|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Evrovizija
15.5.2016 8:36:08   
nikiteki
Nisam gledala, imala sam goste sad cu i ja da pogledam njihovu pesmu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Evrovizija
15.5.2016 9:43:15   
emicaa
Iii kako prodje Vučićka na kraju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Evrovizija
15.5.2016 12:14:25   
Maraj
Sta reci a ne zaplakati....
nisam gledala , cula sam da je Ukraina pobedila. Taj bivsi sssr lobi ....vise nema smisla takmičiti se pored njih. Jos kad posalju nekog kao sto je Vučicka , ma uzas....
i ko je odlucio da Ivana Peters pise pesmu i bira ko ce nas predstavljati!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Evrovizija
15.5.2016 12:33:05   
17 joka

IZVORNA PORUKA: emicaa

Iii kako prodje Vučićka na kraju user posted image



na 17 mestu

a za Ukrajuince, meni ona vise kuka nego peva, i nekako mi vuce na turke user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Evrovizija
15.5.2016 12:42:16   
mila83
Ja sam slucajno juce cula Vucicku,i uopste mi se ne dopada,totalno neupecatljivo i neubedljivo...a pesma je inace bas u Ivaninom fazonu, za neki jaci vokal..Cula sam i predstavnicu Hrvatske..los nastup sinoc,ali inace mi je lepa pesma i lepa boja glasa te pevacice. Ostalo nista nisam cula i ne znam rezultate,ali sam znala da nasa nece dobro proci.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Evrovizija
15.5.2016 12:45:16   
Maraj
Pesma se ni kod nas (u Srbiji ) ne vrti po stanicama , a proci ce kao na Eurosongu....
Kad je bilo "Lane moje" i "Molitva" , nisi mogao da pustis tv ili radio a da se pesma ne vrti

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Evrovizija
15.5.2016 18:02:59   
choopa choops
Zaista vam se ne sviđa pjesma? Ja sam je sinoć nekoliko puta poslušala i mislim da je bila jedna od boljih. Prvih 5 sigurno.
Ali problem je njeno afektiranje.
Užasno loša koreografija.
Pjesma ima snažnu poruku i trebalo se usredsrediti na to, a ne na pjevačicu i preglupu koreografiju koja nema smisla.
Takođe mislim i da je garedroba i šminka/frizura bila bezveze.

Isto mislim i za Hrvatsku pjesmu. Da su obje pjesme imale druge koreografe bolje bi se plasirali.

Ukrajinska je bila bezveze. Bolje da je Australija pobjedila.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Evrovizija
15.5.2016 19:17:36   
emicaa
Ja iskreno pojma nemam o čemu je ona pjevala jer mi je sve drugo odvuklo pažnju.Ne svidja mi se kako pjeva ali uopšte

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Evrovizija
15.5.2016 19:43:05   
Maraj
Joj ni meni. Previse mi je "nafurana" .
Chupo bas me zanima kako bi bilo da je Australija pobedila , da li bi se i sledece godine govorilo "pesma Evrope" user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Evrovizija
15.5.2016 22:33:06   
Khaleesi
Ja bih uvela opet Beoviziju tada se birala pesma, sada je biraju oni koji imaju para...a to nije narod...user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Evrovizija
15.5.2016 23:26:42   
bubulence
nisam gledala finale, nisam zelela jer po meni ona nije predstavljala Srbiju. kako predstavlja svoju zemlju a peva na Engleskom, ok, isla je da se takmici kao pevacica ali kao predstavnica Srbije jok.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Evrovizija
15.5.2016 23:38:35   
Khaleesi
Da super kazes, ako ne peva na nasem jeziku zasto ide da nas predstavlja...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Evrovizija
16.5.2016 0:38:44   
17 joka

IZVORNA PORUKA: bubulence

nisam gledala finale, nisam zelela jer po meni ona nije predstavljala Srbiju. kako predstavlja svoju zemlju a peva na Engleskom, ok, isla je da se takmici kao pevacica ali kao predstavnica Srbije jok.




bas tako i ja isto mislim, bilo bi super kad bi svalka zemlja pevala na svom jeziku

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Evrovizija
16.5.2016 1:12:05   
Miracles

"Данашњем Европљанину, међутим, о стаљинизму више говори песмуљак украјинске певачице неголи мемоари удовице Осипа Мандељштама. Овај има озбиљну фалинку. Био је ипак руски песник."

Odličan tekst KLIK


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Evrovizija
18.5.2016 1:22:00   
choopa choops
Ju ja ne vjerujem koliko nam se mišljenja razlikuju user posted image

Mislim da je ova pjesma mnoooooooooogo bolja u engleskoj verziji, nego u srpskoj. Ja isto volim kad se pjeva na maternjem jeziku, ali ova pjesma puno bolje zvuči na engleskom. Na srpskom mi je nekako obična.
Drugo, njen engleski (američki naglasak) je skoro pa perfektan. Baš sam pomislila bravo za curu ne bruka se kao većina kandidata koji pjevaju na engleskom, a ne govore gatečno.
Onda za glas...mislim da joj je i glas savršen. Cura ima 22g i zvuči odličnoJa nisam čula za tu grupu do sada, i poslušala sam par snimaka i oduševila se.

Ne znam, baš mi se razlikuje mišljenje od svih vas user posted image Što se tiče tih pokreta...da i meni su užasni. Prbajte da pustite pjesmu, a da ne gledate video.

E i da, neko je rekao da ne zna o čemu je pjesma... govori o nasilju nad ženom i o njenom konačnom shvatanju i "izbavljenju".


