|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
15.12.2018 13:36:46   
Ana RR
Pa da, rekoh ja da imaju lep izbor.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Uređenje životnog prostora
13.5.2020 8:19:15   
jess021
Na leto treba da sredjujemo stan. Dnevnu sobu, da pravimo deciju, a spavaću da selimo u manju. Sređivanje podrazumeva krecenje, neke gipsarske radove, police, deciju sobu komplet....


Zanima me gde ste trazile ideje? Gledam Pinterest, ali me smara da listam 1000 slika. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Uređenje životnog prostora
13.5.2020 8:22:32   
gagana83
Možda Instagram profil Marina enterijernica. Ima još profila, ali od domaćih, ovaj mi je naj.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Uređenje životnog prostora
13.5.2020 8:28:54   
jess021
Gagana, hvala. Sad cu pogledati 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Uređenje životnog prostora
13.5.2020 9:03:43   
emicaa
Jess ja sam to radila po principu sto mi se svidi to kupim,ali pazim da ne odudara jedno od drugog 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 8:41:01   
jess021
Ja sam i dalje u problemu oko uređenja, trenutno oko zidova u dnevnoj jer u subotu dolaze majstori, a mi jos uvek ne znamo sta cemo.

Svasta bi nesto, a ne znam kako ce to izgledati na kraju. 
user posted image
A ovo je sto koji smo porucili. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 8:47:47   
Ivanka 75
Jess, lep sto, svidja mi se sto nije masivan👍
Ja kao i ti, nisam esteta uopste 😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 8:48:38   
emicaa
Svidja mi se,a i ove stolice su mi bas fine

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 8:49:57   
jess021
Emice, Ivanka hvala. Da stolice su super, videli smo slicne u Lesnini tako da cemo verovatno po njih. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 9:53:08   
Ana RR
Jess, odličan je user posted image Ja bih tako rado jedan masivan industrijski sto za min 8 osoba ali nemam ga gde user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 10:03:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ja sam i dalje u problemu oko uređenja, trenutno oko zidova u dnevnoj jer u subotu dolaze majstori, a mi jos uvek ne znamo sta cemo.

Svasta bi nesto, a ne znam kako ce to izgledati na kraju. 



Jess, ako nisi sigurna onda ti je uvek siguran izbor ili centralni zid u drugoj boji ili u dekorativnim ciglama npr. Sa lepim osvetljenjem iznad izgleda fantastično. Ne znam da li ti se dopada (i uklapa) drveni zid, to je prelepo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 12:49:56   
nata11
Da Ana to je odlicna ideja. Izgleda super. Ja cu jedan ceo zid izbaciti komodu za tv i nalepiti klasican Grcki mermer ili pak uraditi beton. Nisam jos odlucila, a i cekam da mm nije kuci par dana posto nije bas odusevljen idejom. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 13:04:03   
Ana RR
Nato, ja sam za beton user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 15:12:25   
branki*


user posted image Nama je ovde zid bio neravan i trebalo je gletovanje i odradimo ovo.ispalo je super.
user posted image
user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 15:13:25   
branki*
Mi smo ovo radili pre 6 godina.SAD ima mnogo više ideja. .Nego gotovo je.bar što se tiče dnevne..




_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 15:25:12   
jess021
Angazovala sam drugaricu, sutra stize projekat😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 15:28:30   
Ana RR
Extra Jess user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Uređenje životnog prostora
27.5.2020 18:46:11   
flamingos
Jess,super.Branki,extra je.👍


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Uređenje životnog prostora
28.5.2020 21:19:36   
Ana RR
Nama danas bio keramičar, da vidi šta ima da radi. Majstor za grejanje (ukopavamo cevi) bio juče, sve dogovorili za nedelju. U subotu dolazi vodovodžija, moj tata u ponedeljak radi struju... a ja popodne promenila ceo plan kuhinje user posted image sad crtamo novu šemu za instalacije user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Uređenje životnog prostora
28.5.2020 21:59:31   
jess021
Lele Ana, sigurna sam da je tm odusevljen 🤣

Nama u subotu dolaze majstori, a drugari sutra uvece da finiširamo ideju 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Uređenje životnog prostora
29.5.2020 8:36:25   
mama Jo
Jess, super, svasta lepo i novo radite.
Nama je u planu renoviranje iduce godine, i vec sada svasta gledamo. Nama je kum arhitekta pa ce nam pomoci dosta savetima i projektima. Iskreno jedva cekam to da radimo, takodje je u planubpravljenje decije sobe, i renoviranje osgalog.
Bas cubispratiti savete ovde.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Uređenje životnog prostora
29.5.2020 8:45:12   
Mirko Svirko
Vau.. svasta radite zene. I bas je lepo sve.

Mi smo pre 3 god sredjivali. Ove godine ds krecimo.Kuhinja nam je relativno nova.Sto smo prosle godine. A stolice su bile neke bele sa crnim cvetovima. Medjutim to je takav krs da cim je neko seo oni cvetovi su se skidali. I sada smo presvukli stolice. Da ne bi ulazili u dodatne troskove za sada.  

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Uređenje životnog prostora
29.5.2020 8:47:27   
jess021
Mama Jo, strava za takvog kuma😊


Ja nisam kreativna, a cene dizajnera su od 15-20€/kvm, sto je bas puno, ali njihovi saveti bas puno znaci 
Sreca pa imam drugaricu koja mi je i kuma, a vrlo kreativna, kao da je dizajner. Super nam je sve smislila. 
Tako da, dobro smo prosli sa kumovima🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Uređenje životnog prostora
29.5.2020 8:50:45   
mama Jo
Haha, da, hvala bogu na takvim kumovima 😂

Super, da vam sve prodje onako kako planirate.
Preskupi su zaista dizajneri, iako verujem da su korisni.

A mi svasta nesto tripujemo, i prosto moramo sa nekim da se konsultujemo, mm misli da ima nekog praznog prostora u stanu koji bi mogao da se iskoristi, hocemo neki garderober posebno... Uglavnom sve to sto mora neko strucan da proceni 😂


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Uređenje životnog prostora
29.5.2020 8:52:39   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Lele Ana, sigurna sam da je tm odusevljen 🤣

Nama u subotu dolaze majstori, a drugari sutra uvece da finiširamo ideju 



Zato što je on takav kakav jeste ja nemam problem sa izmenama u zadnji čas 😅😅 a on kada vidi da mene to čini srećnom on je super.
A juče mu kaže keramičar "Samo slušaš ženu šta kaže i mirna ti glava. Žena hoće ove pločice? Žena dobije ove pločice."
Hahaha crkla sam od smeha. Happy wife, happy life 😁

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here