RE: Klomifen (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


visibaba -> RE: Klomifen (26.6.2009 12:54:55)

Nadam se [sm=smiley1.gif] Dacca!




dacca -> RE: Klomifen (27.6.2009 17:00:28)

Visibako [sm=smiley1.gif], a kada ti[sm=hudicek1.gif] ne ocekujes ?




visibaba -> RE: Klomifen (29.6.2009 13:06:11)

S`ozbirom da mi je ciklus 39-45 dana, ne treba da dobijem 27.07. Ja se bez obzira na sve pripremam za drugu dozu klomifena i tovarim dragog raznim vitamincicima ( Cink, E vitamin). Razmisljam da odem na UZ da vidim da li mi je pukao folikul, malo me je frka ako nije.




dacca -> RE: Klomifen (29.6.2009 13:55:38)

Ja sam bila na jednoj dozi klomifena dosadilo mi je bilo da idem svaka dva dana kod ljekara i da mi ubacuje ono [sm=smiley11.gif]




Anoniman -> RE: Klomifen (29.6.2009 13:58:10)

Koje ono? [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Ana RR -> RE: Klomifen (29.6.2009 14:09:11)

Verovatno vaginalni UZ [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




visibaba -> RE: Klomifen (29.6.2009 14:13:21)

Ja sam ovaj put samo isla 10 dan od uzimanja klomifena i tada mi je bio folikul 19mm, vise nisam isla. Videcemo kako ce biti od sledece doze?




dacca -> RE: Klomifen (29.6.2009 16:44:24)

Da, bas to! [sm=smiley5.gif]. bila sam 3 dan, 10, 12 i 14. dosadilo mi!




Ana RR -> RE: Klomifen (29.6.2009 17:47:21)

IZVORNA PORUKA: visibaba

Ja sam ovaj put samo isla 10 dan od uzimanja klomifena i tada mi je bio folikul 19mm, vise nisam isla. Videcemo kako ce biti od sledece doze?



Zašto nisi išla više?
Čemu piti lekove ako se procedura ne ispoštuje do kraja?




Ana RR -> RE: Klomifen (29.6.2009 18:08:25)

Nemoj pogrešno da me shvatiš, ali ako piješ klomifen koji nije bezazlen, onda moraš sve redom ispratiti. Nisi ga valjda za džabe pila.
Ja sam zatrudnela uz pomoć klomifena, ali sam išla skoro svaki dan na UZ dok folikuli nisu bili savršeni za primanje pregnila.





dacca -> RE: Klomifen (29.6.2009 20:49:32)

ana ti si zarudnjela pomocu njega, super. posle koliko?




dacca -> RE: Klomifen (29.6.2009 20:51:21)

meni su pukla dva super folikula, i ... koilika je vjerovatnoca ostati trudna nakon prve doze klomifena?




Debeljuca -> RE: Klomifen (29.6.2009 21:27:56)

verovatnoca je velika... a mozda budu i blizanci....

ja sam ga pila pre histeroskopije....

a trudnocu smo preskocili 2-3 meseca posle da se ne bih radovala trojkama i cetvorkama...


jer prirodno sam sklona blizancima,... sto su trudnoce i pokazale...

ja ti zelim da se uskoro prikljucis spisku trudnicaaaaaa....

i to sto pre...




visibaba -> RE: Klomifen (30.6.2009 15:42:58)

Kao sto sam rekla dr. mi je rekao da ovaj put idemo ovako, samo klomifen bez pregnila, ako se nista ne desi ovaj put, sledeci mesec mi daje i pregnil.




Ana RR -> RE: Klomifen (30.6.2009 21:37:36)

IZVORNA PORUKA: dacca

ana ti si zarudnjela pomocu njega, super. posle koliko?




