|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
28.9.2014 2:18:11   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Naravno da ne ocekujem da bude kao nova, nego da se skine sminka sa nje i da ne bude gruba, poderah kozu a mokra se ne moze koristiti ...

Kako ne moze?Ja je pokvasim stavim malo mleka za skidanje sminke i skinem sve

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šminkanje
29.9.2014 11:23:01   
Mala Elena
user posted image

e to je ova. Sanchy ,, skida ona sminku uz mleko ali posle sa nje ne mogu da skinem crno od maskare itd.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šminkanje
10.3.2015 17:11:04   
mali_mis
Skoro sam uletela u Jasmin cisto da vidim sta ima. Ja tamo inace ne zalazim, jer se uvek slognem cenama, ovaj put sam se pripremila na vreme, prvo sam se na sajtu dovoljno slognula, snimila da ima snizenje, pa reko ajde da vidim. I nadjem deborah karmin za 700 i neki dinar, i uz se dobije drugi gratis. Onda sledi preracunavanje u glavi, isplati li se. I sad posto ne moze da se otvori da se vidi boja uzmem da slepo po onoj nalepnici sa karmina, i bingo, odgovara mi. Ja srecna i zadovoljna. Moja mama isto srecna, ona je dobila onaj sto je gratis user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šminkanje
10.3.2015 17:24:39   
Mala Elena
Extra !user posted image Ja bas retko zalazim u Jasmin jer smatram da su skupi.
Eh da, osta meni misterija kako se ona spuzva za skidanje sminke odrzava...Eno je jos u kupatilu user posted image

< Poruku je uredio Mala Elena -- 10.3.2015 17:26:41 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šminkanje
12.3.2015 0:08:05   
Lejjan
Da osvežim temu..I odg. na prvi post..


Ja iskreno, bih skiknula bez sminke..nije sad da sam uvek doterana nasminkana i sl. ali izlasci ,muzu najvise volim da se nasminkam i to uvek bude posebno full! sto bi rekli.. od svih nijansi pudra do zadnjeg praska sjene :D najvise voli kad "iskopiram" make up sa vencanja :)

i nije sad bas da furam neki stil 1.
volim da menjam,ako je odeca elegantna gledam da ne namazem se ko za maskare, nego neku elegantnu maskaricu tus i belu i senu boje odece koju nosim..

preferiram vise tus, pogotovo ako visoki rep stavim, uz to ide dugi tus visoki prema obrvama ^_^ to abs volim.

imam izrazajne zelene oci pa kad obucem neku tamniju odecu ili pak kontra skroz svetlu, stavim kreon onda mi se bass istaknu oci, ili stavim mackaste..

ja imam boulevard kofer sa sminkom, izgleda poput aktovke za noovac, muz cesto zna rec da te nece tko ubit , misleci da nosis lovu u koferu..user posted image
a to je za svugde gde sam ja tu i kofer :D ajde boga ti auto ima mesta za moj kofercic :D

navih se ja ....sta cu moja omiljena sad tema..pre toga je nisam videla...

vas stil za make up?

_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šminkanje
12.3.2015 0:15:57   
Lejjan
i da PIN UP , volim ludo..kao i retro still , ali naravno elegancija jos nikad nije izasla iz mode :D u mom svetu

https://bugsbeautyblogdotcom.files.wordpress.com/2010/12/marilyn-monroe.jpg

tj natural make up

http://www.stylemotivation.com/wp-content/uploads/2013/08/Soft-and-Natural-Makeup-Look-Ideas-and-Tutorials-4.jpg


mmmmmmuser posted image



_____________________________

| | , crtice kao i ljubav..Dolaze kad se najmanje nadaš <3

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šminkanje
12.3.2015 0:22:20   
Plavusa34
dovojno je sminkati se ako je potrebno izlazimo negde sta ja znam al neko se sminka pre nego sto izade iz kuce na pijacu..... to mi je preterano

(odgovor članu Lejjan)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šminkanje
13.3.2015 20:55:21   
wivern
Kako da nasminkate usne da izgledaju punije

