|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
26.11.2020 19:34:04   
branki*
ana,mislim da jess ima.javice se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Uređenje životnog prostora
26.11.2020 20:22:37   
Ana RR
I zapravo sam htela da pitam da li mogu da se peru? Stavila bih na prozor iznad šporeta ali ako ne mogu da skinu i operu onda moram nešto drugo naći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Uređenje životnog prostora
27.11.2020 22:59:52   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Stavili smo i plafonjeru pre neko veče, baš mi se sviđa. Zovemo je tepsija user posted image

user posted image

user posted image



Ana, imam isti luster! Samo sto nama visi u trpezariji, nije zakacen gore za plafon. I morali smo da zamenimo ambijentalnu sijalicu jer je premalo svetla u ovim mracnim danima. 
Sta su ti rimsje zavese? 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Uređenje životnog prostora
27.11.2020 23:03:29   
Tiziana
Ako mislis na ove, ja ih imam kod dece u sobi i da, peru se. Izvade se samo ove lajsnice


user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Uređenje životnog prostora
27.11.2020 23:05:29   
Filadendronka
Anci, mi imamo zebre u celom stanu, samo ih povremeno istresem i moze vlaznom krpom lagano po njima. Porucili smo ih preko nekog lika iz FR, mada sad taj tip rolo zavesa ima na vise mesta u Srbiji. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Uređenje životnog prostora
28.11.2020 10:10:26   
Ana RR
Tiziana, mnogo je dobar user posted image da, ima i luster ali mi smo kupili baš plafonjeru. I kupili smo veeeliku sijalicu, skroz dobro izgleda. Ali nama služi za ukras, bilo mi je glupo da ostavim samo žice na plafonu user posted image imam 4 ove lampice na plafonu, dve su smeštene iznad ploče za kuvanje i bacaju svetlo pravo dole, a iznad sudopere imam led svetlo, tako da plafonjeru uopšte ne palimo.

E hvala vam za info za zavese, nisam bila sigurna za pranje. Kontaktirala sam neku firmu ali pošto bih ja ugrađivala samo preko površine stakla, a to se valjda drugačije radi, dali su mi broj telefona njihovog dizajnera. U ponedeljak ću zvati.

Ovih dana nadam se da završavamo i sto, da kupimo barske stolice i to je to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Uređenje životnog prostora
28.11.2020 11:35:37   
Tiziana
Da, i mi imamo dzinovslu sijalicu. imamo i tu zutu kao vasa,a imamo i dzinovsku belu.

Hocemo da kupimo sada i neku podnu lampu iz iste serije, dugacka a uska. Verujem da je vise ukras nego lampa ali mnogo dobro izgleda.. 
Mi smo letos sredjivsli kupatilo i wc. do cigle. izmestali cevi. Imali smo srece sa majstorom, relativno brzo smo zavrsili i sada nam fenomenalno izgleda. Otislo je puno para, ali sad mu se svaki dan divimo kako je lepo🤣

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Uređenje životnog prostora
28.11.2020 12:06:35   
Ana RR
Joj nas i to čeka, ali mi imamo tri kupatila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Uređenje životnog prostora
28.11.2020 14:54:36   
dunja RR
Anči, sjajna je kuhinja!!

Tiziana, možeš li mi u pp napisati kontakt majstora, ja bih narednog leta radila kupatilo, nadam se, ako ne tada, onda za godinu ipo, ali bih ipak volela sada da to završimo. Prvo hoću da nađem dobre i pouzdane majstore, jer je naša zgrada stara, isto će cevi morati da se izmeštaju. Tizi, ako možeš napiši mi okvirno koliki je bio trošak sa majstorima i materijalom, da znam šta me čeka, mada sam spremna na sve varijante. Meni je vreme problem, a sada imam opciju,da pređem stan moje najbokje drugarice, koja živi u Dubaiu, dok traju radovi.


E sada, kod nas će morati u isto vreme kuhinja i kupatilo, pa ne znam da li bi iste majstore mogla i za kuhinju, ili da mi Anči piše kontakt :)



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Uređenje životnog prostora
28.11.2020 14:58:26   
mama Jo
Joj Ana 3, potrajace to kod vas 😊
I mi moramo kupatilo do cigle, vec me strah od posla i krsa koji ce biti...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Uređenje životnog prostora
28.11.2020 17:13:05   
Ana RR
Suzi, hvala user posted image kuhinju sam radila u firmi God, ali oni rade samo kuhinju, vi morate završiti sve oko zidova, instalacija...Mi smo menjali vodovodne i kanalizacione cevi, struju, rušili zid, pod, izmeštali cevi od radijatora... bukvalno smo ogolili sve do cigle i betona. Moj savet je da prvo napraviš plan gde želiš da ti budu uređaji (ploča, rerna, sudomašina) i da na osnovu toga radiš instalacije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Uređenje životnog prostora
28.11.2020 17:15:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Joj Ana 3, potrajace to kod vas 😊
I mi moramo kupatilo do cigle, vec me strah od posla i krsa koji ce biti...


Mi smo planirali da ih radimo na proleće ali mislim da ćemo odložiti. Ni jedno od nas nema više živaca za haos i prašinu. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Uređenje životnog prostora
28.11.2020 22:35:48   
veselicaa
Hahaha Ana razumem,i nama ostalo još nešto da napravimo ali odložili jer nam je stvarno dosadilo da stalno jurimo ili majstore ili da kupimo nešto pa haos.Ali mnogo lepo bude kada završiš a sve novo,sredjeno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Uređenje životnog prostora
29.11.2020 13:30:50   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, sjajna je kuhinja!!