I wish I could stop it, wish I could fight it
But there’s nothing I can do, ooh…
I thought that we were meant for each other
Oh, how I wish I knew you better

I played a fool so many times, can’t even count it

Every time I say goodbye
You try to hold me by your side
Gotta fight my way out of your hands
Find a shelter from the pain

Every time you say your lies
I hide away and close my eyes
I won’t let you tear my world apart
Gonna find a shelter for my heart

I thought that it was supposed to hurt me
I thought that it was love, mmm…
I put my hands up but I won’t surrender
Don’t need what doesn’t serve me anymore

I lick my wounds, so that I can keep on fighting

Every time I say goodbye
You try to keep me by your side
Gotta fight my way out of your hands
Find a shelter from the pain

Every time you say your lies
I hide away and close my eyes
I won’t let you tear my world apart
Gonna find a shelter for my heart

(Oh… oh…)
Every time I said goodbye
(Oh… oh…)
Baby, stay away this time

Every time I say goodbye
(You try to hold me by your side)
I will fight my way out of your hands
(Find a shelter from the pain)

Every time… (Every time you say your lies)
(I hide away and close my eyes)
Won’t let you tear my world apart
Gonna find a shelter for my heart

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Miracles)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Evrovizija
18.5.2016 17:09:15   
Anarunika
Nisam pomno pratila Evroviziju jer ona za mene odavno nije što je nekad bila. Ali moram ovde da se složim sa nekim stavovima.
Prvo sve pesme koje sam čula a bilo ih je desetak su bile na engleskom i Austrijska na francuskom čini mi se. Evroviziju smatram jednom od retkih prilika da se čuje bogatstvo i raznovrsnost jezika, melosa... Dakle Evrovizija se pretvorila u nešto drugo i možda bi trebala da dobije neki drugi naziv. Za mene ona je prestala da postoji i pretvorila se (evoluirala ili iskrivila stvar je pristupa i ugla gledanja) u nešto sasvim drugo.
Sa druge strane slažem se sa Choopom da je ovaj put naša pesma dobro zvučala na engleskom ali jednostavno je nekako ostala u senci.
Ukrajinka mi je bila efektna mada ne baš po mom ličnom ukusu.
Učestvovanje Australije i nagađanja da će od sledeće godine učestvovati i Amerika definitivno Eurosong pretvaraju u neko novo takmičenje.
Ne znam ,mnogo se ovaj svet promenio...Nažalost ja ne vidim da je na bolje...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Evrovizija
18.5.2016 17:41:13   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ju ja ne vjerujem koliko nam se mišljenja razlikuju user posted image

Mislim da je ova pjesma mnoooooooooogo bolja u engleskoj verziji, nego u srpskoj. Ja isto volim kad se pjeva na maternjem jeziku, ali ova pjesma puno bolje zvuči na engleskom. Na srpskom mi je nekako obična.
Drugo, njen engleski (američki naglasak) je skoro pa perfektan. Baš sam pomislila bravo za curu ne bruka se kao većina kandidata koji pjevaju na engleskom, a ne govore gatečno.
Onda za glas...mislim da joj je i glas savršen. Cura ima 22g i zvuči odličnoJa nisam čula za tu grupu do sada, i poslušala sam par snimaka i oduševila se.



Čupo, nisam tako detaljno sve proučila kao ti user posted image , ali generalno se slažem.

Isto pročitah ranije ovde kritike za njen engleski, pa sam morala ponovo da pustim i preslušam, jer meni i na prvo, a i na drugo slušanje, njen engleski sjajno zvuči. I glas joj je odličan. U svakom slučaju, dopao mi se njen nastup.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Evrovizija
10.5.2017 7:33:46   
emicaa
Ko prati ove godine,ja nisam ni znala da je pocelo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Evrovizija
10.5.2017 13:59:27   
choopa choops
Ja nisam ni gledala, ali što je Crna Gora imala predstavnika(cu) user posted image Kakvi debili majko mila.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Evrovizija
10.5.2017 14:07:19   
emicaa
Choopo ja nemam pojma ni dal Bisna ima predstavnika,mada oni po tradiciji salju debile.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Evrovizija
10.5.2017 14:09:15   
choopa choops
Ne može veći od ovoga šanse nema user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Evrovizija
10.5.2017 14:13:14   
emicaa
Cek moram ici pogledati ko je predstavnik CG.Ali Bosnu je jednom predstavljao neki Laka.
Ps:nadjoh ga,mislila sam da je jedna Koncita bila dovoljna user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 10.5.2017 14:20:21 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Evrovizija
10.5.2017 15:28:28   
IvanaSK RR
Jaoj, ja nemam komentar na ovog doticnog sto predstavlja CG. Nisam gledala sinoc, zaboravih. Ogledala sam nesto na netu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Evrovizija
10.5.2017 16:40:10   
vikiveki
Ja sam sinoć odgledala sve ali nisam gledala ko je prošao dalje tj. glasanje....A za dotičnog iz CG...šta reći,nije mi samo jasno šta je on trebalo da predstavi ? Svoje glasovne mogućnosti,kojih nema ili da nam prikaže onu svoju kako da je nazovem kiku koja je verovatno neka nadogradnja...Ajde kad peva može čovek da ga ne gleda ali po meni on nema nikakvih pevačkih sposobnosti...stvarno mi nije jasno kako je on mogao biti predstavnik CGuser posted image Zar je moguće da u CG nemaju nikoga ko bolje pevauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Evrovizija
11.5.2017 13:34:06   
nata11
Meni se od tog lika blago zgrozilo da nisam ni gledala dalje. Sta izvodi sa onom pletenicom.

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Fluor
VVVV

Da li dajete deci fluor? Zasto?

Da (20%)

Ne (80%)


Ukupan broj glasova: 111

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here