|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
12.3.2016 10:07:37   
Ana RR
Mislim da je problem kod tog ljubičastog karmina baš to što je mat. Da je sjajan skroz bi drugačije izgledao. Ja nisam ljubitelj mat karmina niti karmina uopšte ali zato obožavam mat senke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Šminkanje
12.3.2016 10:32:08   
jess021
Branki, taj sto si okacila je bas lep, ali to mi je vise ciklama boja.
MM, jeste taj, ali verovatno ga sda imaju svi proizvodjaci.
Ana, ali tad ne bi bili inuser posted image
Stvarno, oun grad devojaka sa istim obrvama, sto bi rekli Dragan i Gorica, kao bananice i istim karminom, uzas!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Šminkanje
12.3.2016 10:37:42   
aleksandrici
Ni ja nisam ljubitelj mat šminke odnosno ruža.Ali mat senke obavezno koristim jer imam spuštene kapke i senke druge mi se preslikaju ,ne mogu ni ajlajner,precrtavam mi se.Volim rumenilo da imam dobro,nekako mi ono da onaj prozračni ten koji volim.Naravno i kapmaskaru da mi naglasi oči i da mi spušteni kapci ne dođu do izražaja.Kap parfema je neizostavni deo šminkanja.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Šminkanje
12.3.2016 10:43:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, ali tad ne bi bili inuser posted image
Stvarno, oun grad devojaka sa istim obrvama, sto bi rekli Dragan i Gorica, kao bananice i istim karminom, uzas!


Pa ja sam ionako daleko od in user posted image

Joj ćuti, tek obrve me užasavaju... stvarno su sve devojke kao klonirane.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Šminkanje
12.3.2016 12:12:53   
branki*
Haha,kako me nasmejasteuser posted image sad prvi put cujem taj izraz-bananica obrve!ali,znam na sta mislite.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Šminkanje
12.3.2016 15:45:52   
vonavoj
Meni sad stigao neku oriflame 5u1,dugotrajni..odlican je ...bas dugo stoji na usnam,350din...probacu da nadjem..ljubicas_ti je.ali ne kao ti tamni! OVAJ VIVID

< Poruku je uredio vonavoj -- 12.3.2016 15:47:57 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Šminkanje
12.3.2016 19:38:36   
IvanaSK RR
Meni to crvenouser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Šminkanje
12.3.2016 19:47:23   
vonavoj
Ivana,nece da otvori boju,samo pocetnu stranu ruzeva..za moj mora dole da se klikne..vivid violet.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Šminkanje
12.3.2016 19:52:52   
IvanaSK RR
Ahaaa, sad videh, skroz je ok.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Šminkanje
13.3.2016 11:42:52   
gagana83
Ja volim mat karmine. I cak mi se svidja i taj ljubicasti sto ga svi sad furaju, ali da li ste primetile da sve vise devojaka nosi sive i plave karmine?
E to mi je stvarno bljak.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Šminkanje
13.3.2016 11:57:34   
Animsaj9
ja sa ovako belim tenom sa tim ljubicas_tim, plavim ili sivim ruzom bi izgledala kao mrtva

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 13.3.2016 11:58:03 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Šminkanje
2.8.2016 20:37:22   
branki*
Mnogo volim sminku,obozavam!
U liliju je na popustu maks faktor puder skin luminajzer,sad je 1000,a bio je 1700 i maks faktir bronzer,sad je 500,a bio je oko 800.
user posted image
Takodje,kupis dva dove antiperspiranta,treci je gratis.
Ovi ruzevi su po 130 din,essence.
user posted image
A,uz ovu maskaru i to nizoj ceni,nego sto je maskara,dobijes i vestacke trepavice.ionako mi trebaju za svadbu,a maskara nece da se baci.
user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 2.8.2016 20:41:06 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Šminkanje
2.8.2016 20:40:30   
IvanaSK RR
Sreca te znam šminku, inače krenu da krivim vrat. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Šminkanje
2.8.2016 20:47:06   
Khaleesi
Super :-) davno nisam kupila neato sebi od sminke

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Šminkanje
2.8.2016 20:51:10   
branki*
Ne znam sto su mi naopako slikeuser posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Šminkanje
10.10.2016 16:29:33   
Animsaj9
jao sad sam na instagramu gledala neki prodaju sminku , sve to super izgleda na slikama , i kao firmirano Mac ,Nude ...
a sta stigne kad narucis , nemam pojma , niko od njih ti nece reci da je laznjak