Tiziana, možeš li mi u pp napisati kontakt majstora, ja bih narednog leta radila kupatilo, nadam se, ako ne tada, onda za godinu ipo, ali bih ipak volela sada da to završimo. Prvo hoću da nađem dobre i pouzdane majstore, jer je naša zgrada stara, isto će cevi morati da se izmeštaju. Tizi, ako možeš napiši mi okvirno koliki je bio trošak sa majstorima i materijalom, da znam šta me čeka, mada sam spremna na sve varijante. Meni je vreme problem, a sada imam opciju,da pređem stan moje najbokje drugarice, koja živi u Dubaiu, dok traju radovi.


E sada, kod nas će morati u isto vreme kuhinja i kupatilo, pa ne znam da li bi iste majstore mogla i za kuhinju, ili da mi Anči piše kontakt :)





Dunja probala sam da ti posaljem pp, ali nesto preko tel ne mogu. Probacu kasnije preko kompa.. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Uređenje životnog prostora
11.12.2020 10:53:51   
Ana RR
Moram da odustanem od rolo/rimskih/zebra zavesa, pošto je prozor uvučen i mali je razmak od zida, mehanizam će smetati za otvaranje prozora. Smorih se ali jbg. Dopadaju mi se drveni venecijaneri, da li ih neko ima i da li može da mi preporuči firmu koja ih pravi?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Uređenje životnog prostora
11.12.2020 11:24:10   
Maraj
Dunja, najbolje ako mozes zajedno da odradis kupatilo i kuhinju. Isti su majstori...
S tim , kao sto ana rece, moras prvo da znas kako ce kuhinja da ti izgleda, da bi znala gde ce ti biti odvod za sudoperu/ masinu , gde struja tj uticnice.
E onda zoves majstore koji ti rade cevi , plocice i sve ostalo u kupatilu i kuhinji.
Majstor je poseban samo za kuhinjske elemente

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Uređenje životnog prostora
17.12.2020 14:59:51   
Ana RR
Nama je konačno stiglo kaljeno staklo user posted image mm ovih dana završava sto (ulenjio se user posted image ) a stolice ne znam kada ćemo kupiti jer nemamo kada da odemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Uređenje životnog prostora
17.12.2020 17:15:52   
branki*
Syper ana!Kaljeno staklo u kuhinji?

Meni je bila opcija..ne znam zasto nismo odradili.vwr.je bilo skupo.Mi smo stavili sobna vrata nova na spavacim sobama,divna,predivna..i od februara krevwmo krecenje i pult izmedju kuhinje i trpezarije i zidovi..hocu dq stavim gipsane ploce gde zelim i sijalice i da sredim zidove.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Uređenje životnog prostora
17.12.2020 17:49:59   
Ana RR
Branki, da, umesto pločica. Skuplja je varijanta ali je praktičnija. Uzeli smo belo, diskretno je i elegantno, rekla bih.

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.12.2020 17:50:33 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Uređenje životnog prostora
17.12.2020 18:39:35   
Sanjalicaaa
I mi imamo kaljeno staklo u kuhinji. Ne znam koliko prakticnije dodje. Posebno u delu gde je sporet. 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Uređenje životnog prostora
17.12.2020 19:18:25   
branki*
ne znam da li je prakticno,ali je ultra moderno.vas dve cete javiti koliko je prakticnouser posted image
ali,divno je.
ana,tvoja kuhinjja jje kao epruveta.otmena,elegantna,blistava.

< Poruku je uredio branki* -- 17.12.2020 19:20:43 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Uređenje životnog prostora
17.12.2020 20:28:57   
Ana RR
Hvala Branki user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Uređenje životnog prostora
30.12.2020 20:31:58   
Ana RR
Ženske, da li ste negde viđale kuhinjske barske stolice kod kojih je sedalni deo visok od 62 - 65cm? Uglavnom su svuda one barske kao u kafićima, previsoke. Našla sam prelepe ali cena je sitnica, 294 evra komad user posted image

Ne mora biti u BG, više mi ni to nije bitno user posted image samo da nađem.

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.12.2020 20:35:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Uređenje životnog prostora
22.1.2021 10:28:07   
bubulence
Ancice odusevim se svaki put kada vidim tvoju kuhinju.

Zene jedan savet, nikada ali NIKADA ne uzimajte sve od medijapana i to belog ako imate malu decu. Mi smo sve uzeli od medijapana, kuhinju, policu za tv, klub sto, mali dodatni stolcic za dnevnu, trpezarijski sto... Svaka mikro mrva se vidi, svaki najmanji otisak deteta a razume se da se hvataju za sve zivo. Ko sta radi ja idem po kuci sa prskalicom i ubrusima, brisem najmanje 10_x_ dnevno i uvek imam utisak da je prljavo. A nisam od onih roditelja koji deci ne daju da ista pipnu. Em smo platili citavo bogatstvo, em mi sve deluje prljavo. I nikako taman tepih , usisavam 2x dnevno ako nemamo goste, ako imamo onda i 3x

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Uređenje životnog prostora
22.1.2021 12:18:29   
Ana RR
Bubi, hvala i ja je obožavam :D

Verujem, nezgodno je za održavanje. Jel imaš visoki sjaj ili mat?

Ja sam dugo, dugo razmatrala materijale i čekala sam da stigne kod dobavljača ovaj medijapan soft touch na kom ne ostaju otisci. Veruj mi da je spas, nigde nema otisaka a ako se desi da neko masnim prstima pipne, baš se lako obriše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here