|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
8.3.2011 10:11:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

A ja sam se ranije tako lepo šminkalauser posted image Sad se trudim da izgledam što prirodnije, malo maskare i pudera...a ne znam samo zbog čega, šta fali da malo pojačam šminku, imam vremena za to...vidiš, mogla bih malo da poradim na tomeuser posted image



Neđo , ti tako lepo izgledaš sa tom umerenom šminkom , da ja tu ne bih ništa dir'o user posted image . Imaš divnu boju očiju , i da znaš da sam sad radoznala kako bi ti stajalo malo naglašenosti oko njih user posted image


Jaoooo, divna si, pogodila si u pravu tačkuuser posted image
Šminkam ponekad i jače oči...ranije sam ih stalno pojačavala, pokazaću ti likice kad dođeš kod nasuser posted image Ili me ti našminkajuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šminkanje
8.3.2011 10:12:28   
Jeca*
Ja ne volim ove setove jer ih nikad ne potrosim, ostane mi gomila netaknutih senki i sl. Vise mi se dopada ona varijanta, recimo ja kupujem ArtDeco, male senke. Kupim 3-4 boje koje koristim, brzo potrosim i onda kupujem nove. Tako uvek imam sveze senkice i jeftinije mi dodje

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šminkanje
8.3.2011 12:36:05   
Anoniman
Jeco , pogledala sam onaj sajt , svaka čast što si našla to , ja sam tražila juče baš dugo , i ništa nisam našla . Muž je otišao u potragu po NS , videćemo šta će doneti user posted image .

Neđo , što se tiče ideje da te ja našminkam - ja bih ipak prvo malo da vežbam na nekima koje ne volim user posted image .

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šminkanje
8.3.2011 12:39:07   
Jeca*
ako cete sad o svekrvama....user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šminkanje
8.3.2011 12:42:05   
Anoniman
Aaaa , neee ... Mislila sam na neke nebitne persone (mada je i sveka među njima user posted image ) .

Nekako još uvek nemam tu sigurnost da šminkam druge , uvek se bojim da se moj ukus i ukus te osobe ne bi poklopili , pa bi nastao dizaster . user posted image
Mada , sestru sam šminkala , i par drugarica , i sve su bile zadovoljne . I da , sama sam se šminkala za venčanje .

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šminkanje
8.3.2011 12:49:01   
lanajelena
BM ja se secam tog seta dok je stajao u radnji gde je sad Mango...odusevljavala sam se user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šminkanje
8.3.2011 12:50:14   
Anoniman
Da postavim ovde - obožavam ovakav blagi smuki ajz . Kim Kardašijan ima fantastično mačkaste oči , a uvek me oduševe njeni šminkeri nečim ovakvim .

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šminkanje
8.3.2011 13:06:08   
Anoniman
Ja sam sebi napravila sličan look za novaka, trebalo mije baš dosta vremena, koristila sam crnu senku sa šljokicama i neku tamno sivu senku, stvarno je bilo super.
A što se šminkanja tiče, pa nećeš me trajno osakatiti, pa i ako mi se ne svidi, umiću seuser posted image Možemo se posle dogovoriti za neku trampu, ti meni šminku, ja tebi skuvan ručak...i takoooouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šminkanje
8.3.2011 14:04:11   
Anoniman
Toooo , lutkooo ! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šminkanje
3.4.2011 17:35:23   
Anoniman
Obozavam da se sminkam,zelja mi je bila da postanem sminker.user posted image
Mnogo dobro to radim,radila sam par matura,sada nemam vremena nesto.

< Poruku je uredio Cindarella -- 3.4.2011 17:37:34 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šminkanje
19.4.2011 13:58:49   
Rivana
Da li neko zna gde u Beogradu mogu da kupim sminku Art deco?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šminkanje
19.4.2011 14:12:50   
pepeljuga
U Jasmin parfimerijama user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šminkanje
19.4.2011 14:13:26   
Rivana

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

U Jasmin parfimerijama user posted image

Hvala!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šminkanje
19.4.2011 15:29:56   
maslachak
ooooooooooo sminka..volem,bas..
i da se sminkam..i da me sminkaju..
moja dobra drugarica je profesionalni sminker,pa ja kad god moram negde da idem reprezentativno ona me sminka..
a i pokupila sam par fora od nje..
ja volim tamnije senke,cak i crnu skroz (za intezivniju boju cetkicu umocim u vodu)
a volim i pastelne jako..serpa plavu boju,fuksija roze..
ja koristim artdeco sminku,ali u poslednje vreme otkad se otvorio Inglot u Beogradu koristim dosta njihovim stvari jer su jedina radnja koja prodaje iskljucivo sminku profesionalcima i obicnim smrtnicima i imaju sve od A do S..prvi put kad sam otisla ostala sam 1.5h user posted image
njihovi gel lineri su mi strava user posted image
zao mi je sto se Mac kod nas ne uvozi,njihovi pigmenti (senke u prahu) su najbolji..

evo Inglotov site-a
Inglot




< Poruku je uredio maslachak -- 19.4.2011 15:32:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šminkanje
7.5.2011 14:27:32   
Rivana
Da li neko zna gde se moze kupiti u Beogradu, fiksator sminke?

