RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


vocicana -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (22.2.2018 7:41:30)

Kome pricas, ja sam bila nemoguca skoro godinu dana posle porodjaja, koliko sam se u trudnoci kontrolisala, bila sam kao tempirana bomba, tako je posle sve izaslo iz mene, kao vatromet.




Anck Su Nmaun -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (22.2.2018 7:48:12)

Ih ja sam sad na hormonima, mora da je veselo ziveti samnom [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Srecko47E -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (22.2.2018 10:14:26)

I ja sam kao tempirana bomba.Doduse beba je usla u 7mesec i dojim je.Kao nije mnogo proslo ali sve mi je teze i sve manje razumevanja imam




mama Jo -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (22.2.2018 11:04:39)

Nije lako nama a nije ni nasoj okolini sa nama 😂




lokicagagica -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (22.2.2018 11:19:29)

Da li je normalno da i nakon mesec dana posle porodjaja, ja imam te hormonske ispade? Placem cesto i bez razloga, onda se za sekund iznerviram i sikcem na sve oko sebe. Mislila sam da to traje kao pms par dana, ali ovo je i dalje prisutno, samo odjednom krene.




mama Jo -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (22.2.2018 11:23:17)

Juuu pa meni je posle prvog porodjaja trajalo sigurno 6 meseci 😂 a evo i sad posle drugog ima momenata i dalje (proslo je skoro 2 meseca od porodjaja)




lokicagagica -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (22.2.2018 11:43:09)

Lakse je kad znam da se ne desava samo meni. Muzu je postalo smesno kako odjednom promenim raspolozenje. Kaze da mu izgledam kao dete tad, a ja naprosto to ne umem da iskontrolisem. Nadam se samo da ce vremenom biti sve manje tih ispada




Srecko47E -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (22.2.2018 12:17:56)

Meni se desava i dan dans.Gotovo sedam meseci od porodjaja.




mama Jo -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (20.3.2018 15:34:31)

Jedna prijateljica je, pre neki dan, rekla: ,,psihicki sam se smirila, i sve se nekako vratilo u normalu tek, evo, posle njegovog drugog rodjusa"...
Mislim da je to veoma tacno ☺




vocicana -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (21.3.2018 8:06:22)

I te kako tacno, ja sam msm bila na ivici sa zivcima i pucanjem.
Nije se potpuno izgubilo, dana danas sam povremeno u fazi explozije, ali ide nekako[sm=smiley1.gif]




Dragce86 -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (30.3.2018 14:19:28)

Ja sam taman krenula da se smirujem i ostala sam opet trudna...eh nikad kraja luudiluu :D




vocicana -> RE: Hormoni,hormoni ..izludjuju me!!! (31.3.2018 8:44:46)

Dragce, ma bices ti super. Ja bi se bojala da opet onako reagujem, ne bi volela da budem onoliko nervozna, mada msm da bi se sve isto ponavljalo. Ne bi mi prijalo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]