|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.8.2013 13:05:25   
marince1
I ja mislim da dok ne oseti kako je to nece razumeti.NAravno,niko nije mislio da otkunes ruku,nego onako,malo

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.8.2013 15:38:20   
Misha i Ljisha
joj moja ima sedam meseci a ja sam bez pola kose i sva u ogrebotinama. Ajd da je malo starija pa i ja nju da stipnem il ogrebem al mi ovako zao a uzas jedan sta mi radi, pogotovo kad joj se spava jer se uspavljuje tako sto mene cupa za kosu (to joj je najnovija fora)user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2013 17:15:17   
big mum
Moja djevojčica se štipala u uzrastu od 14-20 mj.I to onako sitno sa noktima ,znalo me je jako zaboljeti,Dok se njen drug grizao.

Sin se grize i čupa.Jednom prilikom je tako jako ujeo sestru da joj je otkinuo komadić kožeuser posted image .Tad sam ga kazila.

Sve su to normalne faze u dječijem razvoju.Ništa strašno.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2013 17:21:20   
Anck Su Nmaun
Moja H se jos uvek grize kad joj nije po volji, ne nas vec Tacku, zna da ujede kad se posvadjaju user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2013 17:23:39   
jole82
Uh mene je moja mala znala da ujede samo tako..jednom ne je za vrat ko vampir ujela da mi je ostalo modro...
Međutim tad sam ja nju malo glocnula za rameuser posted image i mene više ne ujeda..tatu je još neko vreme i prestala je

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2013 19:27:52   
vikiveki
i mene su deca dok su bili bebci nekad ujedali ali to je bilo dok su im nicali zubi, ja ih malo izgrdim i više se nije ponavljalo...imaju deca te faze kad se ujedaju u periodu od 1 i 2 godine

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2013 19:36:30   
Figaro88
Andrea nije ujedala,ali bartov sin me izujedao za oboje.Pre par meseci me je poslednji put ugrizao,bukvalno mi krv potekla,onda sam ja ugrizla njega,samo naravno mnogo slabije,i rekla mu da cu ga od sada svaki put kad on mene ujede ujesti i ja njega,i da isto vazi za udaranje i sutiranje.Ni mene ni Andreu nije vise nikada ujeo.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.11.2013 9:58:04   
adulence
Moje dete je pocelo mene da ujeda,vidim da cu morati i ja nju...hehe...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.11.2013 11:15:36   
Snelle
Kod nas je ova faza aktuelna od pre neke dve nedelje otprilike i u punom je jeku!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.11.2013 11:30:46   
vikiveki
Ma dobro je da ne ujedaju drugu decu,kao što je moj najmlađi vragolan radio kao reakciju na vrtić

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.11.2013 11:33:42   
Anck Su Nmaun
Moja H ne prestaje to da radi, neznam kako u vrticu ( nije se zalila vaspitacica) ali kuci kad se posvadja sa T obavezno grize.
I mene nekad kad je drzim za ruku a ona bi da je izvuce.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.11.2013 11:35:25   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moja H ne prestaje to da radi, neznam kako u vrticu ( nije se zalila vaspitacica) ali kuci kad se posvadja sa T obavezno grize.
I mene nekad kad je drzim za ruku a ona bi da je izvuce.

