|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
20.2.2018 14:51:43   
Anck Su Nmaun
V je ugrizao mene i mm tako u igri par puta al sam nu atacila di znanja da ne sme. Samo da ne pocne po vrticu, mada tamo jedan mali grize vec s vrata za dobro jutro user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.2.2018 14:52:09 >

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
21.2.2018 11:44:46   
Sarav
Koliko ova mala čupa pa to nije normalno. Ne pušta dok ne počupa to što je uhvatila. Kad uhvati sestru ja je grdim i ponavljam ne-ne jer joj je jednom seo pramen iščupala pa je dete plakala pola sata, a što se mene tiče ošišala sam seuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
23.2.2018 0:52:13   
Srecko47E
Moja mustra cupa i grebe.Sto joj vise nokte sredjujem to mislim da brze rastu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
23.2.2018 8:19:04   
Sarav
A da, kandžice sečemo na 3,4 danauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
23.2.2018 10:26:40   
Srecko47E
Ko bi rekao da im nokti toliko rastu user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
23.2.2018 10:29:17   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Sarav

A da, kandžice sečemo na 3,4 danauser posted image

Samo sto mu isecem cini mi se opet grebe. Al nam je borba sa nokticima na nogama.
V je poceo da tuce kad mu nije po volji....svadjamo se opasno uvezi toga !

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
5.3.2018 9:02:29   
Dora89
Kod nas nije to bilo nešto specijalno izraženo, ali nisam branila, samo sam joj sekla nokte i, po potrebi, otvarala ruku da izvučem pramen svoje ili tuđe kose. Mislila sam, sama će prestati sebe da maltretira kad shvati da to boli. E, zato sam protiv bušenja ušiju bebama, pošto one čupaju same svoje uši, ali za to postoji tema.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
5.3.2018 9:09:46   
Mala Elena
Sve tri su rodjene sa noktima, grebale su se kao lude jos u bolnici, ludela sam od toga.
Sto se tice ujedanja P je dobila dva ujeda u jaslama.user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.4.2018 15:24:52   
Anck Su Nmaun
V danas ujeo jednog drugara u vrticu. Ne znam sta mu bi . Kaze vaspitacica neobicno za V sto i ja znam nije da se nesto ujeda. Al izgleda su se podzapali oko neke igracke user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.4.2018 15:43:04   
mama Jo
Sigurno ga je jako isprovocirao. Mislum da deca koja nisu sklona odredjenim stvarima, urade tako nesto kad ih ona druga strana bas jako iznervira.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
27.4.2018 16:15:01   
Anck Su Nmaun
Pa i ja to mislim jer se do sad nije ujedao. Jeste jednom H al davno isto ga je neato cackala.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
28.4.2018 1:14:33   
MimaKos
Ujedaju ko ludi, dok sisaju, oboje kad ih zaboli zubic :) a sin se grebe non stop, ne znam vise sta da radim..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
28.4.2018 8:24:59   
jagodp
Cerkica se ogrebala sa dva meseca, i jos uvek ima oziljak, i na more smo isli, rekli sredice se ali nikako da prodje, a inace me cupala, uhvati se za kosu kao za lijane!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.7.2018 12:53:04   
Milena18
M je juče ugrizla za obraz jednu devojčicu. Nisu bile ni u kakvoj interakciji pre toga. Samo je potrčala ka njoj, zagrlila je i izgledalo je kao da će da je poljubi, a u stvari je ugrizla.
Mame, kako vi reagujete u ovim situacijama? Ja sam nju odmah sklonila od deteta, objasnila joj da ne može to da radi, da nije lepo što seka zbog nje plače, ali imam utisak da me nije ni slušala. Međutim, kada smo stigle kući, sama je tati rekla šta je uradila.
Nadam se da se neće ponavljati.

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.7.2018 16:37:59   
veselicaa
Milena ja Ninu samo pomerim i malo jacim tonom objasnim da se deca ne udaraju,ona ne grize,samo A. kada je dira user posted image ,ali voli da udari i da stiska,stisne tako jako da je jedva pomerim.Pokusala je da ugrize mene i mm kada je ljuta li joj nismo dozvolili.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.7.2018 16:54:50   
Anck Su Nmaun
Jao al potrefi temu. Vaspitacica danas rece da je V ugrizao neku devojcicu user posted image
Mora da su se oko necega otimali ne grize on bzvz.
Bas mi je zao devojcice .

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.7.2018 18:42:55   
veselicaa
Desava se,a stvarno grizu kada su bas ljuti ili nesto ne daju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.7.2018 18:46:20   
Maraj
Milena i moj L je imao te faze. Ali ja vidim da on to ne radi iz pakosti. On recimo kad mu je neko drag hoce da ga ustipa umesto da ga poljubi. Dakle bukvalno od srece on stipne dete. A i mene. Toliko mi se nekad pozeli da me od radosti ustipa.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.7.2018 18:48:23   
veselicaa
Nina bebe stiska bas od ljubavi user posted image ne shvataju jos,mali su.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
12.7.2018 19:46:15   
Maraj
Pa to i L. On iz ljubavi štipa

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
13.7.2018 11:47:37   
Milena18
I ja mislim da je M to uradila jer je bila uzbuđena. Ne vodim je često u tržni centar, pa je tamo trčala, gledala neke bicikle, igračke, i onda se još pojavila i velika seka. Ne umeju oni u tom uzrastu još na pravi način da iskažu emocije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
13.7.2018 15:53:45   
Maraj
Uuu milena a ponasanje L u tc necu ni komentarisati. On ne tamo drugo dete
Valjda onaj veliki prostor pa svetla pa sarenis na sve strane.... bas se uzbudi

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
14.7.2018 8:58:17   
vocicana
Milenice, definitivno od uzbudjenja, ja sam digla ruke i ne pisem vise ovde u temi, on bre ne prestaje sa cupanjem i ujedanjem. Ne prestaje! Narocito kada je u centru paznje, pa to je prosto kao da je ljudozder!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
16.7.2018 20:28:41   
Misha i Ljisha
Moja D je mene jednom ugrizla od radosti, valjda nije znala sta bi i ujela me fest. I ja ujela odmah nju i vise se nije ponovilo user posted image al ona je vrlo laka za vaspitavanje stvarno.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Grizu se, štipaju, čupaju...
2.11.2018 15:54:12   
lokicagagica
Mozda sam omasila temu, ali zaista ne znam gde bih ovo pitala. Zapravo moja beba od devet meseci sa svojih 8 zuba i nadolazeca 4 (cetvorke su joj otecene i gotove da izbiju), grize sve. Bukvalno sve. Dohvatila je neke knjizice pojela je coskove, ne salim se. Plisane igracke, kartonske knjige sve smo sklonili od nje, a ona se nameracila na krevetac. Skinula je farbu zubima i to par velikih pecata i izgrizla celu stranicu, od pocetka do kraja se poznaju zubici. Vezala sam tetra pelene preko medjutim ona grize i preko njih i dalje. user posted image Jel ima neko ideju kako da zastitim krevetac od nje ujedno i nju od toga, nije mi ok da grize drvo, a ne znam kako da je sprecim?

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here