RE: RAK (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


NadaR -> RE: RAK (29.8.2014 21:10:19)

Vjerujem da ce sve biti u redu. Glavu gore!
[sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: RAK (30.8.2014 0:32:42)

UM, nadam se da će biti ok. Ali bitno je da i ti, i roditelji, a i ona, prihvatite da će celog života biti pod nekom pojačanom kontrolom, da će se uvek sumnjati i proveravati. Mora tako. Samo je bitno da je dobro. A život nikad više neće biti baš isti. Žao mi je što je tako, ali jeste.

Imala sam 3 godine kada su tati otkazali bubrezi, onda dijalize, transplantacija, pune šake lekova svakog dana, i kontrole celog života, poseban režim života, stalna briga na kontrolama, onda otkazivanje transplantiranog bubrega, pa dijaliza, gledaš kako čovek nestaje pred očima... Imao je 110kg, sada ima 60, ali sa nama je! Naučili smo da budemo srećni i zahvalni. I sam kaže da nikada ne bi poverovao u to da će dočekati uničiće. Imala sam 3god kada je sve počelo, ja ga se i ne sećam bez lekova, pregleda i sl. Sve ovo ti pišem kako bih te uverila da se borba isplati. Put jeste težak, ali svaki dan je bitan. Neka samo pomisli šta je sve čeka u lepšim danima! Brige i borbe će biti, ali to neka, onako, usput, pa onda u život. Nema druge...




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 13:16:59)

Sestra bila na kontroli, sve je u redu, za 3 meseca opet kontrola. Sutra nastavlaj sa fakultetom, oslobodii su je skolarine zbog teske dijagnoze, radujem se sto nastavlja normalnim zivotom[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

I boze zdravlaj sledece godine da slavimo sto je upisala II godinu[sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: RAK (30.9.2014 13:24:50)

UM drago mi je sto je tvojoj sestri bolje [sm=smiley31.gif]




17 joka -> RE: RAK (30.9.2014 13:25:57)

UM, divno [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] znala sam i verovala da ce biti dobro

znas da vam svima zelim puno srece i zdravlja svega[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 13:26:11)

Hvala Misu[sm=smiley31.gif] celo jutro sma kao na iglama, ovaj poziv mi je ulepsao dan[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: RAK (30.9.2014 13:30:05)

UM, ne pišem često, ali sam pratila šta si pisala na ovoj temi i baš drago mi je, od srca, da je sad sve u redu.




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 13:32:25)

Hvala Jess, namucila se, prosla kroz sve i svasta ove godine, ali blizi joj se kraj, pa se nadam da ce 2014 sa sobom i odneti sve nase muke[sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: RAK (30.9.2014 13:35:41)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sestra bila na kontroli, sve je u redu, za 3 meseca opet kontrola. Sutra nastavlaj sa fakultetom, oslobodii su je skolarine zbog teske dijagnoze, radujem se sto nastavlja normalnim zivotom[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

I boze zdravlaj sledece godine da slavimo sto je upisala II godinu[sm=smiley1.gif]


Odlične vesti! Bravo za seku [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Samo napred[sm=smiley31.gif]




vonavoj -> RE: RAK (30.9.2014 13:36:23)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] divne vesti!!!




Modessty -> RE: RAK (30.9.2014 13:37:24)

UM divno!! [sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 13:39:38)

Hvala, znam da su na svakoj kontroli sanse 50:50, i da je tesko izboriti se sa ovakvom bolescu, skoro uvek na kraju izgubis, ali ja se nadam da ce i za 3 meseca opet biti sve ok!




serpica -> RE: RAK (30.9.2014 13:42:57)

Veruj UM,samo veruj,cuda se desavaju...




jovicaa -> RE: RAK (30.9.2014 14:42:25)

unina mama jako je bitno da tvoja sestra nastavi sa zdravom ishranom, da se slucajno ne daj boze ne bi vratilo.. najbolje bi bilo da jede presnu hranu, boravi puno na suncu, imate dosta o tome na netu, ili da se pridrzava nekog drugog zdravog rezima ishrane koji ste uveli, ali najbolje bi bila ishrana presnom hranom...

drago mi je sto su dobri rezultati nadam se da ce tako biti i na dalje[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 14:49:30)

Jovice hvala an savetima, kod nje je uglavnom takva ishrana, pije puno vode, jede voce povrce, slatkise nikako, meso jednom u nedelju dana i to bareno pilece, ni kako crveno, bas je navikla na takvu ishranu....




jovicaa -> RE: RAK (30.9.2014 14:51:49)

dobro je unina mama, mislim da je veoma bitno da na to i dalje pazi i da ima neke fizicke aktivnosti, nesto sto joj prija...
drago mi je da je sve ok, ona je veliki borac, svaka joj cast na hrabrosti[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 14:56:51)

Da, da, i vozi biciklu, cim je zavrsila hemoterapije, pocela je d avozi biciklu, dnevno predej oko 5 km sa njom[sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: RAK (30.9.2014 14:57:01)

UM odlicna vest. [sm=bravo.gif]
Malo ce vas istresirati sve te kontrole ali verujem da je to sve super i da ce tako i ostati.[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 15:00:54)

Wiw nadam se i ja[sm=smiley31.gif]




Cakana84 -> RE: RAK (30.9.2014 15:03:50)

UM, kada sam videla da je aktivna ova tema i da ti pišeš, sa zebnjom sam je otvorila. Svaka čast tvojoj sestri i tebi koja joj pružaš podršku. Zaslužile ste najbolje, a kako je krenulo, tako će i biti. Uspešno i dugovečno.
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 15:18:24)

Hvala Cakana[sm=smiley31.gif] Ja uvek kada udjem u ovu temu, prvo je isitam od prvog dana kada sam ovde napislaa post, a nekada mi se cinilo da to nikada nece biti, jer mi u porodici nismo nikada imali rak, i onda iscitam sve do kraja, i shvatim koliko je ona hrabra, pa moji roditelji, pa ja, ipak ja sa nima ne zivim, i nisam svakoga trnutka bila tu, ali se iskreno nadam da cu jednoga dana moci sve oveo da iscitam, a da ne placem.... I da ce ova prica imati srecan kraj!




Mala Elena -> RE: RAK (30.9.2014 15:24:31)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sestra bila na kontroli, sve je u redu, za 3 meseca opet kontrola. Sutra nastavlaj sa fakultetom, oslobodii su je skolarine zbog teske dijagnoze, radujem se sto nastavlja normalnim zivotom[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

I boze zdravlaj sledece godine da slavimo sto je upisala II godinu[sm=smiley1.gif]



Ja za ovo nisam znala... mnogo mi je drago sto je dobro i sto se bolje oseca!




bubulence -> RE: RAK (30.9.2014 15:32:17)

UM [sm=smiley27.gif], nisam ni mislila da ce biti drugacije!!! posebno sa zdravim rezimom ishrane




Anoniman -> RE: RAK (30.9.2014 15:33:45)

Hvala Me....

Bubi[sm=smiley27.gif]




doktorkakristal -> RE: RAK (30.9.2014 15:42:22)

UM drago mi je da je sve dobro [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>