|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi simptomi porođaja
4.10.2016 21:33:53   
MAGDI
Jedno dva sata me zatezao stomak nisam mogla mirna otisla kod drugarice, dosla kuci jedva spremila nesto da jedem a stomak zateze a znam da moram da se okupam a sve mi teze pada to pentaranje po kadi osecam se kaouser posted image . Ne izlazim danas iz wc znaci...Evo smirio se stomak izgleda prijalo mi toplo tusiranje, za svaki slucaj ja se sredila od glave do pete user posted image . Pa veceras videcemo, pa sta bude user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Prvi simptomi porođaja
7.10.2016 13:25:18   
MAGDI
Juce ceo dan osecam zatezanje stomaka, danas takodje, samo se stvrdne i osecam tezinu. Al ne osecam nikakve bolove, u ponedeljak mi je termin. Ne mogu vise da cekam da upoznam to malo biceuser posted image .

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Prvi simptomi porođaja
7.10.2016 14:00:51   
Mariya
Hehe, magdi, još si tuuser posted image
Sve se to priprema,sad će ona da te iznenadi za vikenduser posted image

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Prvi simptomi porođaja
7.10.2016 14:05:56   
MAGDI
Jos sam tu hahaha, sve mi se cini nece ona jos samo mi daje lazne nade. Sinoc sam se prejela nekih slatkisa pa je ludovala po stomaku rekoh veceras sam gotova, ali nista zaspim kako legnem i spavam kao bebauser posted image . Svako jutro po jedna poruka jel bilo nesto sinoc rekoh ne user posted image . Danas idem u jednu dugu setnju da je malo podstaknem.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Prvi simptomi porođaja
7.10.2016 14:50:25   
Mariya
Magdi,malo šetnje,pa stepenice, pa čučnjeve, pa ako nakon svega imaš snage onda uhvatiš muža i khmuser posted image ima da krene porođaj user posted image

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Prvi simptomi porođaja
7.10.2016 14:54:03   
emicaa
Magdi ajde da do veceras krene user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Prvi simptomi porođaja
7.10.2016 15:03:23   
MAGDI
Mariya hihi ja se popnem sto puta stepenicama gore dole vec sam u formi kaze muz kako mozes sa tim stomakomuser posted image . Cucnjeve radim po ceo dan posto sam postala trapava sve oko sebe rusim pa malo malo cucnem ustanem, stojim na jednoj nozi lakouser posted image .

Joj ne samo veceras, imam sutra neke planove i rodjendane user posted image .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Prvi simptomi porođaja
7.10.2016 15:27:45   
Milena18
Magdi, možda krene uskori iako nemaš nikakvih naznaka, tako je meni bilo. Ujutru mi ispao sluzni čep, uveče sam dobila kontrakcije, pre toga baš ništa. Hajde završi pos'o, pa da nam se pridružiš u razgovorima mama user posted image

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Prvi simptomi porođaja
7.10.2016 18:43:24   
Anck Su Nmaun
Ne bih znala nikakav savet da dam. Cak i sa tri porodjaja user posted image
Pred treci porodjaj sam mesec dana ranije imala sve simptome i na kraju odem u Betaniju kazu nista...tako da..dok ne pocnu bas bas ucestali bolovi..nista user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Prvi simptomi porođaja
8.10.2016 15:17:58   
MAGDI
Od kontrakcija samo zatezanje stomaka i beba pravi zurku unutra izgleda...par puta me preseklo al nista, sinoc mali bolovi u stomaku kao pred mecu al zaspala sam tako da me nisu potresli. Jutros bebac aktivan, bili smo na ctg uredan, radili mi uz kazu beba mala za ovaj period samo 3kg, zabrinula sam se...ako neko jede onda sam to ja, bas sam ovaj mesec jela i zdravo al i malo nezdravo, ali razumete me. Sl put rece u sredu na kontrolu pa da vidimo sta dalje. Vec postajem nervozna u svakom smisluuser posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Prvi simptomi porođaja
8.10.2016 15:45:09   
Animsaj9
Magdi oni dosta puta omase tezinu ploda , nemoj da te to nervira , opusti se i uzivaj , doci ce i taj trenutak , jedi sta ti se jede , beba ceuzimati koliko je njoj potrebno

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Prvi simptomi porođaja
9.10.2016 10:55:36   
emicaa
Magdi jos si tu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Prvi simptomi porođaja
9.10.2016 11:02:02   
IvanaSK RR
Magdi, tezinu znaju da omase dosta. Sa sinom su bili u pravu,sada su omasili za 150 gr, drugarici omasili za 300 gr.
Sve i da je mala beba ne bitno je, važno da jr je ovako sve u redu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Prvi simptomi porođaja
9.10.2016 11:07:07   
MAGDI
Pa da, to sto kazes, bitno da je sve u redu i da uskoro izadje a dotle da popijem jednuuser posted image .Tu sam josuser posted image , i ja i bebac, vidi bezveze vreme pa mu se ne izlazi.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Prvi simptomi porođaja
10.10.2016 18:04:04   
Mariya
Magdiuser posted image