Tad sam ga prvi put pila. Uzimala sam po jednu tableticu ujutru i uveče, od 4-og dana ciklusa. 8-mi dan na UZ, i onda se prate folikuli otprilike na svaka 2 dana, nekad i svaki dan. Mislim da je bio 13-i dan kada sam primila pregnil, i bacili se na mućenje. Nisam verovala da će uspeti, jer je mm imao loš spermogram, ali eto uspelo je.
Samo da nije bilo tog spontanog [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Ana RR -> RE: Klomifen (30.6.2009 22:58:29)

dacco, a što si ti muško [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




dacca -> RE: Klomifen (1.7.2009 10:19:18)

Ja sam to tek sad primijetila [sm=smiley36.gif]




visibaba -> RE: Klomifen (1.7.2009 12:14:38)

drugarica mi je ostala trudna posle 3 doze klomifena (treca sreca), isla na insemenaciju. Prvo put nije nasla pregnil, drugi put su folikuli ranije pukli i treci put joj se sve potrefilo Sad je u petom mesecu i hvala bogu dobro se oseca. To je uradila nakon VTO.




boje -> RE: Klomifen (1.7.2009 12:21:33)

ja sam samo jedan mesec pila klomifen i nije nam uspelo.sad trenutno pravim pauzu dok mm ne ponovi spermogram.nadam se da cemo i mi imati tu srecu




visibaba -> RE: Klomifen (1.7.2009 14:18:02)

Ubise me grudi!




Zoka81 -> RE: Klomifen (1.7.2009 20:34:10)

Cure upomoc. Uzimala sam klomifen prosli mesec i danas mi dosla  vestica na 35 dz, imam uzasne bolove i nikako da mi krene normalno, sve nesto braon izlazi a prave vestice nema. Ne znam sta cu od bolova. Preprosli mesec mi nije bilo tako od klomifena ali sada neverovatno. Jel ste imale normalan ciklus sa klomifrnom ili je bilo promene. Na koliko dana vam je dosla [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Verus -> RE: Klomifen (1.7.2009 23:09:19)

Zoko, nisam bila na klomifenu....mada mi je to ja mislim sledeci korak.  Jedna dr. ovde, je insistirala da to probam, ali me je nesto strah.  Devojke, jel neko imao slicno iskustvo Zokinom?




dacica -> RE: Klomifen (2.7.2009 12:47:35)

i meni je posle klomifena bila cudna-hormoni su to....dosla je tacno,ali prvo braon,pa krenula i treci dan skroz stala,ali skroz,inace mi traje 4 dana,peti samo malo prljavo,kao za maler sad su mi plodni i nesto me boli stomak,inace opet pijem po pola klomifena,sad na svoju ruku,neidem ova 2 meseca kod dr.-nemogu muka mi je vise,i psihicki i fizicki...
i vise nisam pametna.....sta raditi...ovak klomifen sve poremetri,definitivno...a simptome sve daje kao da si trudna-grudi,bradavice,muka,bolovi...sve isto....sad se nesto bojim da mi nije bila lazna menst...ne znam....mislim da cu psihicki skrenuti......jel ima neko slic,iskustva....
pozzzz




2002m -> RE: Klomifen (2.7.2009 12:52:18)

Dva puta sam bila na klomifeni i oba puta sam dobila redovno na 28 dan ali mi od tada pre nego sto dobijem prvo 2,3 dana ide braon pa tek onda na 28 dan krv.Ja ga vise necu piti.




Ana RR -> RE: Klomifen (2.7.2009 13:23:36)

IZVORNA PORUKA: dacica

i meni je posle klomifena bila cudna-hormoni su to....dosla je tacno,ali prvo braon,pa krenula i treci dan skroz stala,ali skroz,inace mi traje 4 dana,peti samo malo prljavo,kao za maler sad su mi plodni i nesto me boli stomak,inace opet pijem po pola klomifena,sad na svoju ruku,neidem ova 2 meseca kod dr.-nemogu muka mi je vise,i psihicki i fizicki...
i vise nisam pametna.....sta raditi...ovak klomifen sve poremetri,definitivno...a simptome sve daje kao da si trudna-grudi,bradavice,muka,bolovi...sve isto....sad se nesto bojim da mi nije bila lazna menst...ne znam....mislim da cu psihicki skrenuti......jel ima neko slic,iskustva....
pozzzz



Dacica, zašto piješ klomifen na svoju ruku???!!!!

Možeš izazvati hiperstimulaciju, možeš sjebati jajnike, zašto se bre zezate sa time????




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>