|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mantili, kaputi, bunde, jakne...
28.2.2011 15:05:10   
bebać
Malo sam poranila sa temom....ali sad će to...za mjesec dana...zima je pri kraju,ja kontam kupovat novi mantil....e sad ne znam kakav bi...znam da neću crni...hoću bež ili sivi....na balon da ide....tako sam zamislila....neki dan sam išla probat jedan što sam vidjela ali mi velik...nemaju S veličinuuser posted image

kakve vi imate mantile ili planirate kupit?

ja imam jedan od prošle god. ali je on više opuštena casual varijanta....evo ga na meniuser posted image user posted image

user posted image


ali mi je dosadiiiio

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.11.2011 20:49:15 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mantili:))
28.2.2011 15:09:13   
IVA 11
Obozavam kapute, postavicu slike mojih omiljenih kad mognem. Blago tebi za velicinu s, ovamo ima i xs, taman sto ti trazis. user posted image  user posted image I ovaj mi je na tebi super!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mantili:))
28.2.2011 18:50:10   
bebać
hajte žene,kakve nosite mantile ili ne nositeuser posted image ...

da znam šta da tražim...šta mi se svidja još osim ovog gore navedenoguser posted image

ovako nešto mi se dopada,ali ne crveniuser posted image user posted image

balon mantil

< Poruku je uredio bebać -- 28.2.2011 18:55:24 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mantili:))
4.3.2011 10:22:41   
bebać
Vidim da je tema mrtvauser posted image ...da sam stavila kakav trač ili neku ''''''''hot'''''''' temu za rasprave sve bismo se okupileuser posted image user posted image ...

no dobro,ja sam juče vidjela divan mantil,sivi...i ušla da probam...probam crni ,stoji kao saliven,a nisam bila za crni...ovaj je vrh...ali je skup k''''''''o vrag...butik je od onih elitnijih...sad ''''''''pravim teren'''''''' po kući da ga kupimuser posted image user posted image ...

stavim brzo slikicuuser posted image ...da neka marka PASSAGE...butik nam se tek otvorio...unutra je sve elegancija i žarauser posted image

passage kolekcija

< Poruku je uredio bebać -- 4.3.2011 10:32:23 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mantili:))
5.3.2011 13:57:44   
Anoniman
Evo ja cekam sliku user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mantili:))
5.3.2011 14:02:06   
LillyT
Ako je to ovaj "naš" Passage, onda možeš naći tamo fine stvari. Ja baš imam njihov mantil i super je (meni je super), neke sivkaste je boje i lepo mi stoji. Pored toga, imam i jedan crveni mantil, koji čeka lepo vreme, a imam i neki kožni, ali ga slabo nosim (mama mi je kupila i nešto nisam oduševljena)

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
11.4.2011 11:06:30   
bebać
Pao mantiluser posted image user posted image

onaj isti što sam vidjela,samo sam čekal da im stigne sivi....i sivi mi punoooo bolje stoji....ma divan je,jako sam veselauser posted image user posted image

sad trebam smisliti gdje ga obućiuser posted image user posted image ,neka posebna ceremonija

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.11.2011 20:49:41 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
26.11.2011 20:50:20   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tea2

Šta nosite ove zime?Krzno je aktuelno-veštačko....naravno....Počinjem da radim i moram se odlučiti za kupovinu jedne od ove tri stvari,u svakom slučaju nešto što naginje ka eleganciji....Gde kupiti?


IZVORNA PORUKA: pippi29

nosim skoro sve..meni je najbitnije da imam ljep kaput,jaknu...i imam ji i previse...
ove godine sam kupila i crvenu jaknu koja ne propusta ni kisu ni vjetar...
jedan od moji kaputauser posted image user posted image user posted image user posted image imam i bjelu koznu zimsku jaknu(slika nije moja)



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mantili:))
26.11.2011 21:27:54   
pippi29
IZVORNA PORUKA: bebać

hajte žene,kakve nosite mantile ili ne nositeuser posted image ...

