|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Volim...
5.6.2014 12:00:34   
dijana1*
Uf Bubi to je super ali retkouser posted image svega ima samo tisine nemauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Volim...
5.6.2014 12:04:48   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: bubulence

volim kada u miru, tisini i cistom stanu pijem kaficu user posted image

Volim da dodjem kod tebe user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Volim...
5.6.2014 17:34:59   
NadaR
Kad ovi moji odu na nekoliko sati .user posted image Sve pospremim I pijem kafu u miru. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Volim...
6.6.2014 1:48:23   
Klarita

IZVORNA PORUKA: lanajelena


IZVORNA PORUKA: bubulence

volim kada u miru, tisini i cistom stanu pijem kaficu user posted image

Volim da dodjem kod tebe user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Volim...
6.6.2014 16:56:38   
Biserce
Volim telece oci moga velikog sina i osmeh malog sina kad se probudeuser posted image user posted image

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Volim...
7.6.2014 2:19:39   
Žapkić
Volim kad me neko iznenadi kao večeras, pa onda ne mogu da skinem osmeh sa lica...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Volim...
14.6.2014 17:11:53   
minnica
Volim mesec jun. U junu su mi se desile najlepše stvari u životu: upoznala mm, diplomirala, udala se i rodila oboje dece. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Volim...
14.6.2014 22:35:23   
branki*
minnice,bas lepouser posted image .
volim kad mi dodju prijatelji i lepo provedemo vece.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Volim...
15.6.2014 8:22:28   
NadaR
Volim svog krstenog kuma . Nismo se dugo ni culi ni vidjeli , mislila sam da je zaboravio da postojim . Medjutim , presao je 600 km I dosao kad mi je bilo jako tesko . user posted image

On je inace bajker I zakleti roker I sad blizu pedesetih . Kad je trebalo da se krstim osamdeset I neke , osisao je kosu koja mu je dosezala do polovine ledja I obukao odijelo da mi bude fin na fotkama . user posted image
, da se ne plasim . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Volim...
20.6.2014 22:27:23   
anci kv
volim što sutra stiže leto...nadam seuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Volim...
20.6.2014 22:46:47   
Verolina
Volim sto me muz sve vise voli, volim sto su svi moji voljeni zivi i zdravi, volim sto mi je brat ozenio ljubav svog zivota, volim sto je moja drugarica Nata postala tetka, volim sto su Jole, Cece i Dunja dobile svoje andjele u pravom momentu, volim sto je moja sestra nasla finog momka, volim kad me moj kumic ogrebe i posle toga guce i smeje se minutima.... Volim ovu 2014....donela mi je je jako lepe momente. Nadam se da ce ih biti jos...

< Poruku je uredio Verolina -- 20.6.2014 22:47:21 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Volim...
20.6.2014 22:50:25   
anci kv
Volim što Verki predstoje još lepše stvari u životu zbog kojih će još više ovu godinu voleti!!user posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Volim...
20.6.2014 22:50:45   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Volim svog krstenog kuma . Nismo se dugo ni culi ni vidjeli , mislila sam da je zaboravio da postojim . Medjutim , presao je 600 km I dosao kad mi je bilo jako tesko . user posted image

On je inace bajker I zakleti roker I sad blizu pedesetih . Kad je trebalo da se krstim osamdeset I neke , osisao je kosu koja mu je dosezala do polovine ledja I obukao odijelo da mi bude fin na fotkama . user posted image
, da se ne plasim . user posted image


Predivno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Volim...
20.6.2014 22:51:35   
Verolina

IZVORNA PORUKA: anci kv

Volim što Verki predstoje još lepše stvari u životu zbog kojih će još više ovu godinu voleti!!user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Volim...
21.6.2014 8:48:29   
branki*
volim miris suncanog,letnjeg jutra i kad slusam stare pesme koje me podsecaju na neke bezbrizne dane.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Volim...
21.6.2014 22:22:56   
IVA 11
Volim mog Nikolu, i jedva čekam da se vrati. Nedostaje mi... user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Volim...
21.6.2014 22:37:12   
tijatija
volim da grickam semenke i pijem colu user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Volim...
25.6.2014 10:03:42   
Klarita
Volim kada me pozove moja bivsa profesorka, a sada i koleginica i nasmeje me do suza...
Ko zeli neka procita KLIK
A, obavezno pesmu koju napisala a, koja je medju komentarima ispod teksta.
Izvinjavam se moderatorima, neka prebace link ako nije na mestu, ali eto, htedoh da podelim sa vamauser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Volim...
20.7.2014 12:28:31   
Olga75
kad matori pere sudje posle rucka a ja ko svaka dokona domacica blejim na netu user posted image
a dete mirno crta , ne pravi buku user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Volim...
20.7.2014 15:35:35   
NadaR
Kad sam sama kod kuce user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Volim...
21.7.2014 0:24:53   
Azra_
Volim goste, neke kada dođu, a neke kada odu!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Volim...
21.7.2014 6:09:47   
bubulence
kada ustanem ovako rano i sama popijem kafu na dvoristu... svezina, tisina, miris kafe... diiivnoooo

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Volim...
21.7.2014 7:30:25   
NadaR
Kad sa mm poslije sto godina pijem prvu jutarnju kafu .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Volim...
29.7.2014 20:24:27   
Verolina
Volim da umacem hleb u sok od salate sa lukom i paradajzom. Grom me spalio, na tome mogu da zivim celo leto.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Volim...
29.7.2014 20:29:34   
branki*

IZVORNA PORUKA: Verolina

Volim da umacem hleb u sok od salate sa lukom i paradajzom. Grom me spalio, na tome mogu da zivim celo leto.

i ja volim ovo da umacem,mljac!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here