RE: Koliko djece planirate imati (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Statistika RR



Poruka


branki* -> RE: Koliko djece planirate imati (9.5.2020 16:11:48)

NištA nisam planirala. Jednostavno sam mislila da će stvari ići svojim tokom..Bez problema.

Onda sam se susrela sa nemogućnošću da zatrudnim i sa 29 otišla na vto i dobila sina.onda nakon totaloog ubeđenja da ne mogu da ostanem prirodno trudna i kada smo krenuli informacije za drugu  vto,ostanem prirodno i dobijemo ćerku. I onda kad  uopšte nisam razmislhala ni o trećem ni o trudnoći ,zatrudnim opet treći put i prekinem trudnoću. Sad planiram tu 4 .trudnoću. odnosno to treće dete.videćemo. 




Queen Lady -> RE: Koliko djece planirate imati (25.9.2020 10:50:29)

Ja sam oduvek pricala da bih volela da imam troje dece. Ali posle dva karlicna porodjaja (vaginalno) i oba deteta rodjena pre termina (33 i 36ned), ne znam da li cu da se odlucim za trece... Nekako mi je mrsko da prolazim ponovo kroz porodjaj... Mozda sam sebicna, ali trenutno ne mogu, mada ko zna, mozda promenim misljenje za dve, tri god...




mikica88 -> RE: Koliko djece planirate imati (25.9.2020 10:51:27)

I ja bih volela troje, to mi je nekako idealno.




jess021 -> RE: Koliko djece planirate imati (25.9.2020 16:08:42)

Planiram troje😁





Misha i Ljisha -> RE: Koliko djece planirate imati (25.9.2020 21:24:37)

Nisam planirala prvo, drugo jesam trece ne planiram. Ne pada mi na pamet. Ni u ludilu. 





jess021 -> RE: Koliko djece planirate imati (25.9.2020 22:15:04)

Ajde Ljiso nemoj tako, ti si mlada zena😁





Sanjalicaaa -> RE: Koliko djece planirate imati (25.9.2020 23:09:29)

Identicno. 
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Nisam planirala prvo, drugo jesam trece ne planiram. Ne pada mi na pamet. Ni u ludilu. 








mama Jo -> RE: Koliko djece planirate imati (25.9.2020 23:33:59)


IZVORNA PORUKA: jess021

Planiram troje😁




Oooo bravo jess, bravo [sm=bravo.gif] samo napred ☺️

Ja sam uvek govorila da bih troje... Dok se nisam prvi put porodila [sm=smiley36.gif] tada sam govorila da mi ne pada na pamet da imam vise dece. Posle nekog vremena se i to promenilo pa sam dobila i drugo. Posle drugog sam isto kao i posle prvog rekla - blagi boze, ne pada mi na pamet da imam troje i tako sam mislila do skoro, sad malo popustam [sm=smiley36.gif] alk definitivno nisam jos spremna. Dajemsebi fore jos 3-4 godine da razmislim.
Moram prvo da se zaposlim.




Didy -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 1:27:44)

Mi smo troje planirali, ali nije se dalo 3. Pokušavali smo godinama, ali nismo bili opterećeni da moramo. Posle prošlogodišnje operacije endometriozne ciste kad su mi izvadili i jedan jajnik, prestali smo i da maštamo i da pričamo o 3. detetu i pomirili se da je naš srećan broj 2. Nek su nam živi i zdravi! Tako je, valjda, moralo da bude. 





jess021 -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 10:12:10)

Mama jo, ti si mlada zena. Ja bas ne bih da cekam 3-4 godine.


