RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


vukosava -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (16.7.2011 4:57:17)


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

maybah ,ne bik ,vozi ga Milanka (lopovka)karic ...ispod casti mi je ...mozda rols roys fantom[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


more komotno fantom




Dora89 -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (28.2.2018 13:20:32)

Svako ima neku svoju muku. Niko nema baš sve u životu. Ali, smatram da ako čovek ima zdravlje sebe i bližnjih i sve te ljude na okupu, plus obezbeđenu materijalnu egzistenciju (u smislu da ima posao i gde da živi, ne mora biti njegovo), svi ostali problemi su manji. Ali to je osnov. E, sad, koliko je teško preživljavati proceduru za VTO, stvarno ne znam, mogu samo da zamislim. A nadalje, što više čovek ima, i materijalnog, i bliskih ljudi, i užitaka, naravno da je lakše.




Anck Su Nmaun -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (28.2.2018 13:24:49)




Da li stvarno mislite da je ljudima koji imaju para lakše u životu kad ih stignu problemi ?


Ako cemo iskreno DA!
Svi imamo problema, imali para ili ne ali ih definitivno manje imaju ovi sa parama.

Konkretno VTO, ovi sa parama ce otici ma koliko puta dok ovi bez para...nikad!

Sutra da se ne daj boze razbole, danas nistaaa bez para nemozes. Znaci veliko DA




mama Jo -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (28.2.2018 15:39:31)

Ja ne znam sta da mislim... uopste ne mogu da pro adjem odgovor na ovo pitanje...
Svima nam se desavaju iate stvari to nema veze sa bogatstvom. Ali definitivno je ,,bogatijima" lakse da rese neke problwme...




Mala Elena -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (28.2.2018 16:03:21)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun




Da li stvarno mislite da je ljudima koji imaju para lakše u životu kad ih stignu problemi ?


Ako cemo iskreno DA!
Svi imamo problema, imali para ili ne ali ih definitivno manje imaju ovi sa parama.

Konkretno VTO, ovi sa parama ce otici ma koliko puta dok ovi bez para...nikad!

Sutra da se ne daj boze razbole, danas nistaaa bez para nemozes. Znaci veliko DA



Slazem se, zao mi je sto je tako ali eto.




Dragce86 -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (28.2.2018 16:10:09)

I ja se slazem, nazalost, mislim da da, posebno u ovoj nasoj drzavi...Sto kaze narod, para vrti gde burgija nece!




Mala Elena -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (28.2.2018 16:18:22)

Bas tako, ali neka smo samo zivi i zdravi...




mama Jo -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (28.2.2018 20:46:51)

Uvek svi tezimo da imamo vise, i vise, i vise.... ali najiskrenije ne bih volela da sam neki milioner i ultra bogata... nosi to sa sobom i ogromne probleme...




Dora89 -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (1.3.2018 8:40:30)

Pa jeste, naravno da je lakše, ali to se odnosi i na druge stvari. Lakše je onom ko ima rođaka u domu zdravlja, lakše je onom ko poznaje lično babicu u porodilištu, lakše je onom ko ima rođaka na moru, lakše je onom ko ima brata ili sestru nego jedincu, lakše je onom ko ima oba roditelja živa nego onom kome je samo jedan roditelj živ, isto kao što je lakše kad se ima više novca.




Srecko47E -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (2.3.2018 0:37:17)

Kad si mi se place,plakacu i na klupi u parku.




MimaKos -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (29.4.2018 17:36:49)

Bolje u mercedesu, manje zulja :) salu na stranu, vise znam nesrecnih bogatih nego siromasnih ljudi, sa vecim problemima!




mama Jo -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (29.4.2018 17:42:04)

I to je tacno




MimaKos -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (29.4.2018 17:53:42)

Ali stvarno, prokleto je to otimanje!




Anck Su Nmaun -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (29.4.2018 18:32:01)

Kad zaplaces u fici ...sce te zulja nemozes ni noge da ispruzis. A mecki ipak i klimu da upalis pa ti lakse ne znojis se [sm=jezicek.gif]




MimaKos -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (29.4.2018 21:15:20)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kad zaplaces u fici ...sce te zulja nemozes ni noge da ispruzis. A mecki ipak i klimu da upalis pa ti lakse ne znojis se [sm=jezicek.gif]

Ne znam za ficu ali sam ja u Jugu cesto plakala, kad se zaledi pa nece da upali..




mama Jo -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (29.4.2018 22:18:45)

Hahaha bravo [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (29.4.2018 23:51:15)

A tek Ficko onda sta bi jadan.




MimaKos -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (29.4.2018 23:58:31)

Sluzio nas dobro ali zlo od auta, realno.




Anck Su Nmaun -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (30.4.2018 0:00:28)

Secam se kad smo bilj mladi stalk nas je 7oro u nju [sm=jezicek.gif]




MimaKos -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (30.4.2018 0:33:06)

Opet skrenusmo sa teme, sto bi rekla pesma i bogati placu... novac nije garancija za srecu, naprotiv!




Anck Su Nmaun -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (30.4.2018 6:59:57)

Nije garancija za srecu al je definitivno sve lakse.




IvanaSK RR -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (8.7.2018 9:40:08)

Glupost. Ali to zavisi i od osobe do osobe.




Anck Su Nmaun -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (8.7.2018 14:20:15)

Moze meni jedan mercedes pa vi placite u fici [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Dora89 -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (22.10.2018 3:10:55)

Ja bih da plačem na Maldivima, a vi plačite po kolima. 😂




MimaKos -> RE: Lakše plakati u mercedesu nego u fići ?!?!?!? (17.7.2019 18:57:58)

Nije dobro plakati nigde, al kad vec mora, nek bude mercedes..





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]