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Šminkanje
10.10.2016 16:44:51   
vocicana
Anim, ja radim sa sminkom, vecina stvari nije original, ali odlicna kopija koja je dugotrajna, ne razmazuje se i ne pravi svinjariju od lica. Za izbor ruzeva, to je veoma skakljivo, dok ne vidis na licu mesta, ne znam koliko je moguce izabrati pravu nijansu.
MAC najobicnija olovka za konturisanj eusana, ne kosta manje od 20 e po komadu, o puderima iste marke necu ni da govorim, jer MAC i Kryolan su profi marke, koje se koriste na filmu i u pozoristu, samo set kontur korektora od firme Kryolan, sa oko 50 nijansi, kostaju 400 e.
Zato se opusti ako nadjes nesto sa povoljnom cenom, jer ce dobro da se pokaze, msm da ima preterivanja na drustvenim mrezama, takodje msm da ibolgerke malo preteruju i sa reklamama i sa cenama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Šminkanje
10.10.2016 16:45:59   
gagana83
Pogledaj cenu i sve ce ti biti jasno. Te "Naked" palete sto se na FB i Instagramu prodaju za hiljadu - dve ima i kod Kineza.
Originalna Naked paleta u radnjama kosta 50-60e.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Šminkanje
10.10.2016 16:52:26   
gagana83
Meni nije jasno sto neko to kupuje. Pod uslovom da zna da je fejk.
Gore sam pomenula kopiju Naked palete koja kosta oko 2000 cini mi se. Za te pare se moze kupiti ooodlicna Nyx paleta senki, a Maybelline paleta u Lilly-ju kosta jos manje, oko 1300 din (paleta od 12 senki cini mi se)

< Poruku je uredio gagana83 -- 10.10.2016 16:53:12 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Šminkanje
24.2.2017 18:11:11   
emicaa
nasla sam neke sjajeve za usne ili tako nesto sto daju efekat uvecanih usana.Jeste li cule ili isprobale tako nesto prije nego sto bacim pare.Nije bas jeftino

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Šminkanje
24.2.2017 18:28:49   
choopa choops
emice nisam.

Nego da napišem...Znate onu Malena kozmetiku za Dž. E pa prije nekoliko navalila L da kupi šminku i ja reko ajde neku jeftinu čisto da se zanima. I uzmem joj Malena sjaj za usta-mat, košta 0,99€. I dođemo kuci, namazem se ja da probam. Ljud moji ekstra user posted image Traaaaaaaaaaaje. Onako bude baš mat, kao kreonom da se iscrtaju cijela usta. Naravno da sam kupila u svakoj boji sutradan za sebe

Jedini problem je što je dosta suv, pa ko i inače ima suva usta, ne bi trebalo da uzima, ali ja stavim labelo pa to i bas mi dugo traje. Ne pamtim da mi je neka super skupa sminka toliko dugo trajala...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Šminkanje
24.2.2017 18:31:20   
nata11
Emice ako su to oni sto peckaju meni su uzasni. To toliko pucketa i pecka po usnama da ne mogu ni na sta drugo da se skoncetrisem.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Šminkanje
24.2.2017 18:37:41   
IvanaSK RR
Pretpostavljam da su to te sto peckaju. Emice, prinesi upaljac usnama, dobices isti osećaj user posted image
Meni se nisu nesto posebno svidele.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Šminkanje
24.2.2017 18:42:18   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pretpostavljam da su to te sto peckaju. Emice, prinesi upaljac usnama, dobices isti osećaj user posted image
Meni se nisu nesto posebno svidele.


Emice, samo pazi da ne izgledas kao neki, koji se ne skidaju sa tv user posted image
A i ako pucketa, ti kupi one pucketave bombone da se zasladis, dok pucketa na sve strane user posted image

Probao neko Lumps sminku? Imaju neke simpaticne senke za oci.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Šminkanje
24.2.2017 19:49:19   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

nasla sam neke sjajeve za usne ili tako nesto sto daju efekat uvecanih usana.Jeste li cule ili isprobale tako nesto prije nego sto bacim pare.Nije bas jeftino


Imam ja to, Emice user posted image zove se Lip Fusion XXL, dobila sam ga u jednoj parfimeriji u Kanadi kada sam kupovala parfem tj dobila sam pun neseser kremica i koječega. Probala sam jednom i više nikad user posted image imaš osećaj da usne gore, jaaako pocrvene a da su nešto veće... ja nisam primetila.

< Poruku je uredio Ana RR -- 24.2.2017 20:18:33 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here