da dodjete dovde ovde ovo ovde ono i stbarno...vise ga nikad nisam zvala. Uvek iskoci uatvari osigurac na samoj susilici. I za sad je to bio kvar 10 puta i ja svaki put popravila[sm=smiley36.gif].
Ma prosle godine sam odlepila na jednog majstora. Dosao nam na salas i bukvalno mi oca vredja predamnom i mene i sve. I na kraju ON USERE kad sam ja pocela da se derem. Ja tvoj posao znam da radim a ako ne znam.mogu da naucim a TI MOJ POSAO NIKAD NECES MOCI DA RADIS. I td i td. Tata se moj krstio nije verovao koliko sam bila neprijatna prema coveku ali vise nisam mogla da trpim njegova sranja i pridike i pri tom zamalo da eksplodira nova kupljena tucana pec za cemtralno grejanje i to njegovom greskom a ja rekla tati da nas dvoje to povezemo i tata kao.ma ajde centralno grejanje bolje da.nw rizikujemo pozvacemo majstora. Vala izbacila sam ga i nisam.mu ni platila. Odlepila sam. Ju ma sad sam evo besna[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (26.12.2017 22:05:33)

ASN [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ljisho, pa tacno to.

NAjgori nam je jedan što je hoblovao parket [sm=hudicek1.gif] A kunem vam se djeca bi bolje od njega. I što kažeš kad te tako iznerviraju dođe ti sam da odradiš. A realno svaki taj posao je smiješan manje više, a pola njih je u fazonu kao "Ja sve znam najbolje". Takve kad vidim zaobiđem ih u širokom luku.




bubulence -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (26.12.2017 23:05:24)

Sve znam i nista necu da radim.




Misha i Ljisha -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (27.12.2017 3:28:36)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

ASN [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ljisho, pa tacno to.

NAjgori nam je jedan što je hoblovao parket [sm=hudicek1.gif] A kunem vam se djeca bi bolje od njega. I što kažeš kad te tako iznerviraju dođe ti sam da odradiš. A realno svaki taj posao je smiješan manje više, a pola njih je u fazonu kao "Ja sve znam najbolje". Takve kad vidim zaobiđem ih u širokom luku.

Da covek ima sav potreban alat, mogao bi sve sam. Evo moj komsija tamo na Ceneju, sve polako sam radi, sam je ugradjivao prozore, sam menjao podove, plocice u kupatilu i sanitariju, ma on je napravio sam sistem za navodnjavanje njive, bez icije pomoci, i plastenik je napravio sam, covek je sposoban haos, a master poljoprivrede znaci nije neki majstor pa da se priucio za sve, nego jedan obrazovan i vredan covek, i onda sve sto je radio za sebe je radio polako i precizno. a ne ovako dodje "najbolji" majstor i otalja te.




MamaNecaVo -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (30.12.2017 22:50:58)

Sve al se vesto pravim da ne znam nista.
Dosta mi je i mojih poslova.




Anck Su Nmaun -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.4.2018 15:03:55)

Da krecim [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.4.2018 15:04:54)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

+ krpljenje rupe od garnisne gipsom (izvestila sam se, uvek neki pametnjakovic napravi sr..e).

E trebas mi za ovo posto muza ganjam mesecima




IvanaSK RR -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.4.2018 15:14:13)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: mali_mis

+ krpljenje rupe od garnisne gipsom (izvestila sam se, uvek neki pametnjakovic napravi sr..e).

E trebas mi za ovo posto muza ganjam mesecima

Nije komplikovano, pogledaj na you tube [sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.4.2018 15:20:21)

Znam da srafim/otsrafljujem, umem da sklopim daljinski pa rasklopim kad zeza i sama se bakcem sa ventilima za vodu.. samo struju ne pipam! A da, i krecila sam




mama Jo -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.4.2018 15:22:15)

Bravo zene [sm=bravo.gif]
Mozda bi mogle malo i da ,,ne znamo" 😂




MimaKos -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (2.5.2018 1:29:46)

I znam oko auta osnovno, nazalost se misli da je to samo muski posao..




Anck Su Nmaun -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.6.2018 12:16:05)

Da naredjujem i cekam rucak




Maraj -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.6.2018 12:18:27)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Da naredjujem i cekam rucak

A ha ha [sm=bravo.gif]
Znam i ja sve ostalo. Al necu ! [sm=zz_throwball.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.6.2018 12:20:26)

Pa , sto ja kazem sta ce mj onda muz ako cu ja sve




Maraj -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.6.2018 12:22:07)

Pa upravo. Nas majke rode za sve...a njih .... [sm=zz_timebomb.gif]




IvanaSK RR -> RE: sta znate da radite od muskih poslova? (29.6.2018 13:09:46)

Ni ja ne pipam pola stvari koje znam da uradim. Mora i muz nesto da radi [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>