|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi simptomi porođaja
26.1.2009 13:24:45   
Anoniman
user posted image  Znači istina je da se beba smiri par dana pred porođaj...

Jaoooooooo... jupi!!!

Ne nerviraj se! Opusti se! sada će bebara da kmeči! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prvi simptomi porođaja
26.1.2009 14:53:16   
sonja999s
jao nek zakmeci ve..a danas sam se taman ubacila u ulogu da cu biti mama i nistauser posted image jos ja sva bitna danas u Betaniji: pukao mi je vodenjak, kad ono...idite kuci, sve je super! rano vam je josuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prvi simptomi porođaja
26.1.2009 15:02:57   
Anoniman
Ma beži ženo na kafu, vidi kako lepo sija sunce! Ovo su ti poslednje mirne kafe! user posted image

Jesi pokazala mužu kako da se uloguje da nam javi? Ja ne znam ni šta nosiš, dečaka ili devojčicu?

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prvi simptomi porođaja
26.1.2009 15:32:00   
sonja999s
ma kakva kafa, kao tenk samuser posted image ne mrda mi se nigde. ma muz ionako nije znao gde mu je sada glava, dobro smo i stigli do bolnice. javicu ja vama, ne briniteuser posted image
decko je

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prvi simptomi porođaja
26.1.2009 15:58:17   
gracija
Da se i ja prijavim na ovu temu.Kod mene se javlja bol u krstima,pojacana sluz i imala sam par kontrakcija,koje nisu bile u jednakim razmacima.Izgleda da je moj doca bas dobro izracunao da ce to biti sutra...Ako se ne javim sutra do 13h,onda se poradjam.
Pokazala sam mm kako ce da vam javi(valjda ce se sjetiti).user posted image


(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prvi simptomi porođaja
26.1.2009 19:08:41   
Anoniman
Jao gracija... user posted image  A sutra ti skidaju serklaž?

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prvi simptomi porođaja
27.1.2009 8:05:20   
sonja999s
nocas mi je 2x bas curio vodenjak ali sada je opet stalo. osecam vrlo blage predmenstrualne bolove (mada sad je i prestalo). bojim se zbog vodenjaka, ne znam koliko beba moze da izdrzi ako ga nema. cepic jos uvek nije pukao.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prvi simptomi porođaja
27.1.2009 8:16:04   
Anoniman
Jao draga, ja bih ti pomogla, ali nemam pojma o tome... ja sam na zakazani CR. user posted image  Ja bih otšetala do Betanije. U krajnjoj liniji slaži da te bolucka pa si se zabrinula.

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prvi simptomi porođaja
27.1.2009 13:43:02   
gracija
Mene su vratili kuci,skinuli su mi serklaz ,kaze doca nece bebac jos.Otvorena sam samo 1cm.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prvi simptomi porođaja
27.1.2009 13:53:39   
Anoniman
Suuuuuuuper. Nisi zaboravila da si obećala priču u temi Serklaž? user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prvi simptomi porođaja
27.1.2009 14:19:14   
Lu
Superuser posted image ,bliži se bliži gracija,mora da si uzbuđena i jedva čekaš svoju bebicuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prvi simptomi porođaja
27.1.2009 20:28:49   
sonja999s
otvorena sam 0cmuser posted image sutra idem ujutru opet na pregled. danas mi ceo dan curka ovo, nista me ne boli. kaze dr da imam i viska plodove vode posto sam se uplasila da beba moze da ostane bez nje. za sada je sve pod kontrolo. vodenjak inace jos uvek nije pukao.

< Poruku je uredio sonja999s -- 27.1.2009 20:30:53 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prvi simptomi porođaja
28.1.2009 0:22:35   
Anoniman
Javi nam se sutra ...

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prvi simptomi porođaja
28.1.2009 0:47:38   
MERYEN
Pitaj ga za infekciju,dali sme to tako da curka a ti kuci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prvi simptomi porođaja
28.1.2009 10:18:25   
sonja999s
kaze dr da to sto curka nema veze jer vodenjak nije pukao jos uvek. danas je i dalje sve isto...radila sam CTG i sve je ok.
cekamo i dalje...

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prvi simptomi porođaja
28.1.2009 22:07:08   
sonja999s
da li nesto znaci ako me jako blago bolucka stomak u predelu jajnika (osecaj je kao kad treba da dobijem, ali nisu prisutni bolovi nego vise neki pritisak u stomaku?)

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prvi simptomi porođaja
29.1.2009 14:05:57   
sonja999s
koliko mogu da traju ovi mali bolovi - kao predmenstrualni? kod mene, sada, uopste nemaju kontinuitet.(15min.30min...bezveze nesto a i duzina bola nije ujednacena)?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prvi simptomi porođaja
29.1.2009 14:08:29   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu sonja999s)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prvi simptomi porođaja
29.1.2009 16:01:02   
gracija
sonja,evo meni se javljaju takvi bolovi,s tim sto jos imam bolove u preponama i u krstima.Danas sam radila CTG i on pokazuje da nema kontrakcija.Ja mislim ipak da se to beba namjesta za izlazak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prvi simptomi porođaja
29.1.2009 16:43:18   
sonja999s
i ja sam radila ctg juce i nista mi za kontrakcije nisu rekli, valjda ih nema. ufff..kako me nervira ova neizvesnost...od jutros me bolucka to tako malo. mada je sad vec i malo jace, ali daleko je to od "onih" bolovauser posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prvi simptomi porođaja
30.1.2009 9:11:49   
gracija
Sonja,sta se desava kod tebe jutros?Kod mene sve isto,ja sam se dala u setanje,nervira me neizvjesnost.Ovaj bebac me zeza evo vec 9 mjeseci...Mogu misliti sta ce mi raditi kad se rodiuser posted image ...

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prvi simptomi porođaja
30.1.2009 9:13:24   
Anoniman
Nema nam sonje od jutros. Drži se gracija... još malo! user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prvi simptomi porođaja
30.1.2009 9:18:39   
Lu
Gracija samo šetaj da što prije dođe bebica i zamišljaj kako će biti slatkica malauser posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prvi simptomi porođaja
30.1.2009 9:29:54   
gracija
Hvala vam na podrsci.Nekad se sama sebi pocnem smijati,koji sam ja "slucaj".Prvo ne smijem kao ustati iz kreveta,kao serklaz drzi bebicu i onda skinu serklaz i ono nista se ne desava.Mozete zamisliti izraze lica mojih poznanika,koji su znali da mi "prijeti"prijevremeni porod,kad su me vidjeli jutros u 8h kako setamuser posted image .Svi pogledaju prvo u moj stomak,pa onako zbunjeni me pitaju"Pa ti jos trudna"....user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prvi simptomi porođaja
30.1.2009 9:33:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gracija

"Pa ti jos trudna"....user posted image


Kao Georgina u Radovanu III. user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here