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šminkanje
13.3.2015 21:08:19   
choopa choops
hahahahaahahhhhhhahah Odličan tutorijal!user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šminkanje
13.3.2015 23:38:57   
Brand new mama
Malena je med-i ja sam se najvise sminkala do pete godine zivotauser posted image Sada ako nanesem BB krem,stavim maskaru i sjaj- scenska sminka ;) Ali to je zato sto sam ja sve ljepsa i mladja sa godinama(a i ne mogu da se probudim u petuser posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šminkanje
14.3.2015 0:18:13   
Azra_
I ja ne pamtim kada sam se našminkala! Pod šminkom ne računam malo pudera( u prahu) i maskaru. Inače, odličan je ovaj: user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šminkanje
14.3.2015 22:33:41   
Modessty
Pošto sam prilično nepismena po pitanju šminkanja, ajd pliz neki savet za šminku, tj pre svega senku uz crvenu boju kose. Odoh u crveno i sad ne umem da se snađem user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šminkanje
14.3.2015 22:38:02   
veselicaa
Zlatna senka mi bas ide uz crvenu ali to nekako za vece,preko dana mozda nesto boje cimeta,rumenilo u crvenim nijansama nikako ona roza i smoki ajs ali ne previse taman,nego u nekim svetlijim bojama jer to mi ide uz sve boje kose.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šminkanje
14.3.2015 22:52:36   
Modessty
lele pa ja neću umeti da se našminkam! Rumenilo ne koristim, a ne umem da se našminkam u te cimet i ostale boje. Meni su nijanse sive i nijanse braon plafon znanja. Samoubiću se!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šminkanje
14.3.2015 22:59:36   
Ivanka 75
Dok sam bila crvena najvise sam stavljala lila senku, svetlu skroz, sad na plavo mi bas ne stoji, probaj.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šminkanje
14.3.2015 23:00:45   
Modessty
Ivanka ma dolazim na kurs šminkanja kod tebe dok muževi čuvaju decu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šminkanje
14.3.2015 23:04:21   
Ivanka 75
Moze moze, kafica i picence pride user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šminkanje
15.3.2015 7:56:09   
mali_mis
Kod mene boja senke ide vise sa mojim trenutnim osecanjem user posted image Nema kod mene pravila.
Ljubicasta mi nikako ne stoji (barem se meni ne svidja kako to izgleda), izgledam kao da me neko tukao, ma koju god nijansu da stavim user posted image
Sve ostalo osim crvene (nikad je nisam turila na oci) prolazi. A sminkam se kad su neki dogadjaji koji "zahtevaju" sminkanje, kad me opali neko ludo raspolozenje.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šminkanje
15.3.2015 11:09:11   
wivern
Mod a boja ociju? Kako stojis s'oci? user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šminkanje
23.7.2015 13:06:00   
nata11
Cime skidate metalic privreme tetovaze?

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šminkanje
23.7.2015 13:10:04   
veselicaa
Nato jer to ove nove sto su sad in user posted image kao zlatne,mogu svuda po telu da se lepe?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šminkanje
23.7.2015 13:13:16   
vikiveki
Ja znam samo za one stare iz smokija raznih,za te zlatne nisam još čula...a kako se skidaju to ne znam ako su te zlatne u pitanjuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šminkanje
23.7.2015 18:40:44   
nata11
Da te, super su za leto. Inace proucila sam detaljnije same se skidaju posle 5-6 dana a mogu da se skinu sundjerom za kupanje.

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šminkanje
23.7.2015 20:07:13   
veselicaa
Nato na koje mislis na te sto Viki rece iz smokija za deci ili ove zlatne za nas odrasle user posted image
Pre neki dan sam u kozmetickom salonu dobila jednu srebrnu privremenu tetovazu gratis,jer sam radila dosta tretmana,bas mi se dopala.Skroz je bila mala stavila sam je na zglob ruke i prelepo izgleda.A nisu ni skupe od 3e pa sve do 10,20 zavisi od velicine.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šminkanje
23.7.2015 20:58:47   
jovana jojo
evo moja šmizla se sad našminkala i stoji pred ogledalom,gleda da li je sve kako trebauser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here