|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
11.9.2017 11:51:17   
Tatjana.87
Nadam se da necemo imati ovakvih problema..ali imam iskustva sa istim komsinicina cerka je grizla sve redom,mene je jedan dan kada sam je uzela da je zagrlim ugrizla za vrat i bas je bilo nezgodno posto mi je prokrvarilo bas eto blesavo dete a zimus kada sam bila u drugom stanju drugov mali me je iz cista mira kroz trenerku ujeo za stomak,sta da kazem ni malo mi nije bilo prijatno ali nisam zelela da burno odreagujem na to...prosto verujem da ni jedan roditelj nece namerno tako nesto uciti svoje dete,prosto ne verijem u to..

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
11.9.2017 11:53:06   
krin 40
O Bože svašta..ja tih problema nisam imala..redovno grickanje igračkica i to je to

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
11.9.2017 12:19:21   
Tatjana.87
Veruj mi nisam ni ja puno slucajeva videla ali sa ova dva sam eto imala licno iskustvo,za ovu malu negde i razumem mama joj je uvek bila nekako nadrndana i u trudnoci a i inace ako to uopste ima veze sa tim. Mada kako kazu sve ide iz kuce,i ja sam tako vaspitana i nisam se cupala i grickala hehe

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
11.9.2017 12:22:38   
krin 40
Moja N je jurila da grli sve redomuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.9.2017 8:28:58   
Duškić
Moj malac ujeda, ali samo mene i mm, nekad cerkicu kad je iznenadi. Ali drufe ne. Miroljubiv je. user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.9.2017 8:31:43   
Anck Su Nmaun
V voli da mi zvace prste user posted image verovatno mu prija za desni ali druge nikad nije ugrizao.
A u vrticu jedan malisa koji sa vrata grize user posted image nadam se da mu necemo biti na tapeti.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.9.2017 12:13:21   
krin 40
Ma ok je to glockanje zbog zubića ali ovo drugo..ne kapiramuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
18.9.2017 0:27:25   
Dragce86
Moj Vix mene cupa a tati gura prstice u oko ili nos :D Mislim da tako ispituje okolinu i uci user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
18.9.2017 8:50:07   
krin 40
Definitivno.To nema veze sa agresivnošću.Na ulici se odmah prepozna radoznalo dete i dete koje je histerično i agresivno.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
18.9.2017 9:54:25   
degu
Joj moj B je grubijan pravi, ne da grebe nego mi zarije nokte pod kozu, cupa me od rodjenja, od kose do pola ledja sam se osisala na paz zbog toga, sad je porasla i opet cupa, stipa me, onda redovno dok fa presvlacim mi zabije palac u sisu,ljudi moji ja toliki palac kod bebe nikad nisam videla user posted image a otkad ima zube redovno usred sisanja me zagrize, samo iskolacim oci, e i to sve iz ljubavi radi, kazem ja, to samo majka moze voleti user posted image
A T me nikad,nikad nije cupala ni grizla ni grebala, ma ni kad je pocinjala da sisa nije mi nikad ragade pravila, mamina pahulja nezna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
18.9.2017 10:04:02   
krin 40
Degu svaka tebi čast za dojenje uz ujedanje iz ljubaviuser posted image Kod mene čim krene ozbiljno ujedanje završava se i dojenje.S i N me,na sreću,nisu nešto ozbiljno grickali.Ako D krene posle sedmog meseca da me ujeda prekidam.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
18.9.2017 10:24:41   
degu
Krin da znas da mi je dosta njegovog dojenja iz mnogo razloga ali odlucna sam da izdrzim godinu dana i zbog te njegove alergije/netolerancije na kravlje mleko. Bude li prihvatio mlecne proizvode zavrsio je karijeru, dusu mi je uzeo nespavanjem i svim ostalim. Ali bice tesko, vec vidim, vec me cupa za majcu i trazi sisu svaki cas da malo gucne. E da je bio fin na sestru, mnogo bi duze uzivao user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
18.9.2017 10:33:01   
krin 40
Verujem ti.Iskreno sam ti rekla da ja nema šanse to da trpim.A i imaju oni kilažu ništa im faliti neće.Mi sutra na kontrolu.G din ima tri ipo meseca i minimum 7kg.Ako bude fin uzivaće

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 17:26:27   
MamaNecaVo
Desava se i to. :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 18:51:39   
isidora88
Moji se nisu grizli, mada je M brzo prestao da sisa.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 19:06:08   
MamaNecaVo
Kod nas je to bilo jednom.
Al opet i da je nastavio da gricka,trudila bij se da nastavim sa dojenjem a njega nekakako odviknem od toga.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 19:42:50   
mama Jo
Joj to bas zna da bude problem 😞

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 19:45:15   
MamaNecaVo
I to bas bolan problem.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 19:46:45   
mama Jo
Moju J.je na moru letos ujeo mali koji je pola godine mladji od nje, tada je najvise u svom zivotu malom plakala... Posle modricu kad sam videla - ju.
Bolan, bolan....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 19:48:25   
MamaNecaVo
Mog A je ujeo brat za ruku.
Nisam verovala da jedan ujed deteta od 4godine moze onako izgledati.
Plakao je satima.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 20:15:50   
mama Jo
I J.je imala masnicu danima, plavu, plavu i tacno se videli zubici...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.11.2017 21:00:59   
MamaNecaVo
Isto tako.
Prvo je bio kao nateceno pa kao semafor.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
5.1.2018 23:05:46   
Dragce86
Uh, moja Vika je pocela da grize kao luda...mislim da joj rastu 4.gore levo i da je uzasno svrbi i boli :(

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
6.1.2018 12:06:47   
Sanjica26 RR
Procice i taj period. Samo sto mi nismo imali tu fazu. Dolazili su nam u goste neke mm kolege, ciji je sin konstantno ujedao T. Majka je na to gledala. Posle se otac umesao i rekao da to nije lepo. Majka ga je popreko pogledala jer grdi dete. Nisu vise dolaziliuser posted image I bolje, jer ne bih vise dozvolila da maltretira T.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 6.1.2018 12:08:50 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
7.1.2018 1:21:15   
MamaNecaVo
Ja sam tako rekla klincu od zaove pa ova nije pricala mesecima samnom.user posted image Sve moze ali da majka gleda kako njeno dete mlati moje,nece moci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here