Didy, samo nek'' su zivi i zdravi😍




betibupbg -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 10:14:39)

Troje dece.




jabudic -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 10:20:21)

Četvoro, valjda 😁😁😁





jess021 -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 10:24:54)



IZVORNA PORUKA: jabudic

Četvoro, valjda 😁😁😁





Valjda😉




Didy -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 12:42:45)



IZVORNA PORUKA: jabudic

Četvoro, valjda 😁😁😁





Mislim da će biti bar 5 kod vas. 💪 😂




betibupbg -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 15:17:35)

Jabudic kako se organizujes sa 4 dece 😊





Maraj -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 18:41:49)

Jabudic [sm=smiley36.gif]
Ja imam dvoje. Prvo godinama nismo mogli. Isli na inseminacije,pa na vto...i onda je dosao L. Sreci nigde kraja. Onda smo se odlucili za drugo tj ja sam htela,probali jedan mesec i iz prve nam uspelo. Nismo mogli da verujemo, posle toliko neuspelih pokusaja oko prvog deteta...
E sad...oboje bi voleli i 3. Ali....meni trenutno odgovara da radim. Zato ne bih sada trece...a kad razmislim...nismo ni toliko mladi. Ja ove godine punim 38,mmnapunio 43... tako da to cekanje mi i ne ide u prilog...




jabudic -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 18:55:04)



IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: jabudic

Četvoro, valjda 😁😁😁





Mislim da će biti bar 5 kod vas. 💪 😂



Didy, moj muz kaze moramo na produzetke, jer ni jedna odluka nece moci da se usvoji na glasanju, poato smo 3:3😂




mama Jo -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 18:55:59)

Jabudic, svaka ti cast i neka ti se ispuni koliko god zelis. Ti si sad trudna sa 4.je l' da?

Jess, onda se bacajte na posao 😊
Salim se naravno.
Pa zar ti i ja nismo isto godiste? Ne znam zasto sam to mislila...
Ja imam 32, nije to bas malo. Ali dala sam sebi fore do 35-36 maksimalno.




jabudic -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 18:57:19)



IZVORNA PORUKA: betibupbg

Jabudic kako se organizujes sa 4 dece 😊





Beti, 4.je na putu. 😁 Ne ocekujem nista posebno zesko, jer su ovi vec veliki i potpuno samostalni (11, 9, 5), ali vidjecemo kako ce biti.
Maraj, odmah ti trece ako vec planiraa, radices, imas kad 😉




dunja RR -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 19:12:29)

Jaoo, meni juče došla jedna klijentica, da mi nešto donese, trudna, prvo dete, kaže niko još ne zna, mada je 5. mesec ja odmah videla stomak, nije mi promaklo. Sretnem posle ispred zgrade ženu od D druga 7. mesec, čekali 13 fgodina dete, a na kraju mi koleginica iz Slo koju mnogo volim kaže da je trudna sa drugim detetom. I naravno da su me zarazile, i da se opet premišljam da li da odem po moje smrzliče ♥

A malopre čitah neki tekst na stranom sajtu kako je trudnoća stvarno zarazna među prijateljima, i baš htedoh da ga prevedem za RR, jer iz mog iskustva jeste itekako zarazna.




Maraj -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 19:44:47)

Jabudic , ako je 3:3, ako sam dobro razumela, devojcica je na putu, jel da[sm=smiley1.gif]




betibupbg -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 19:55:43)

Dunja mnogo dece je posledica ovogodisnjeg karantina. Najlepsa posledica ako mene pitas 😊





Didy -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 20:31:58)



IZVORNA PORUKA: jabudic

Didy, moj muz kaze moramo na produzetke, jer ni jedna odluka nece moci da se usvoji na glasanju, poato smo 3:3😂



Jabudice, pa tm je u pravu. 😂
Ja sam se šalila s mm pošto se to 3. nije dalo, a moji već porasli. Rekoh - Biće velika razlika. Moraćemo 3. pa onda odmah i 4. da budu bliski po godinama. 😀
Lično mislim da kad prebaciš preko 2. onda 3. i 4. i svako sledeće dođu ko usput. 😁




betibupbg -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 20:58:58)

To tudja deca deluju kao za usput 😆





jabudic -> RE: Koliko djece planirate imati (26.9.2020 22:11:15)

Mama Jo, 4.je na putu.😊

Maraj, jeste, djevojcica je! 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 26 [27] 28   Sledeća stranica >   >>