|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete odbija da jede
3.7.2016 20:48:27   
Mariya
Juče nije htela ništa da doručkuje pa sam joj dala barni. Onda je jedva ručala supu,pa pomfrit. Popodne kod drugarice jela stracciatella mafine i za večeru monte snack.
Danas je opet pojela pola muslija, pa joj nisam ništa dala da bude baš gladna do ručka. I super je ručala,pojela je tanjir supe sa svim povrćem, pa opet pomfrit. I popodne čašicu dečijeg pudinga i sad pola palačinke sa eurokremom. Ono što nikad ne odbija,a da nije slatko je jogurt i pomfrit.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Dete odbija da jede
3.7.2016 21:04:09   
mika79
Marya u sličnoj smo situaciji. Miki ne pije mleko od kad je prestao da sisa i ništa mlečno neće da jede, mlečno pojede samo onoliko koliko uspem da provučem kroz hranu. On čak nije ljubitelj ni slatkog, voće jede i voli pohovane tikvice, prženice, kuvano povrće i meso jede ali mora da bude dobra zanimacija. U vrtiću sve jede još traži dodatak a kući se izmotava.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Dete odbija da jede
3.7.2016 22:50:28   
wivern
Isti slucaj i kod mene, samo sto mu ja ne dam nista. Kad nece da jede ne dobije nista do sledeceg obroka. Jesce kad bude bio gladan i tacka.
Mene su jurili da jedem kad sam bila mala i rekla sam da ja to necu raditi svom detetu. I ne radim.
Ima dana kad pojede samo par zalogaja necega, a ima dana kad se i odvaljuje od jela. Isto kazu i vaspitacice, jedan dan su njih tri pokusavale barem zalogaj da mu uguraju. Kaze zatvori usta i ni milimetar prostora nema user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Dete odbija da jede
5.7.2016 18:28:08   
Mariya
Jao Wiv, mogu da ga zamislim kad zacementira usta,kao mojauser posted image
I meni mm govori da je ne jurim, ješće kad bude gladna,a ona jeste gladna ali je tvrdoglava i inadžija. A meni je žao da je držim gladnu,pa nisam je rodila da je izgladnjujem user posted image
Mikauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Dete odbija da jede
5.7.2016 18:32:41   
Khaleesi
Moja je jednom pocela da reva kad sam je terala da jede i malo ppvratila, to nikad nisam videla da dete radi... sada je ne teram ali ni ne ode sa stola dok ne jede bar malo...user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Dete odbija da jede
5.7.2016 18:50:32   
Mariya
Ni ja ne teram nijednu da jede,nego kad neće to što sam joj servirala dam joj nešto drugo.
Danas je jela malo supe u 1,pa u 3 testeninu,morala sam da povadim povrće pa je jela samo testo sa pavlakom. I to mogu da nazovem dobrim jelom.user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Dete odbija da jede
6.7.2016 18:24:53   
Mariya
Danas me je izludelauser posted image user posted image
Prvo nije htela da doručkuje,pojela je pola parčeta hleba sa eurokremom. Evo pola 7 je a još nije ručalauser posted image
Neće ništauser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Dete odbija da jede
6.7.2016 18:47:58   
IvanaSK RR
Uf, ja u ovu temi izbegavam da ulazim. Od kada se rodio je problem sa jelom. Svašta sam pokusala, i dalje ista prica. Trudim se da se ne nerviram, ali isto tako ima dana kada poludim
Maryia, skroz te razumem user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Dete odbija da jede
6.7.2016 21:19:51   
Khaleesi
Beba 9 mes, jela je krastavce za rucak, pa posle lubenicu, jutros kajsije, a starija nece da price ciniji sa vocem ili slatomuser posted image Mislila sam uz bebu ce poceti da jede ali jok... i dalje odbijauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Dete odbija da jede
6.7.2016 23:41:20   
Mariya
Na kraju sam zvala svekrvu da dođe da je nahrani. Da li mi verujete da ta žena tako zna da je ubedi da jedeuser posted image međutim nije htela ni pire,ni meso,ni klot testeninu,ni sa pavlakom, ni hleb, samo pokazuje na eurokrem, a mislim se nećeš majci! I svekrva je odnese i kaže kod nje je jela,ali naravno slatko!
A večerala je griz sa čokoladom i cimetom, pojela je celu činijicu plus pola moje!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Dete odbija da jede
8.7.2016 7:46:36   
mali_mis
A. je u nekoj fazi, nece nista da jede osim slatkisa i loce mleko ko sumanut, naravno mleko je sa neskvikom. Jedino, kad me vidi, da jedem sendvice, onda dodje, pa prstom skuplja pavlaku, kaze bljak i nastavi da je skuplja user posted image , i drpise paradajz.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Dete odbija da jede
8.7.2016 8:20:37   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Beba 9 mes, jela je krastavce za rucak, pa posle lubenicu, jutros kajsije, a starija nece da price ciniji sa vocem ili slatomuser posted image Mislila sam uz bebu ce poceti da jede ali jok... i dalje odbijauser posted image

Draga moja, ćerka starija ne jede skoro niišta od voća. Jabuke su jedina konstanta. Hoće po neku ribizlu, mandarine pojede nekih pola kila (sve ukupno) i to tek kad se pojave i to je sve!!!

