RE: Evrovizija (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Didy -> RE: Evrovizija (6.3.2022 0:34:00)

I ja. Moj favorit. 

#nemamknjižicu 😉




Ivanka 75 -> RE: Evrovizija (6.3.2022 0:36:01)



IZVORNA PORUKA: Didy

I ja. Moj favorit. 

#nemamknjižicu 😉



Evo upravo je i prognozirao "Mozda će pobedi u Torino" 😂
Ah, kad izvali gramatiku 😁




nata11 -> RE: Evrovizija (6.3.2022 9:20:04)

Ne znam Jel fora pesma Ili komentari dezurnih filozofa : ukljuci mozak mozda ces razumeti.

Ma mogu ga ukljucivati do sutra. 🤣
A sto je zena u nekom tripu, nekoj drugoj vasioni. Za **** nju za pobedu. 

Nema veze ionako Niko nece glasati za Nas zbog Rusije. 




QueenJ -> RE: Evrovizija (6.3.2022 10:19:56)

Meni je pesma vrhunska. Moja analiza: Kreće od kritike žute štampe i slavnih. Pa o stanju zdravlja. I poentira sa-nemam knjižicu. Generalno, umetnici. I da zato mora biti zdrava. Onda osvrt na koronu, "kako će sada da me prate", jer nema knjižicu, a plus i sve kamere, kritika na društvo u celini. Onda šeta psa, suknja oko nogu, mene asocira na slobodu.  A kada kaže-umetnica je nevidljiva,  ne vidiš me to je magija,  to je opet na konto toga što su za sistem umetnici zaista nevidljivi. I poslednja repeticija-može biti zdrava. Da se malo vratimo pravim vrednostima i umetnosti. A možda je malo posvećena i gitaristi njihovog benda "Zemlja gruva", koji je preminuo od leukemije. 
Ukusi su različiti, ali meni lepše ovo, nego gologuze domino dame koje žele da ih savijaju kao origami.




Ivanka 75 -> RE: Evrovizija (6.3.2022 10:37:42)

Ja je sve  vise i vise pevam. Kaze mm "umetnicki savrsena". 


Opet se vracam na Rock me baby, poziv na rokanje, Mali mrav koji je u grudima nesto, Brenine pesme iz osamdeset_ih koje su sve apsolutni hitovi. 
Sinoc sam sama sedela i slusala pesme i nekako su mi skoro sve usle u usi. Pojedini malo nerazumljivo pevaju ali... 




dunja RR -> RE: Evrovizija (6.3.2022 11:35:48)

U totalnom je tripu, fazon ja sam neshvaćena umetnica.

Pesma je bezveze, ali ako je išta dobro što je ona pobedila, bar da ne gledamo Sarinu pozadinuu Italiji, mene bi bilo sramota da mene i zemlju iz koje sam predstavlja neko onako "obučen".



IZVORNA PORUKA: nata11


A sto je zena u nekom tripu, nekoj drugoj vasioni. Za **** nju za pobedu. 

Nema veze ionako Niko nece glasati za Nas zbog Rusije. 





bubulence -> RE: Evrovizija (6.3.2022 15:30:26)

Obzirom da godinama ne pobeđuje kvalitet nego sve ostalo (cula sam pre par dana rec ''nenormalitet'' i sada shvatam da je rec zapravo smisljena zbog Evrovizije. 😁), mislim da imamo odlicnog kandidata .. BudiBogsnama....




Didy -> RE: Evrovizija (6.3.2022 15:52:29)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

da ne gledamo Sarinu pozadinuu Italiji, mene bi bilo sramota da mene i zemlju iz koje sam predstavlja neko onako "obučen". 



