|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Suknje
12.5.2009 21:53:24   
bebać
Lu isto tako,i ja ih prije nisam nosila...a sada imam onaj džins ultra kratki i šorts i minicu od Maxesa,i obožavam ih obući ljeti kad pocrnimuser posted image user posted image user posted image a i zimi na čizme i debele crne štrample

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Suknje
12.5.2009 21:57:37   
Lu
Eh ja čak i više nosim zimi suknjice,sigurnija sam u čizmamauser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Suknje
13.5.2009 9:29:00   
bebać
Taman nam pokriju listiće naše,i ja ih više volim,kaubojke su mi najdražeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Suknje
13.5.2009 9:36:33   
Rina
Mene je kad sam bila mala mama jurila da mi obuce suknjicu i nikako joj nije uspelo samo sam sorceve i pantalonice nosila...Kasnije isto reeetko.Tek od pre par godina nosim rado suknjice narocito od kad sam rodila dete user posted image I samo kratke,u dugim izgledam sebi smesna ovako mala user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Suknje
13.5.2009 9:39:15   
NadaR
ja volim one do koljena, tanke,ljetne sto fino padajuuser posted image
Zimi ponekad u nekoj posebnoj priliciuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Suknje
13.5.2009 9:39:24   
bebać
Rina,koliko si visoka???A i zamišljam te nekako manju,nemam pojma odkud mi to....nekih 165cm,ha???user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Suknje
13.5.2009 9:47:08   
Rina
158 cm user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Suknje
13.5.2009 10:33:49   
bebać
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si džepna venerauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Suknje
13.5.2009 10:43:31   
Modessty
Ja nosim suknje. Iznad kolena ili skroz duge. Jedino mi nikako ne stoje one što su na pola listova.
Volim suknje i nosim ih, ali više ipak nosim pantalone. Farmerice obožavam user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Suknje
13.5.2009 10:49:39   
bebać
Mod ja ne znam koliko ih imam u plakaru,svih boja,modela,duboki struk....uvijek krenem da kupim neke druge hlače,i opet uzmem farke...a ljeti obožavam one bijele,cigaret model...upravo ih imam na sebiuser posted image tema nije o farkama ali eto

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Suknje
13.5.2009 10:51:49   
Modessty

IZVORNA PORUKA: bebać

Mod ja ne znam koliko ih imam u plakaru,svih boja,modela,duboki struk....uvijek krenem da kupim neke druge hlače,i opet uzmem farke...a ljeti obožavam one bijele,cigaret model...upravo ih imam na sebiuser posted image tema nije o farkama ali eto



user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja se stvarno najlepše i najbolje osećam u farmericama. Najviše voli sive user posted image A trenutno ih nemam user posted image
Volim i one 3/4 user posted image Super su za leto...

Ali pošto nije tema o farmericama..... Eto da kažem volim teksas suknje... naravno kratke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Suknje
14.5.2009 9:35:32   
Rina
IZVORNA PORUKA: bebać

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si džepna venerauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Evo 'vako ja to user posted image

user posted image


(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Suknje
14.5.2009 9:44:31   
bebać
imaš dobru liniju,tamanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Suknje
14.5.2009 9:44:55   
Ana RR
Rina, lud friz!!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Suknje
4.4.2012 13:38:33   
Krcko
Pod hitno moram nabaviti bar dve-tri suknje,lepo sam srasla sa farmerkama i pantalonama a gledam žene i devojke napolju lepo sređene u raznim slatkim suknjicama i ljutim se samu na sebe što sam lenja da se picnemuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Suknje
4.4.2012 14:05:24   
tanjica85
obozavam suknje, nosim ih tokom sva cetiri godisnja doba. biram duzinu uzavisnosti od modela.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Krcko)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Suknje
9.10.2012 20:08:59   
ladida
za reklamiranje proizvoda molimo da se obratite Dunji RR

< Poruku je uredio lesica RR -- 9.10.2012 22:49:56 >

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Suknje
1.12.2012 12:37:51   
Sesilija 83
Dobila sam juce od sestre preslatku suknjicu iz P.S-a...do kolena, malo zvonasta,crna sa sljokicama...i mislila sam moze uz bilo kakvu majicu da se obuce..ali ne,nikako da je iskombinujem sa necim,ustvari najlakse je sa crnom jednostavnom bluzom ali nevolim skroz da se uvijem u crno.... ima li neko ideju???user posted image

(odgovor članu ladida)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Suknje
26.8.2015 8:34:32   
Buba Mira
Uhvatila me suknjamanija. Za 15 dana kupila 3 suknje, ni jedna nije za posao, sve su "estradne" user posted image
Jedna je šareni saten, druga neki rupičasti cvetni najlon, treća čipka, bela.
Bela ci-gan-kaaa tebi biću jaaaaa user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Suknje
26.8.2015 8:39:42   
branki*
ja volim suknje,imam par koje su mi za posao,klasicne,uske,nikad nece izaci iz mode.mada,nisam skoro kupila nijednuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Suknje
26.8.2015 8:39:46   
nata11
Ako ims gde da ih nosis super. Ja vecinom uzimam klasince. Sad ima prelepe u Legend-u, nova kolekcije ufff znas kako su lepe

_____________________________





(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Suknje
26.8.2015 8:42:08   
Buba Mira
Nosam te klasične, a ove sam morala da pazarim jer su neobične i lude. A i volim boje. Metnuću slike, super se kombinuju i osvežavaju autfit.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Suknje
26.8.2015 8:55:56   
Buba Mira

user posted image


< Poruku je uredio Buba Mira -- 26.8.2015 8:59:27 >

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Suknje
26.8.2015 8:56:55   
Buba Mira
user posted image


Evo druga. Treću me mrzi da slikam.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Suknje
26.8.2015 9:01:16   
branki*
bas su lepe,bubouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here