Pa koliko joj je meseci,ako to radi kući možda je pokušala i u vrtiću...možda joj je neko uzvratio pa to sad više neradi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.11.2013 11:41:41   
Anck Su Nmaun
Kakvih meseci.... 2 pune god i 2 mes... velika cura ali tako se brani.
T joj uzvrati ali ne deluje to.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.11.2013 11:42:28 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.11.2013 12:37:58   
Torbica
E drage moje, neki dan kad sam podigla Djoleta iz vrtica - kaze vaspitacica, mi smo svi u cudu, ujeo je jednu devojcicu, to nikad nije uradio! Sad ce tri god. E sad, njega tajo stalno potpaljuje - jesi ljubio neku devojku, jesi li...i svaki dan ga pita..Pa kontam da nije nesto pobrkao user posted image Mislim, on u sali kaze, jesi stipnuo neku devojcicu, na kraj pameti mi nije palo da bi ovaj sad o tome promislio? user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.11.2013 16:17:31   
Žapkić
T. nikada nije čupala , niti štipala. Ali je zato imala jedan period gde je grizla isključivo mene i isključivo za ruke (svuda po rukama) i za obraze. Trajalo je oko mesec-dva, ne sećam se tačnouser posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
30.11.2013 15:41:14   
Torbica
Sinoc me je beban capio za rame, sve sam zvezdice videla i posto nisam ocekivala refleksno sam ga cusnula...user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
30.11.2013 15:53:58   
2002m
moja sve radnje radiuser posted image grize,stipka sitno a to bas boli,grebe.
Batu je sinoc ugrizla za ruku i to prvo stisne pa naglo trgne glavu.....kao da hoce da otkine parceuser posted image user posted image on se smeje a ona misli da je to igra,pokusala je i mene ali joj nisam dozvolila.Mene je nedavno izgrebala po licu,jos uvek imam male kraste.
Ova danasnja deca su poludelauser posted image user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
30.11.2013 16:40:08   
vikiveki
Moj Stefan se za sada primirio,jedino reaguje kada ga Viktor isprovocira pa se on onda okrene i šćapi brata...i to ga ugrize onako sitno što i najviše boli

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
25.2.2014 19:58:47   
mali_mis
Sin obozava da se "igra" sa mojom kosom, ali voli i sebe da povuce dok rucka. Ne znam kako ga samo ne zaboli user posted image Sto se stipanja, ujedanja, i grebanja tice, ponekad pomislim da sam rodila macku a ne dete user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
1.5.2014 23:16:57   
Anoniman


Nisam znala gde da pisem, pa rekoh hajde ovde.

Imam veliki problem sa Unom, prvo sam mislila da je faza , ali sada me vec brine. U vrticu je bas ddobra, vaspitacice je hvale, ne dira decu, lepo se igra, ali kada je sa mnom u set__nji to je strasnouser posted image , sve mame puste decu na igralistu da se igraju, a samo ja jurim za U, svako malo nekog gurne, cupne, ujede, ogrebe, pokusavala sam na razne nacine da joj objasnim da to nije lepo, cak sam je lupila i po guzi, pricala, objasnjavala, ali ne vrediuser posted image

Ne znam sta da joj radim, uopste ne mogu da se opustim, i da je pustim da se igra, samo gledam gde ce sta da uradi!

Inace dosta je pametna za njen uzrast, samostalna je, uvek je primecena, posvecujem joj dosta paznje, i ja i mm, ali jednostavno ne znam sta da radim sa njom, kako joj objasniti da to nije lepo...



< Poruku je uredio Unina mama -- 1.5.2014 23:18:39 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
2.5.2014 14:14:34   
Olga75
Unina mama , kako joj objasniti da je to ruzno i nepozeljno nemama pojma , pricas i ne slusa te
ali jednom ce da naleti na neko dete koje ce da joj vrati pa ce da prestane
ali onda i ti treba da joj kazes : vidis sta se desava kad si gruba
a znam da ces imati zelju da izlupas dete i mamu i da svasta uradis
ali procice je to verujem

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
11.5.2014 22:35:48   
Meisje
Kod mene je aktuelno stipanje, ono sitno nokticem, to joj je neki tik pa skoro od rodjenja.. Mora da cacka rukama nesto inace nema mira. E sad nekad cacka bezbolno a nekad zaboli.. Vec razume dosta I pod hitno zapocinjem samoodbranuuser posted image

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
30.11.2014 0:02:25   
mati
Mita je poceo da grize. Cim vidi golo mesko on bi da gricne. I tako kad sedi kod mene da ga djiham on me grize preko bluze i jos se smeje.
Ja to pripisujem samo jos jednoj fazi... Dosadice mu valjda, a sta li ce onda da smisli.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.12.2014 12:58:54   
Gangan
moj sin mene stipa onako kad hoce da me zagrli, ali mi bas smeta. ima 3,5 godine. i za vrat i za grudi.

_____________________________

:)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
3.1.2015 8:14:46   
mali_mis
A. voli da me ugrize, ruka, noga, rame...nema veze koji deo tela, i onda pocne da se smeje. Ali sto to zaboli, i sto mi ostane trag. Uglavnom mene grize, samo je jednom ujeo babu za ruku, i tatu za nozni palac user posted image user posted image

(odgovor članu Gangan)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here