O ovome sam ja sve vreme razmišljala. Meni su i Uraganke prošle godine bile jeftine sa onim svojim "stilom", načinom igranja, filerima, silikonima i ostalim čudima i mislim da sam tad i ovde pisala o tome. 
Konstrakta mi je sve suprotno tom kiču i šundu, nešto drugačije i zato mi se sviđa. Pesma šalje jaku poruku, jedino što ta poruka na Evroviziji verovatno neće biti shvaćena, a možda i hoće (pogotovo što ima ove delove na latinskom). 
Inače generalni utisak o Beoviziji mi je da je ove godine bilo na svetskom nivou. Pesme su mi sve bile žanrovski, scenski i muzički potpuno različite i to mi se baš dopalo. Ranije su mi sve pesme bile u istom kalupu, sve ličile jedna na drugu, a sad sam prijatno iznenađena širinom i raznolikošću naše muzičke scene.




dunja RR -> RE: Evrovizija (6.3.2022 16:02:25)

Didy jeste, vidi se da su ozbiljne pare uložene ove godine na komplet organizaciju.

Meni se dopao onaj naš voditelj iz Švedske, nekako mi je kultiriška, gospodin.
Juče nisam gledala finale jer sam skapirala da su puštali snimke sa polifunala, odgledala sam samo kraj kada su Sergej, Jelena, i ostali pevali, taj deo mi je bio divan, a najsmešniji mi je bio onaj dirigent koji ja skakao kao lud, nije mi bilo jasno ko mu ej rekao da je to radi [sm=smiley36.gif], videh danas čak i tekst o njemu.




Didy -> RE: Evrovizija (6.3.2022 16:31:16)

Ja isto nisam pratila detaljno, čitala sam knjigu, slušala i pomalo bacala pogled na program. Shvatila sam da nisam pomno pratila jer uopšte ne znam ko je dirigent koji je skakao, uopšte ga nisam primetila. 😉





Tiziana -> RE: Evrovizija (6.3.2022 16:52:24)

Konstrakta je ozbiljna pevacica. I ona i Zoe. Pritom sam ja volela muziku koju su pravile dok su bile u Zemlji Gruva.Drago mi je da je konacno neko takav prosao. Da, mozda nije Evrovizijska pesma, ali opet pa sta jeste. Pobedjuju razni frikovi unazad godinama. Sigurna sam da ce se o pesmi pricati.. 
Mozda nije bila moj favorit, ali drago mi je da je bas ona prosla,Pogotovu sto su joj konkurencija na kraju ce se ispostaviti bili ova nesrecna Sara Jo, slobodno je mogla i gola da izadje,, Zorja Zvezda Granda i Aca Lukas koji je doveo sa sobom ekipu boze sacuvaj. 




dunja RR -> RE: Evrovizija (6.3.2022 18:25:27)

To je skroz na kraju bilo, pre objave pobednika, kada su pevali Sergej, Jelena Tomašević i ostali, stare pesme, tada je taj dirigent skakao, i bio čak iritantan nekako, bar meni, jer ljudi lepo pevaju, još one divne stare pesme, Ramazotija, Kutunja itd, a on sve vreme pored igra (umesto da diriguje jelte), još ima neka 2 metra visine, nema šanse da ga ne primetiš [sm=smiley36.gif] Malo je delovalo preterano, ili kao da je na nečemu [sm=jezicek.gif], zapravo sam se sve vreme smejala. Zvala sam sinoć i mm da ga vidi, on već bio legao, prošla je ponoć bila,

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja isto nisam pratila detaljno, čitala sam knjigu, slušala i pomalo bacala pogled na program. Shvatila sam da nisam pomno pratila jer uopšte ne znam ko je dirigent koji je skakao, uopšte ga nisam primetila. 😉






Ana RR -> RE: Evrovizija (6.3.2022 19:19:12)

Mi smo danas "odgledali" jučerašnje nastupe, nismo pomno slušali jer većinu pesama je brate mili teško slušati. Meni se naravno dopala Zoe, prija mi njen glas i taj ritam. Ana Stanić nije bilo loša mada stajling je diskutabilan. Saru neću ni komentarisati. Konstraktu sam tek sad čula i pesma je totalno u njenom stilu i što je najgore ulazi u uho [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Evrovizija (6.3.2022 19:22:56)

Joj,dunja,taj deo sam i ja samo gledala..mnogo su lepo pevali,uzivali,a on kao konj po sceni..uzas..pri tom onako nezgrapan..





