|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.5.2011 9:49:01   
*Alexx*
Mene A grize za sve pare, sva sam u modricama user posted image Tako je bilo dok su mu izbijale cetvorke, pa se jedno mesec dana smirio, i sad pretpostavljam da su u pitanju petice (iako ih nema ni u najavi, ali grize prste, gledalice, mene).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.5.2011 9:51:12   
Anoniman
I dalje ne razumem zašto trpite da vas grizu pa se još tome i smejete. user posted image user posted image
Bez namere da ikoga uvredim, ali meni to nije logično.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.5.2011 9:52:49   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash

I dalje ne razumem zašto trpite da vas grizu pa se još tome i smejete. user posted image user posted image



Ko se smeje? Nisam citala temu, mozda se neko smeje user posted image Ja se ne smejem, ja jaucem i placem, posto grize kao pitbul. I svaki put ne i ne i ne i ne vredi. I to samo mene, oca ni da zakaci zubima.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
12.5.2011 9:54:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.5.2011 9:57:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

I dalje ne razumem zašto trpite da vas grizu pa se još tome i smejete. user posted image user posted image
Bez namere da ikoga uvredim, ali meni to nije logično.



Bogami ni meni nije smešno, sva sam u ožiljcima i masnicama, ja samo više ne znam šta da radim da ga ubedim da prestane sa "nasiljem". Smešno mi je što pojedini roditelji tako odlučno savetuju "ja kažem to i uradim tako i to sigurno pali!!!" E, nema toga što nismo probali i ne pali, a i dalje ne odustajemo.... Zato sam i postavila pitanje, ako je neko bio u sličnoj nerešivoj situaciji, da li su našli rešenje??? Ne znate vi mog Mićka...........

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.5.2011 9:58:04   
Anoniman
Neću Alex da napišem ono što mi je u glavi, opet će da me prijavljuju socijalnoj službi! user posted image
Nije se post odnosio na tebe, ustvari nije ni na koga konkretno, nego onako uopšteno, svako malo vidim kikotavog smajlija kod rečenica koje po meni nisu za smeh. Jesu mali, ali to nije razlog da nas maltretiraju. (moje mišljenje)

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.5.2011 9:58:56   
*Alexx*
Nina, ja to objašnjavam ovako: Andreja muče zubi, i pošto sam ja mama, on izražava svoje nezadovoljstvo jer ima poverenje u mene, pa me ujede da sebi olakša (koliko god debilno zvučalo).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
12.5.2011 9:59:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.5.2011 9:59:51   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash

Neću Alex da napišem ono što mi je u glavi, opet će da me prijavljuju socijalnoj službi! user posted image



Ja sam probala da ga gricnem, ali to kod njega ne pali (ako ti je to za socijalnu službu user posted image )


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   [Obrisana poruka]
12.5.2011 10:00:12   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.5.2011 10:00:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: Tash

Neću Alex da napišem ono što mi je u glavi, opet će da me prijavljuju socijalnoj službi! user posted image



Ja sam probala da ga gricnem, ali to kod njega ne pali (ako ti je to za socijalnu službu user posted image )



Nije. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
22.5.2011 23:20:12   
New Mom
Ujeda!user posted image Grrr.... Malo je falilo da je udarim (a mislila sam da me strpljenje nikad neće toliko izdati).
Ni na šta ne reaguje, kao balvan je.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
22.5.2011 23:32:10   
Olga75
NM , faza ili cese desni , procice user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
23.5.2011 9:49:42   
lanajelena
Moji se medjusobno stipaju,cupaju i udaraju po ceo dan user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.5.2011 18:31:47   
Anoniman
Nina je zvanično postala bezobrazna user posted image

Recimo, sedi mi u krilu, držim je levom rukom, a desnom kucam sms. Ona 'laadno svojom malom rulom počne da me udara po ruci kojom kucam, a ne samo to - štipa! I to ne bezazleno, nego svojim prstićima uštine i te kako. I čim stavim i tu drugu ruku na nju - prestane. Onda opet krenem nešto tom rukom - ona me opet uštine! Ja sam par dana tripovala da je slučajno, jer mi je mnogo mala za tako lukave poduhvate, ali ovo već prevazilazi granice slučajnosti.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.5.2011 18:34:24   
Daca88
Moj udara,lupa,štipa,ide prstom u oči onima koji ga drže,pokušava da grize i sa ona dva zubića što ima,čuuupaaa nemilosrdno.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.5.2011 18:39:48   
Anoniman
Daco, on je veliki mangup, pa ajde i da razumemo user posted image , ali ovo moje derle bre, mala je, ja sve kontam da ona ništa ne konta... A ona, hm ... Pa, konta, bogami... I štipa user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.5.2011 18:41:38   
Verus
user posted image  kako si me nasmejala.  H isto grize, i to kad joj nesto ne dam, mali bezobrazni crv!
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ujeda!user posted image Grrr.... Malo je falilo da je udarim (a mislila sam da me strpljenje nikad neće toliko izdati).
Ni na šta ne reaguje, kao balvan je.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.5.2011 18:47:38   
Sanjica26 RR
Mene kad Teodora stipne zavrti mi se u glavi. A, pocela je to da radi kad joj se mnogo spava, a ja uzmem da je uspavam. Inace ima jak udarac. Samo lupa nogama.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.5.2011 21:07:20   
Anoniman
Mateja kad stipne,otkine mi parce,isto tako i cupa.Ujeda i pravi sljivice.Skida milje sa stola,sve zivo hvata i gura u usta.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
23.8.2013 13:01:08   
Sanjica26 RR
Teodoru je decak od 17 meseci ujeo za butinu. To mesto joj je bilo modro. Srce me je bolelo koliko je plakala. user posted image Sve vreme dok je bio sa roditeljima cupao joj je kosu. Roditelji nisu uopste reagovali osim sto su govorili nemoj. Bila je istraumirana. Sve vreme je bezala od njega. Na kraju sam je uzela i dala joj da gleda crtani. Medjutim on je i tada pokusavao da je cupa. Jos mi ne ne ide u glavu kako su roditelji tako ravnodusni na to sto njihovo dete radi. Njegova majka kaze da on hoce da polhybi, pa onda ugrize. Glupost velika.
Bojim se kad krene u vrtic nece znati a da se odbrani,. A plus je kao ja jako emotivna.



< Poruku je uredio Sanjica26 -- 23.8.2013 13:08:34 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
23.8.2013 13:06:30   
Anoniman
Moje dete grize, cupa, ujeda se, a ujedanje je pocelo od kako su nicali zubici, svi po kuci smo isli izujedani, e sada pisala sam u temi idemo u vrtic, jednu malu obozava da maltretira, i na znam sta da joj radim, sta sve nisam radila, i nista, bas se plasim polaska u vrtic.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.8.2013 12:32:51   
Mizzy
Uh, odahnula sam. Vec sam pomislila da mi je dete neukrotivo i da sam vec omanula sa vaspitanjem. Tara udara, kad god joj nesto nije po volji, tj kada joj nesto ne damo i sl ona nas udari. Ja pokusavam sa tehnikom ignorisanja, ali ne pali za sada. Ponekad sam na ivici stprljenja, ali zaista mislim da "vracanje istom merom" ne daje rezultate.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.8.2013 12:38:12   
Olga75
pa jednom ce neko da joj vrati , neces biti ti , tvoj muz , brat ili sestra ali vratice joj neko dete , sigurno


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.8.2013 13:03:10   
Peace*
Ја мислим да је техника враћања једина делотворна уколико ТИ желиш да је научиш а не живот (живот је суровији од тебе).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here