|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dnevni san
17.1.2017 10:20:49   
Anck Su Nmaun
Poceo je dosta da skracuje, evo sad je npr. budan od pola 7 i tek sad mu se spava a evo pola 11.
Juce je spavao tri puta po pola sata svega

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Dnevni san
17.1.2017 10:46:24   
emicaa
Suzi pola godine

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Dnevni san
17.1.2017 13:16:09   
wivern
M nekada odapava 15-min, nekada 2-3 sata a ima dana i kad uopste ne spava popodne. On je oduvek slabo spavao danju, ali zato nocu odvali spavanje.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Dnevni san
17.1.2017 14:43:27   
Skockica
Vasilije i dalje spava na podne i vidi se da mu je to jos uvek potrebno. Ako smo negde u putu pa ne legne u njegovo vreme obavezno oko 5/6 zaspi u autu. Ipak on se budi u 7 i u vrticu uvek u pola 1/1 odmaraju tako da jos ima tu naviku. I meni znaci da odmorim malo, zamislite od 7 budan i tako ceo dan, pa ja bih se oko 5/6 popodne sigurno onesvestila od umora. Narocito sad u trudnoci kad bih mogla 24 sata dnevno spavati.
A cerka moje prijateljice sto je 6 mes mladja od Vasija ne spava popodne mada ona ustaje tek oko 10/11, blago njenoj majci user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Dnevni san
9.4.2017 14:32:09   
Anck Su Nmaun
Sada sa skoro 11 meseci smo uhvatili neki ritam, ustaje oko pola7...spavamo dva puta ujutru od pola 9h nekih sat sat i po o oko 13h nekih sat i po.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Dnevni san
9.4.2017 14:44:13   
Rosita
Spavalo mu se, nespavalo, spava, makar i ritualno. Salu na stranu, uopste ne idemo na spavanje jer mu se prispavalo, idemo kad je vreme, oko pola dva, nastimovan je i zaspi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Dnevni san
9.4.2017 14:47:04   
Anck Su Nmaun
Pa super, tako i treba . Deci je potreban ritam dana. Kad se jede kad spava pa i sve ostalo.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Dnevni san
9.4.2017 14:59:51   
Duškić
Mi se taman dovedemo u red, pa odemo u obilazak moje mame i njegovih. Onda samo beban spaa kad treba a ova uopste ne bi spavala da moze.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Dnevni san
9.4.2017 21:11:28   
IvanaSK RR
Maca se budi oko sest, pa oko devet spavanje koje traje izmedju sat i dva, sledece je oko dva, tri sata i tada isto izmedju sat i dva. Uvece oko devet zaspi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Dnevni san
28.4.2017 11:46:48   
emicaa
David je poceo spavati po sat i po nekad i dva po podne i onda jos jednom oko 5.tad odspava najvise 45 minuta.
spavao je popola sata najvise,sad konacno mogu nesto i uraditi ili odmoriti dok on spava.
Dora vec odavno ne spava vise po podne

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Dnevni san
28.4.2017 13:42:21   
suzi kju
I dalje samo jedno spavanje, sada već odspavaju po dva sata jer se valjda umore, ne staju, samo trckaraju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Dnevni san
28.4.2017 15:09:40   
Anck Su Nmaun
Ujutru nam je standardno posto ustajemo jako rano oko 6h da spava opwt za sat i po. Taman popije mleko, presvucem ga ispratim decu u vrtic ja popijem kafu i na spavanjac. A posle podne oko 13h mada se nekad i poremetimo pa ni nece da spava....kao danas npr. Zaspao malo u kolima oko 13h kad sam isla po H ..nekih pola sata i posle kuci nema sanse.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.4.2017 15:10:02 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Dnevni san
28.4.2017 15:23:27   
choopa choops
Ja mislim da cu I da ukinem popodnevno spavanje...Ona ako odspava popodne, uvece nece do ponoci da zaspe. Ujutru se svakako budi oko 10h, tako da mislim da joj uskoro nema vise dnevnog sna. Mozda cu da sacekam da prođe ljeto, zbog plaže i svega, i onda taman na jesen kad bude imala 2 i po.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Dnevni san
28.4.2017 16:13:35   
Anck Su Nmaun
S jedne strane mala.je da izbaci to popodnevno spavanje ali do 10 je bas.mnogo. mozda da.je ranije budis?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Dnevni san
28.4.2017 17:13:20   
choopa choops
Meni je žao da je budim user posted image Ja sam isto spavalica, i još se sjećam nasilnih buđenja za vrtic user posted image Spava ti se a moraš da ustaneš. Srećom za sada ne mora da ide nigdje, pa je pustim da spava koliko želi. Imaće kad da se ustaje rano protiv svoje volje user posted image