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Prvi simptomi porođaja
10.10.2016 18:10:50   
MAGDI
Magdi upravo pije kaficu i izlezava se na krevetu, resila beba da preskoci danasnji danuser posted image . Samo predvec neka sitna probadanja iznutra tusnem se sve prodje i zaspim ako bebac ustajem cila i odmorna, muz kaze da sam se podmladila ovih dana hahahaha

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Prvi simptomi porođaja
10.10.2016 22:15:34   
emicaa
Ajd izace kad tad,tvoja beba je ono kod mame je najljepse shvatila kao u mami je najljepse user posted image
Pridruzi nam se i u ostalim temama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Prvi simptomi porođaja
11.10.2016 13:21:03   
MAGDI
Kad joj bude dosadilo u stomaku nacice izlaz sama hahah. Sutra rano kod doktora zakazano pa cu videti šud aj stej or šud aj gouser posted image . Pridruzujem se uskoro user posted image

< Poruku je uredio MAGDI -- 11.10.2016 13:22:09 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Prvi simptomi porođaja
18.10.2016 21:11:29   
Olja28
Pozdrav trudnice i mame user posted image
Čitam sada zadnje postove, a i ja imam sličnu situaciju. Sinoć oko 20h sam počela da osjećam kontrakcije bez bolova, prvo na 10 min pa na 7 pa na 6... Onda ponovo 10, pa 6, pa se smiri i tako stalno, a bebać takođe unutra pravio žurku user posted image
Danas sam išla na CTG, u roku od 10 minuta 6 kontrakcija, onih velikih. Sestra kad je vidjela, uspaničila se prilično i kaže mi da će me doktorica vjerovatno odmah poslati u bolnicu. Odem kod doktorice, ona mi uradi pregled i konstatuje da nisam još otvorena i da ne trebam ići jer su to samo pripremne, i ako sutra ne krene, da se prekosutra ujutru javim u bolnicu, pošto će tad biti već sedmi dan preko termina. Mada ja sad ne znam šta da radim, jer kontrakcije nastavljaju istim, ponekad i jačim intenzitetom i nije mi jasno kako me ostavila do prekosutra. Malo me sad već i donji dio boli, u vaginalnom predjelu osjećam kao neku nadraženost user posted image Razmišljam da idem sutra u bolnicu, ne znam je li za bebu opasno da se baš ovoliko steže materica stalno?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Prvi simptomi porođaja
18.10.2016 21:31:11   
MAGDI
Olja ja sam evo 7 dan od termina i jedva prst otvorena jedan doktor kaze beba visoko -.-, drugi pre nedelju dana da se spustila, nista ne znam. Stavice me na indukciju u cetvrtak ako ne bude do tad nista. A ti ne znam idi kod doktora kazi da te makar ostavi na odelenju da prate bebu i bices tu blizu ako nesto bude.

(odgovor članu Olja28)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Prvi simptomi porođaja
18.10.2016 22:03:23   
Olja28
Ja sam mislila da si već rodila user posted image Sačekaću do ujutru, da vidim šta će biti. Sada sam primijetila malo i krvarim dole, ali to me vjerovatno malo na pregledu nadražilo. Držim ti palčeve, da prođe sve kako treba user posted image I ja jedva čekam da vidim svog dječaka, da ga zagrlim i poljubim user posted image

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Prvi simptomi porođaja
18.10.2016 23:17:25   
degu
Krvarenje može biti i znak otvaranja user posted image Možda je krenulo!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Olja28)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Prvi simptomi porođaja
18.10.2016 23:23:09   
lesica
Ooooo pa to će uskoro da se proširi ekipa mališana user posted image
Devojke mile, brzo će to, ali svakako ako imate bilo kakve nedoumice, kod lekara pa bolje i da vas vrate nego da strepite.
Mada ja sve nešto mislim da ćete nam se vrlo, vrlo, vrlo brzo javiti u mama-temama user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Prvi simptomi porođaja
18.10.2016 23:25:18   
Olja28
Nadam seuser posted image Trenutno me boli donji dio ledja i stidna kost... Ali je bol blazi i dugo traje, a koliko sam shvatila, kod pravih bolova je obrnuto user posted image Mada imam osjecaj da bi moglo uskoro sve da se pokrene, jer se nisam nikad do sad ovako osjecala. Vidjecemo kako ce noc proci user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Prvi simptomi porođaja
18.10.2016 23:34:24   
degu
Olja krene kao blaži bol pa se pojačava. Kod mene nisu ni bile kontrakcije u nekim pravilnim razmacima dok nije već došlo na 2 minuta

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Olja28)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here