da znam šta da tražim...šta mi se svidja još osim ovog gore navedenoguser posted image

ovako nešto mi se dopada,ali ne crveniuser posted image user posted image

balon mantil


preljep je!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
26.11.2011 21:31:45   
Olga75
samo da promenim naziv teme user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
26.11.2011 23:04:41   
Tea2
Promenili smo naziv teme,ustanovili da slično već postoji...sada da malo pišemo.
Gde kupiti kaput,jaknu?Ne volim kinesko,ne mislim da se za 2000 moze dobiti kvalitet,ali za jednu sezonu kao nesto za ,,promenu" -može.Mona,Nicolas......A vi?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
29.11.2011 17:13:24   
bebać
Što se tiče jakni, ja jednu crnu jaknu od tally-ja nosim već 2 zime, evo ova će biti treća..jakna mi je toliko dobra i još uvijek nova, a i bila je fino para(50 eura)...tako da nemam namjeru još drugu kupovati, uz tu kombinujem i neku smedju tigrastog dezena sa krznom na kapici, i nekad za promjenu obučem crnu kožnu od MONDA -neki klasični elegantniji krojuser posted image

Idem da slikam svoje jaknice pa stavim,nešto me ne mrziuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
29.11.2011 17:30:53   
bebać
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
16.12.2011 15:39:23   
pippi29
IZVORNA PORUKA: bebać

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


nr 2 i zadnja je extra

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
12.2.2012 23:07:16   
snješka
Danas sam od svekrve dobila bundu od brušene kože, postavljenu krznom i ima ogromno krzne na kragni i rukavima, boja čokolade. Bunda je iz 70-ih godina, izgleda kao da nikad nije obučena. Dužina joj je do listova. Neviđeno je topla. Jeste da mi je malo ofirno to nositi, ali je kvalitet samo takav. user posted image

< Poruku je uredio snješka -- 12.2.2012 23:09:07 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
13.2.2012 0:11:28   
dunja RR
Snješka i ja sam takvu dobila od tetke, samo je moja sivkaste boje, ali verujem da su osim boje potpuno iste. Očuvana je, kvalitetna i jako topla. Nisam je još nosila, ali mislim da je za ovo vreme extra ...

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
13.2.2012 0:13:47   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tea2

Promenili smo naziv teme,ustanovili da slično već postoji...sada da malo pišemo.
Gde kupiti kaput,jaknu?Ne volim kinesko,ne mislim da se za 2000 moze dobiti kvalitet,ali za jednu sezonu kao nesto za ,,promenu" -može.Mona,Nicolas......A vi?


Meni su najlepši a kvalitetni kaputi u Afrodite mode colection, a cena im je mislim pristupačnija od Nicolasa i Mone.

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.2.2012 0:14:34 >

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
13.2.2012 9:36:19   
snješka
Evo bunde, ova smeđa. A ovo pored je bijeli kaput koji je toliko hladan da se može nositi samo u rano proljeće ili možda neke dane jeseni, ali kad je malo toplije. To je kaput trpi skote zbog ljepote.

user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
13.2.2012 9:40:08   
*Alexx*
Snješka, istu takvu bundu sam ja nasledila od mame, i toliko je iznosila da nije bila više ni za šta user posted image
Dobila sam kaput od zaove iz Zekstre, crni karirani, fenomenalan, samo moram da nosim da mi ga suze za broj, širok mi je u ramenima.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
13.2.2012 9:47:41   
snješka
Eh pa da, Zekstra je super, ovaj bijeli je neki turski valjda, bezveze poliesterčina, leden. A bunda je ekstra, samo mi malo prečupavo ovo ovo na kragni i na rukavima. Ali me baš briga, topla je samo tako. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
13.2.2012 9:51:22   
Anoniman
Imala sam Afrodita Mode Collection kaput i bila prezadovoljna njime, sad se već ofucao. I sledeći cr ću kod njih da kupim. Na drugim mestima više i ne tražim.

A za ove ekstremne uslove imam Alpha jaknu koju sam kupila prošle zime u Army shopu. Pravljena za američku vojsku, trpi sve, ne propušta ništa, ima kapuljaču, napred se zakopčava do očiju. Ispod ne moraš da se trontaš. Na -15 sam išla u tankoj majici i toj jakni.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
13.2.2012 10:18:40   
snješka
Gae, mm ima Alfa jaknu i znam da je pravo topla. Samo ja ne volim taj vojnički izgled žene. Nekako mi je previše muškobanjasto. Neka žena bude žena. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
13.2.2012 10:20:40   
Anoniman
Ma na -15 me ne zanima kako izgledam nego da mi je toplo, za pristojnije tmperature imam kaput...

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
17.9.2012 13:13:05   
Anoniman
Jao žene razbolela sam se. Vidite ovo:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mantili, kaputi, bunde, jakne...
10.6.2013 23:56:49   
Maraj
super su vam jase user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here