Lakše mi je da izbacim to popodnevno spavanje, uhvati je mala kriza oko 18h, ali zabašurim je nekako i prođe brzo. Nego me sad koči to što ide ljeto, a na plaži se iscrpe i onda ne bi mogla da pregura tu krizu nikako. Zato cu i da sacekam.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Dnevni san
8.5.2017 10:01:09   
IvanaSK RR
Kad su vasa deca pocela da spavaju jednom dnevno?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Dnevni san
8.5.2017 10:29:29   
Ana RR
Ivančice, ja nešto ne mogu da se setim ali mislim da je imao malo preko godinu dana, do godinu i po plafon. Ja sam počela da radim kada je on imao 14 ili 15 meseci i mislim da je tada već bio na jednom spavanju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Dnevni san
8.5.2017 10:41:01   
emicaa
Ivana,Dora je imala oko godinu.Zaspivala je u 12 otprilike.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Dnevni san
8.5.2017 11:04:09   
Anck Su Nmaun
Ja sam.sa.V probala ali nema sanse fali mu jos jedan san, kasnije bude uzasno nervozan i placljiv. Bas juce smo imali takav jedan dan i morao je ipak ..oko 17h je zaspao opet nesto kratko ali ipak samo da odmori jos jednom.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Dnevni san
8.5.2017 11:10:46   
Anck Su Nmaun
Sad sam se setila da je T sa godinu dana imala jednu dremku i to po 2 sata , ali nismo ovako rano ustajali moguce da nam i to kvari.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Dnevni san
8.5.2017 16:04:16   
IvanaSK RR
Maca ustaje oko sest.
Pitam, jer mislim da je i sin negde oko godine presao na jedno spavanje, ali jeste i ujutru duže spavao.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Dnevni san
8.5.2017 16:07:13   
emicaa
Dora je ustajala u 7 a nekad i ranije.
David je do sad samo jednom spavao jednom po podne,zaspao kasno,nekad oko pola 1 i spavao dva i po sata.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Dnevni san
8.5.2017 16:26:47   
degu
Ivana samo prati nju i njene potrebe, nemoj porediti.
Meni je T pocela sa 15 meseci da spava jednom i jos uvek spava. To kod nje nikad nije bilo duze od sat i po. Sad vec vidim da je spremna da prestane, ali ja nisam spremna user posted image
A mali ima kratke dremke samo od 5-45 min user posted image uglavnom 2 ili 3 puta dnevno.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Dnevni san
8.5.2017 16:30:49   
IvanaSK RR
Degu, razmisljala sam o vrticu. Ako krene u septembru, kasno ce mi posle vrtica biti za jos jedno spavanje. Mada, i ja budala, to je za četiri meseca tek user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Dnevni san
8.5.2017 16:49:33   
degu
Sve ce se promeniti za 4 meseca, pogotovo u tom periodu. Ja sad gledam Teodoru i neverovatno mi je kako je za 4 meseca sazrela, izrasla, koliko bolje prica, a i spavanje joj se 10 puta menjalo za to vreme.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here