|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
3.7.2020 7:41:59   
jess021
Ana, sve znas. Sinoc je bio covek, cekamo ponudu, nadam se da smo se dogovorili.


Da li je neka od vas skrivala garnisne gipsom? Zanimaju me fotografije, da vidim kako to izgleda. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Uređenje životnog prostora
16.7.2020 22:06:22   
jess021
Evo mene ovde. Poceli smo sa radovima u smislu prebacivanja nameštaja iz spavace sobe u manju. Ne znam da li sam pisala da imam veliki ugaoni ormar plus bracni krevet, posto je soba manja, nedostaje 10 cm da sve stane. Prvobitna ideja je bila da secemo ormar za jedno krilo, ali sam se predomislila jer mi je zao, namestaj je odlican, za 10 god je kao nov. Tako da su ormar prebacili, a sta cu sa krevetom nemam pojma. Ja bih da ga suzom sa 160 na 140 cm, ali ima one latoflex letvice pa ne znam da li je izvodljivo. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 11:09:57   
Ana RR
Jess, nisam sigurna da će moći. A novi krevet, da li je i to opcija?

Mi smo na ivici sloma nerava zbog majstora. Ovi što su malt_erisali su iskrivili zidove i sad npr kada mi dođe kuhinja tu, donji deo će ići uz zid a gornji će imati rupu od 3-5 cm. Ne znam ni šta da kažem, majke mi. U ponedeljak će doći da isprave ali sad nam to pomera i keramičara a posle će biti pod znakom pitanja kada će moći da dođe. Smučili su mi se svi majstori.

Inače, ne mogu da se odlučim za podne pločice. Prva zamisao je bila da budu u boji svetlo sivog betona i našla sam baš boju koju sam htela. Međutim, juče dok smo birali pločice za svekrvu, vidim pločice u antracit boji, beton fazon, velike 60_x_60. I sada ne mogu da se odlučim. Donji kuhinjski elementi će mi biti u grafitnoj boji pa ne znam da li će se previše stopiti sa pločicama. I evo dumam i ne znam šta da radim.

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.7.2020 13:50:24 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 11:13:50   
Ana RR
Svetla varijanta

user posted image

Tamna varijanta

user posted image

Kuhinjski elementi su otprilike u ove dve boje kao na uzorku samo što će donji biti mat (grafitni) a gornji u sjaju, u ovoj svetloj kašmir boji.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 11:15:16   
mama Jo
Ana, zar je moguce da su tako iskrivili tj da nisu to videli? Zaista neodgovorno.
Meni se vrlo cesto dize kosa na glavi od majstora jer ih placas nimalo jeftino a oni tako neke osnovne stvari zabrljaju.
Bas su vam zakomplikovali i priduzili vreme rada. Mogu misliti koliko ste se iznervirali.

Ne mogu sad tacno da zamislim te boje kako ce se ukopiti. Jedino sto znam je da su mi mnogo mocne plocice vecih dimenzija. I ja bih ih jako volela. Kad sl.godine budemo radili veliko renoviranje nadam se da ce biti novaca da promenimo i u kuhinji i uzmemo te velike.

Jess, ni ja ne znam da li je to moguce. Stvarno ne znam, mada ako nadjes dobrog majstora kontam da nista nije nemoguce.
Nego, hocete stati u 140cm? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 11:22:22   
branki*
Tamna varijanta mi je bas ,bas lepa.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 11:26:23   
mama Jo
Ana postavila si slike taman kad sam pisala da ne mogu bas lepo da zamislim boje user posted image
I meni je tamnija varijanta odlicna.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 11:27:03   
Ana RR
Mama Jo, i ja sam htela da pitam da li će stati u 140 cm user posted image

Branki, mnogo je lepa tamna varijanta. Baš baš. Lomim se, ne mogu da odlučim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 11:32:15   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ana, zar je moguce da su tako iskrivili tj da nisu to videli? Zaista neodgovorno.
Meni se vrlo cesto dize kosa na glavi od majstora jer ih placas nimalo jeftino a oni tako neke osnovne stvari zabrljaju.
Bas su vam zakomplikovali i priduzili vreme rada. Mogu misliti koliko ste se iznervirali.



