BESPLATAN epidural (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Anoniman -> BESPLATAN epidural (15.5.2009 10:49:52)

Porodilište Kliničko bolničkog centra "Dragiša Mišović" u Beogradu otvoreno je posle deset godina 2. februara, a od tada se u njemu rodilo oko 400 beba. Od aprila je ponovo uveden "epiduralan porođaj", po kojem je to porodilište nekada bilo poznato. takav porođaj se ne naplaćuje. Do početka maja su obavljena 164 porođaja, a sa epiduralnom anestezijom 37, ili 22,5 odsto.
 
Detaljnije: KLIK

Beogradske trudnice treba ozbiljno da razmisle gde će se poroditi: ukoliko odu u Bolnicu „Dragiša Mišović” ili u Kliniku u Višegradskoj epiduralnu anesteziju dobiće besplatno, a ako se odluče za „Narodni front” ili „Zvezdaru”, bezbolan porođaj će ih koštati od 10 do 12.000 dinara. Jedan grad, dva aršina, a u unutrašnjosti Srbije situacija je još gora - epidural je luksuz, niti ga ko nudi, niti ga ko daje, iako ga Republički zavod za zdravstveno osiguranje priznaje i plaća.
 
Detaljnije: KLIK




Rivana -> RE: BESPLATAN epidural (15.5.2009 10:55:43)

"Dragisa Misovic" je prelepo porodiliste, ja sam htela tamo da se porodim ali krajem decembra jos nije bilo otvoreno porodilste, na zalost pa sam morala na drugom mestu, mozda ne bih tako lose prosla da sam se tamo porodila. Preporucujem svim trudnicama [sm=smiley1.gif]




tomic -> RE: BESPLATAN epidural (15.5.2009 11:17:09)

Kako je Marince napisala na temi o porodilistima, i u porodilistu u Cupriji je epidural besplatan.. Hajde neka neka od vas otvori temu i iznese iskustva o epiduralu, ako je naka koristila... ja razmisljam o tome...




Anoniman -> RE: BESPLATAN epidural (15.5.2009 11:20:02)

Ima tema o tome: EPIDURAL DA ILI NE




Rivana -> RE: BESPLATAN epidural (15.5.2009 11:21:03)

Ja sam pre porodjaja isla na razgovor sa anesteziologom za epidural, htela sam tako da se porodim jer sam cula samo pozitivna iskustva, ali sam alergicna na anesteziju pa nisu smeli da mi daju....[sm=smiley13.gif]




Stranica: [1]