Nesvestica u trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


jabukica -> Nesvestica u trudnoci (5.3.2011 8:39:38)

Danas sam napunila sedam nedelja, posto cesto nocu idem na vc, sinoc kad sam se vracala iz kupatila, osetih neku mucninu i nesvesticu, usavsi u sobu nisam stigla do kreveta, vec sam se srusila i pala u nesvest. Prvi put mi se desilo da se onesvestim u zivotu. Da li vam se ovo desavalo?




Anoniman -> RE: Nesvestica u trudnoci (5.3.2011 8:51:09)

Jabukice, kakav ti je pritisak, da nije od toga? Ja se nisam onesvešćivala, ali sam imala užasne momente slabosti, zbog niskog pritiska. Naravno, treba da konsultuješ lekara, pogotovo ako se ponovi, ali eto, meni jedino na pamet pada pritisak.




LillyT -> RE: Nesvestica u trudnoci (5.3.2011 8:51:43)

Meni se događalo nešto malo na početku (dok nisam znala da sam trudna), ali pala u nesvest nisam, nego mi se mantalo i crnelo pred očima. Brzo je prestalo




jabukica -> RE: Nesvestica u trudnoci (5.3.2011 8:52:39)

imam nizi pritisak, i meni je to padalo na pamet, svakako sam mislila da se konsultujem sa lekarom.




minavb -> RE: Nesvestica u trudnoci (5.3.2011 8:53:22)

Ja sma se jednom onesvestila u trudnoci. Tresnula sam tako da sam povredila nogu i rebarca. Ne zna se zasto sam se onesvestila, prosto sam izgubila svest i pala.




mikica sa -> RE: Nesvestica u trudnoci (5.3.2011 23:26:04)

koliko ja znam, onesvijestiti se može od pritiska ali i od manjka željeza. provjeri oboje kad odeš doktoru.




peca -> RE: Nesvestica u trudnoci (27.7.2011 10:55:47)

Meni je redovno stanje da mi se pomalo vrti u glavi zbog mog niskog pritiska koji je tipa 80 sa 60, nije problem sto je nizak, nego su mnogo blizu i to je jako lose, i meni je lose. Pre nekih nedelju dana sam se onesvestila u rodjenoj kuci, ne kapiram ni ja kako,krenula sam od sobe do trpezarije i probudila se na pola puta lezeci :) Taj dan sam bas povredila nogu :( ne znam zasto se to desilo, jer bas pazim, ne ustajem naglo, i sve sto treba,... ali eto, nadam se da se tako nesto nece ponoviti pogotovo u poodmakloj trudnoci, a kaci me zima, sneg i led kad budem sa stomakom, verovatno necu izlaziti iz kuce [sm=smiley36.gif] Zeznuto je to, ja bas imam problema sa vrtoglavicama, pomenula sam to mom ginku, rece kao to je normalno mada ja mislim da je ovo kod mene malo extremno, posebno mi se slosi kad jedem ! Krvna slika mi je super ?! [sm=zmeden.gif]




bea83 -> RE: Nesvestica u trudnoci (27.7.2011 12:02:23)

moje nesvestice su konačno prestale[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] a trajale su bogami od 5 do 10 nedelje i sve to zbog niskog pritiska i ležanja, sad sam konačno progledala[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: [1]