Najgore je što je mm stegla kičma i onda nije non stop mogao da kontroliše. Mada delovalo je da rade ok. On sad ne zna odakle da krene, treba i da se gletuje, kreči a sad ispada da će mi opet ovde prašiti dok obiju to što su zeznuli. Ma.... smučili su mi se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 11:48:43   
Ana RR
To bi ovako nekako izgledalo

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 12:10:39   
Didy
Anči, meni je svetla lepša. Tamna mi se nekako stopila. A to s majstorima, sve mi je jasno. Mm poludeo i rekao da ne dolaze više jer otežu od maja i sad kao sam će da radi. Juče ustao od radnog stola u 17h i izašao napolje, do 23h nije ušao u kuću. Nerealno je da sam radi, ali mu je prekipelo. 

Mama Jo, mi imamo 160cm i prebacujemo jedno drugom što nismo uzeli 180 cm kad smo kupovali (hteli smo, al nas prodavac ubedio da je dosta 160cm). 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 12:11:25   
branki*
Meni je prelepo.Ovo sto si postavila na slici mi je prelepo.

Majstori...covece...verujem da vam se smucilo.zavrsice se.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 12:40:02   
Sanjalicaaa
Sa majstorima je uvek tako. Mi smo se isto bas namucili prosle godine. Jedno urade, drugo pokvare. Daleko im lepa kuca. 
Nas krevet je 160. Razmisljali smo da uzmemo veci kad smo kupovali, ali sad da kupujemo ponovo uzeli bi 140.
Ana, sta god da postavis sve je lepo. Svaka cas_t. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 13:49:55   
Ana RR
Hvala devojke, idem posle posla da poručim, do tada ću valjda odlučiti user posted image

Naš krevet je 180x200, čini mi se da je 140 malo mada smo u Kanadi spavali na takvom, jeste bilo malo tesno ali blisko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 14:03:05   
mama Jo
Ana, svakako neces omasiti ni sa jednim kombinacijom. Meni je tamnija nekako neobicnija, drugacija, mocnija.
Mozda eazmisli i o tome sta je lakse za odrzavanje, pa preseci.

I mi smo u 180/200. Odgovara i za bliskost, a i za konfliktne situacije user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Uređenje životnog prostora
17.7.2020 14:18:57   
Ana RR
Ma za održavanje je sve isto. To je granit. Razmišljam da možda ispod donjih elemenata, kod sokle, stavim led svetlo... hmmmm. Još mi nisu poslali ponudu za kuhinju, izgoreću user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Uređenje životnog prostora
20.7.2020 20:46:08   
Ana RR
Kupila sam pločice ali nisu ni jedne od ovih što sam postavljala user posted image Ove klik Jako su lepe uživo, u ovoj radnji ima milion varijanti, glava me zabolela od gledanja. Konačno gotovo i to, ovih dana moram da se raspitam o ceni kaljenog stakla, kod ovih što nam rade kuhinju je preskupo.



< Poruku je uredio Ana RR -- 20.7.2020 21:03:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Uređenje životnog prostora
20.7.2020 20:49:35   
Mirko Svirko
Ana, lepe su. Bas je neutralna lepa boja.

Bravo za tebe, nasla si sta ti se svidja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Uređenje životnog prostora
21.7.2020 7:35:06   
jess021
Ana, drago mi je da si konacno i to resila. Ja ne mogu da vidim sliku 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Uređenje životnog prostora
21.7.2020 8:23:50   
nata11
Ana gresks u linku.
Sto se tice kreveta ne bih uzimala nikada manje od 180.  Ja volim one ogromne, kao u americkim filmovima ali nam je spavaca 9 m2.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Uređenje životnog prostora
21.7.2020 8:53:37   
Ana RR
Evo drugi link klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Uređenje životnog prostora
21.7.2020 9:32:55   
jess021
Opet pise stranica ne postoji. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Uređenje životnog prostora
21.7.2020 9:56:46   
Ana RR
Oni mene malo z...

klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Uređenje životnog prostora
21.7.2020 9:58:10   
Ana RR
Jess, šta ste vi rešili za krevet?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Uređenje životnog prostora
21.7.2020 11:23:22   
mama Jo
Ana, super izgledaju!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here