Zato bebac tamani sve i voće i povrće.

Inače juče ni moj nije hteo ništa da jede.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Dete odbija da jede
23.12.2016 14:48:31   
Mala Elena
Danas je Elena jela samo hleb i kiseli krastavac. Trazi mleko ali joj ne dam jer odbija sto napravim ili ponudim a da je normalan obrok.user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Dete odbija da jede
23.12.2016 14:58:15   
Sanjalicaaa
ME, bar voli kisele krastavcice. Ovo moje nikad ne bi probao kisali krastavcic.
Sta znam, ja se trudim da se opterecujem koliko jedu. Ima dana kad jedu ok, ima dana kad ne jedu nista. Mama mi je rekla da se pretvaram u babu koja samo o hrani prica i koliko su joj deca jela user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Dete odbija da jede
23.12.2016 19:57:44   
LauraAndrija
Moja L isto odbija sve, ona nema ni jedan normalan obrok, samo bi pila mleko.user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Dete odbija da jede
23.12.2016 22:16:38   
Mala Elena
Jela je malo pomorandze, pastetu i hleb, dve case mleka sa neskvikom i kolac sa visnjama.
To mi se nikako ne svidja. Ali mm kaze da joj dam sta zeli da jede, da ne filozofiram da mu dete trpi gladno user posted image

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 11:17:03   
LauraAndrija
Joj isto i moj, kaže daj joj sta hoceuser posted image
Ispunjava joj svaku želju samo da jede, makar i slatko. user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 14:56:34   
Mala Elena
To je greska , ali opet ga delimicno razumem , samo da nesto stavi u stomak, ali se ne slazem da to bude uvek nego samo kada je bolesna recimo, pa nema nikakav apetit.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 15:00:50   
Anck Su Nmaun
Uhh slazem se , ne cinite im ama bas nikakvu uslugu davajuci im slatko cak na protiv! Samo ih trpamo secerom i onda za sledeci obrok ne mogu ni biti gladni user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 15:09:15   
Sanjica26 RR
Moje mogu da zaborave na neki slatkis dok lepo ne jedu. Cinimo im lepu uslugu. One su vece ali kad krenu da se njare za stolom samo ih podsetim na one ljude sto kopaju po kontenjerima. user posted image Nema vise diskusije. Jede se bez problema.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 15:12:02   
Anck Su Nmaun
Haha Sanjice i ja sam im sto puta pricala o ljudima koji nemaju sta da jedu a one se misle.
Moja H me muci ovih dana dok je bolesna toliko malo pojede da ne znam odakle joj snaga da stoji na nogama user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 15:19:35   
Sanjica26 RR
Dok ne vidi Anck, mi imamo redovno ispred zgrade tu scenu. I kad god prodjemo T me ispituje sta oni tu rade. user posted image Pre neki dan sam joj bas drzala predavanje o tome kad se bunila zasto da jede pilav za veceru. Pored toga bi dobile palacinke sa kremom. Necu da bacam hranu. Posebno sto nama spremam posno, a njima mrsno. Ne smem ni da razmisljam o deci koja nemaju nijedan kolacic da pojedu. A ova nasa.deca su nekad besna. Imaju i previse.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 15:30:50   
Sanjalicaaa
Nije najbolje resenje, ali ja mog G "ucenim", ok neces jesti to, neces ni dobiti ovo ili ono. Slatkse pogotovu ne dobije ako nije rucao. Mada i ne jede ih tako puno.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 15:32:42   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uhh slazem se , ne cinite im ama bas nikakvu uslugu davajuci im slatko cak na protiv! Samo ih trpamo secerom i onda za sledeci obrok ne mogu ni biti gladni user posted image


Potpuno se slazem ! Imala sam muke sa T,vec sam ranije pisala po forumu,znate...ali slatko nikako nije opcija,nista dobro ne unosi u organizam na taj nacin, jos joj samo moze zatvoriti apetit.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Dete odbija da jede
24.12.2016 15:44:04   
Mala Elena
Pa svakako, ja sam ja pustila juce i danas, dok nije otisla da sama uzme hleb iz fioke ili zatrazila voce. Napravila sam domaci kolac , bar je zdraviji od cokolada i keksica.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here