Ana RR -> RE: Evrovizija (6.3.2022 19:26:17)

On je meni bio sjajan, vidi se da čovek voli muzika i da uživa. Baš je bio dobar.

Samo ne razumem šta će Knez tu [sm=smiley21.gif][sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif]




dunja RR -> RE: Evrovizija (6.3.2022 19:45:10)

Anči, ne znam da li si gledala kratko taj deo sa njim, ili sve vreme, a trajalo nekih recimo pola sata, nisam sigurna, a on sve vreme skaće, u početku je ajd delovalo možda simpatično, ali baš pola sata, previšeee, što kaže Von, onako nezgrapan.

A Knez, kontam da je došao preko ćerke, tj. Uraganki, ta veza. Nego što zgleda mlađe, ti bre ljudi kao da su zamrznuti, ne stare nikako, operacije šta li ..i čini mi se da je dobro zvučao, ne mogu da se setoiš šta je pevao.




dunja RR -> RE: Evrovizija (6.3.2022 19:48:11)

Jeste videli Konstraktin post? KLIK




Didy -> RE: Evrovizija (6.3.2022 21:44:48)

Da, jesam, juče.

Onaj scenski nastup mi je nekako bolji od spota, možda jer sam ga prvog gledala. Ana, ja ceo dan pevam - Umetnica mora biti zdrava, biti, biti zdrava... 😉




Sanjica26 RR -> RE: Evrovizija (6.3.2022 21:53:23)

Ma i ja ceo dan pevam i ako mi se ne dopada.Ona sara mi je 🤮




Ivanka 75 -> RE: Evrovizija (6.3.2022 21:57:23)

Mi imamo svakakve varijacije na temu

Porodica mora biti zdrava 😂Nasa baba mora biti zdrava 😊Mamina biljčica mora biti zdrava 😊(posto sam neke izgleda ubila zimus) 




Ana RR -> RE: Evrovizija (7.3.2022 9:51:07)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, ne znam da li si gledala kratko taj deo sa njim, ili sve vreme, a trajalo nekih recimo pola sata, nisam sigurna, a on sve vreme skaće, u početku je ajd delovalo možda simpatično, ali baš pola sata, previšeee, što kaže Von, onako nezgrapan.

A Knez, kontam da je došao preko ćerke, tj. Uraganki, ta veza. Nego što zgleda mlađe, ti bre ljudi kao da su zamrznuti, ne stare nikako, operacije šta li ..i čini mi se da je dobro zvučao, ne mogu da se setoiš šta je pevao.



Gledala sam sve i meni je bio skroz simpatičan, videlo se da uživa [sm=smiley36.gif]

A kneza ne volim nikako, jedna gadna i ljigava osoba.




IvanaSK RR -> RE: Evrovizija (9.3.2022 9:15:35)

Mene nebi cudilo da fino prodjemo na Evroviziji. Ionako tamo ludilo pobedjuje, retko kad nešto normalno.A Konstrakta je meni simpa jer je drugačija. Zemlja gruva ima stvarno finih pesmica. Ja sam skoro videla njihov spot i pesmu Mama i bas me je dotakla. 




nata11 -> RE: Evrovizija (11.5.2022 10:46:01)

Jeste pratili juce?
Ja prve 4 pesme [sm=jezicek.gif] Alba je haos [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Evrovizija (11.5.2022 10:47:44)



IZVORNA PORUKA: nata11

Jeste pratili juce?
Ja prve 4 pesme [sm=jezicek.gif] Alba je haos [sm=smiley36.gif]


Jaooooo, kazu da su ih cenzurisali samo tako, trebalo je da bude jos zesce 🙄




nata11 -> RE: Evrovizija (11.5.2022 10:51:13)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: nata11

Jeste pratili juce?
Ja prve 4 pesme [sm=jezicek.gif] Alba je haos [sm=smiley36.gif]


Jaooooo, kazu da su ih cenzurisali samo tako, trebalo je da bude jos zesce 🙄



Ne znam ... bas nije morala prva [sm=jezicek.gif] Njene butine mi ostase urezane u mozgu [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>