RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


princezica1 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (26.3.2020 10:52:04)

Sluban kao Lego samo dosta jeftiniji. Kupovacu kad prodje epidemija. Razmisljam sa koliko ljudi je taj kurir koji ce mi doneti paket dnevno u kontaktu.




nata11 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (26.3.2020 11:06:18)



IZVORNA PORUKA: princezica1

Sluban kao Lego samo dosta jeftiniji. Kupovacu kad prodje epidemija. Razmisljam sa koliko ljudi je taj kurir koji ce mi doneti paket dnevno u kontaktu.



Meni bezbidnije kupovine nema. Placam sve karticom. On dodje, stavi na kutiji za smece pored kapije, samo prebaci preko ograde i cao. Odstoji tu par sati i to je to. 




princezica1 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (26.3.2020 11:19:18)

Previse ruku tu posreduje, od pakovanja preko isporuke. Kupujem samo ono sto je hitno, ostalo neka saceka. Naravno to je samo moj stav.




dunja RR -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (26.3.2020 13:05:40)

Ja ostavim da odstoji i ne diram par dana, u sobi koju ne koristimo. Posle otpakujem pobacam ambalažu, perem ruke.
Bezbednije mi nego da da ulazim u radnje.




pari -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (26.3.2020 15:03:46)

Gde kupiti online neke bojice, flomastere, tempere i tako neke sitnice za rad sa decom?





nata11 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (26.3.2020 21:21:43)

Ma daj pa tako ako gledamo kupis kvasac ili prasak za pecivo. Pa i njega je neko dovezao, otpakovao, stavio na policu.. 


Ima bojica Dexy Co. 




Sanjica26 RR -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (26.3.2020 21:47:51)

Nato, bas to. Slazem se sa tobom. 





mama Jo -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (26.3.2020 22:48:06)

Ja ionako sve iz prodavnice prebrisem alkoholom kad mm donese, tj.on prebrise [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (29.3.2020 18:08:31)

Ne znam vise gde je sta povoljnije, ali rafovi bez trunke brasna, sa nenormalnim trpanjem u korpe, nagoni me da uzmem sve sto mi je u trenutku potrebno a da cene i ne pogledam...dobro ne bas da ne pogledam, ali sam sada shvatila kako je lepo ziveti ovako, rastereceno, sto se svih troskova tice.
Kupim samo sto nam treba tog dana, neke zalihe imam, odrasla sam i vaspitana da ne trpam ali da uvek imam makar neku mini rezervu.




nata11 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (29.3.2020 18:26:15)

Voci do ljudi je nije do radnje ili drzave. Kod nas svega ima. Prodavnice pune. Samo me Maxi bas razocarao koliko su digli cene. 





vocicana -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (29.3.2020 19:10:56)

Nato, kod mene su svi podigli cene, samo sto ja sutra necu imati vremena, da cekam i da pustaju jednog pa drugog. A treba mi puno toga.




princezica1 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (29.3.2020 20:09:16)

Samo cene osnovnih namirnica ne smeju da dizu, ali ce to nadoknaditi na drugim proizvodima. Sta reci na to[sm=zmeden.gif]




vonavoj -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (29.3.2020 21:07:35)

I Roda je digla cene..svuda su digli cene..a mi sad udjemo u jednu i sve tu nabavimo,ranije sam pravila spiskove po akcijama..

Sutra idem u Lidl,idem u 7,u nadi da necu cekati ispred.




mama Jo -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (2.4.2020 8:53:05)

Ima li neko mozda ovo i kakvo vam je:

https://nama.rs/proizvod/samolepljiva-tabla/




nata11 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.4.2020 15:08:08)

U Rodi Humana mleko po 999 din.

Vazi za 1,2,3. Rasprodaju ova pa ce uvesti novu ambalazu i kostace oko 1.800 din.





nata11 -> RE: Gde je sta povoljnije - hrana,pice, odeca (7.4.2020 15:09:04)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ima li neko mozda ovo i kakvo vam je:

https://nama.rs/proizvod/samolepljiva-tabla/



Moja sestra ima ali ne koristi svaki dan. Njoj sluzi vise kao dekorativni deo kuhinje i povremeno da nesto pribelezi dok kuva. Ok je, menjala je 2x do sada.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]