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šminkanje
7.5.2011 14:29:04   
Rivana

IZVORNA PORUKA: maslachak

ooooooooooo sminka..volem,bas..
i da se sminkam..i da me sminkaju..
moja dobra drugarica je profesionalni sminker,pa ja kad god moram negde da idem reprezentativno ona me sminka..
a i pokupila sam par fora od nje..
ja volim tamnije senke,cak i crnu skroz (za intezivniju boju cetkicu umocim u vodu)
a volim i pastelne jako..serpa plavu boju,fuksija roze..
ja koristim artdeco sminku,ali u poslednje vreme otkad se otvorio Inglot u Beogradu koristim dosta njihovim stvari jer su jedina radnja koja prodaje iskljucivo sminku profesionalcima i obicnim smrtnicima i imaju sve od A do S..prvi put kad sam otisla ostala sam 1.5h user posted image
njihovi gel lineri su mi strava user posted image
zao mi je sto se Mac kod nas ne uvozi,njihovi pigmenti (senke u prahu) su najbolji..

evo Inglotov site-a
Inglot

Gde ima u Bgd?



(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šminkanje
22.5.2011 14:59:50   
Rivana
Da li neko zna gde ima u Beogradu da se kupi fiksator za sminku ali ne u prahu nego u spreju? HITNO JE!!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šminkanje
22.5.2011 15:03:07   
Anoniman
Rivana, evo ga ovde KLIK

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šminkanje
22.5.2011 15:06:42   
Rivana
Hvala, ja trzila po netu ali mi sve gluposti izbacuje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šminkanje
22.5.2011 17:14:13   
indy_25
Sminka volim volim volim. Bubo ja se tako sminkam kad izlazim uvece negdje na neka specijalna mjesta user posted image . U kuci se u zadnje vrijeme malo sminkam samo maskarai korektor za podocnjake , puder nista nek mi lice odmara. A kad sam vani nasminkam se obavezno osim kad idem na bazen ili na rostilj tada se isto ne sminkam user posted image .

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šminkanje
22.5.2011 18:39:44   
Brana
Obozavam da se sminkamuser posted image ,volim da isprobavam razne kombinacije senki,tehnike nanosenja alajnera (nekada izvucem deblju liniju,nekada tanju,nekada pravim cat look, nekada samo pratim liniju oka,sve zavisi od kombinacije senki,te u skladu sa tim uklapam i debljinu linije),nekada volim diskretno da se nasminkam,nekada jace,sve zavisi od raspolozenja,prilike i mogucnosti.Ali ono sto skoro uvek nanesem na oci jesu maskara i alajner, od toga ne odstupam.user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 22.5.2011 18:40:31 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šminkanje
15.6.2012 13:17:04   
Anck Su Nmaun
Neznam gde bih ovo pitanje ubacila....kad nema tema

Kupila sam vestacke trepavice za jednu priliku i nikako nisma uspela da ih stavim user posted image
Sledece nedelje isto imam jednu lepu priliku da ih stavim, al sta cu kad ne znam. Ima li neko dobar savet kako ih naj lakse staviti!

BTW . imala sam ih na svom vencanju i bile su super al ih nisam sama stavljala!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šminkanje
15.6.2012 14:03:44   
Jole84
Gledaj da odvojiš donje trepavice da se ne lepe s gornjim,i lepak nanesi tanko,poput ajlajnera,ili ako ti je lakše-možeš da staviš malo lepka na trepke pa onda njih pažljivo.
Najbolje bi bilo kad bi ti za to vreme neko držao oko i donji kapak da ne trepćeš user posted image Kad se zelepe onda pređeš maskarom još jednom da se spoje lepo s prirodnim.
Srećno! user posted image
A evo ima i ovakvih saveta http://www.kakopedija.com/613/kako-staviti-vestacke-trepavice/

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šminkanje
6.11.2012 20:21:15   
Anoniman
Imam pitanje: kako se šminkate vi koje imate spuštene kapke i višak kože iznad očiju? Mene je to u mom slučaju jako počelo da nervira, našminkam se ja, ali moram svaki sloj kože da pređem posebnim slojem senke, još malo pa će biti jedna senka - jedno mazanje.

Moji kapci izgledaju 'vako, otprilike, samo imam ja tu još materijala nad očima. Šta ću?


user posted image

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šminkanje
6.11.2012 20:25:52   
Anoniman
Imam isti problem, i nikad nisam znala da ga rešim, sve deluje nakaradno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here