|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:16:54   
indy_25
O duso a ti nemas ni kolica user posted image pa sad me srce boli . Ja sam navela da bi ova dala nekoj trudnici jer imaju dio za bebe za spavanje pa zbog toga nek se i on iskoristi . A tebi je beba veca i vrlo rado cu da ti posaljem novac da kupis neka ljetnja bugy mislim da ona nisu skupa toliko . Ako budem mogla odavde mognem ako ne iz bosne to bi krijuci da mm ne zna jer ce reci sto si toliko dobra i on je dobar ali reci ce mi i ne poznajes ljude nadam se da me shvatate na sta mislim. Ako mozes samo da mi kazes koje su cijene tamo kod vas ali u eurima. A za djevojcicu cu da ti vidim nesto vec user posted image .

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:19:55   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

gagice, mozda nije skupo to preuzimanje, pa bi mogao neko od nas da plati. Indy jel znas koliko se to krece?



sanjice ja cu svakako njoj poslati novac za neka kolica sigurno nisu ja mislim skupa previse ako moze samo da mi neko napise cijene za neka ljetna kolica jer joj je bea veca a ova bi htjela nekoj trudnici jer je i za bebu. Ako posaljem za vece dijete ovaj dio s krevetom mogu da bacim znas a zao mi da ga bacim ide u kompletu pa zato .

Nije sramota slobodno se javite. Ja lijepo zivim hvala Bogu a ne bi me bilo sramota da uzmem i sad od nekoga. Kad se izbace neke stvari namjestaj user posted image ispred zgrade ja uvijek nesto donesem. Muz me stalno ruzi kaze isto si ciganka sto unosis . Kazem operem ocistim dezinfikujem a to je ustvari sve novo i cisto kad mogu Holandjani mogu i ja.

< Poruku je uredio indy_25 -- 3.6.2011 22:21:56 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:28:24   
choopa choops
Indy bravo user posted image Divna kolica koje ce da usrece i mamu i bebu user posted image  

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:30:24   
Snelle
Indy, ti si jedno veliko srce user posted image  user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:33:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

O duso a ti nemas ni kolica user posted image pa sad me srce boli . Ja sam navela da bi ova dala nekoj trudnici jer imaju dio za bebe za spavanje pa zbog toga nek se i on iskoristi . A tebi je beba veca i vrlo rado cu da ti posaljem novac da kupis neka ljetnja bugy mislim da ona nisu skupa toliko . Ako budem mogla odavde mognem ako ne iz bosne to bi krijuci da mm ne zna jer ce reci sto si toliko dobra i on je dobar ali reci ce mi i ne poznajes ljude nadam se da me shvatate na sta mislim. Ako mozes samo da mi kazes koje su cijene tamo kod vas ali u eurima. A za djevojcicu cu da ti vidim nesto vec user posted image .

E ovo se zove covekuser posted image
Svaka ti castuser posted image  Pocinjem da se ugledam na tebeuser posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:33:24   
Sanjica26 RR
Indy ostala sam bez teksta. Malo ima takvih ljudi danas. user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:34:06   
gaggica
Nemojte molim vas nemogu da uzmem novac i ovako me ziva sramota pojede vama svima svakako hvala nisam znala da ima ovoliko dobrih ljudi,ja sam samo zamolila za stvarcice koje vasa deca vise ne nose valjda cu izdrzati da je nosim na rukama mada me to izmori smrsala sam preko 20kg.hvala vam ali bas me je mnogo sramota.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:34:33   
LillyT
IZVORNA PORUKA: indy_25

a ne bi me bilo sramota da uzmem i sad od nekoga.


Ni ne treba da bilo koga bude sramota. Ja sam gomilu stvari dobila od mm-ove sestre i to je skroz normalno. Lara pola stvari nikada nije ni obukla, prersate i ciao. Sve što mi je odgovaralo, uzela sam, kolica su mi bila preteška pa smo ih mi kupili, krevetac smo dobili... To se uvek tako radilo, znam da je moja mama komšinici sve moje dala, greota da stoji.
Svaka čast Indy, baš si drugarčina


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:38:03   
indy_25
Hvala Snelle pa sta cu ja nisam isto prije imala pa znam kako je vjerovatno zato i radim ko zna. A neki koji imaju su imali cijeli zivot oni su prave skrte cini mi se user posted image . Jel mi moze neko preporuciti neka kolica za gagganicu u onoj ili ovoj za njenu bebu da nisu bas preskupa onako solidna i da mi kaze cijenu u eurima posto se ja ne razumijem u vase dinare user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:39:10   
snješka
Gaggica, a gdje živiš ti?

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:43:41   
indy_25
oooo zene drage nemojte da me hvalite i vi bi sve to uradile da ste na mom mjestu ja vjerujem, a i pocecu da placem onda me emocije spice a mm je blizu mene reci ce jesam li ja normalna user posted image

gagganice nemoj da te sramota i nek mi neko molim vas link posalje za koilica za nju. Ne mogu ti obecati da li cu ih odavde poslati sada ovih dana posto ja ne znam jos ovdje da se snalazim u banci a postom sta ja znam bojim se da ne dobijes mada je Mishica dobila one pape i zeku sto sam joj onda poslala to sam slala postom. A ako mm bude ova nekom slao iz Ams uvijek mogu pare da sakrijem u neki dzepic od garderobe jer bi to uradila da on ne zna. A ako bi iz Bosne slala onda bi mogla po vozacu jer cu sama nositi kolica nece on jer tamo znam sve i on mi nije potreban za tamo.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:46:58   
gaggica
Snjeska iz Sapca sam,ne mene je sramota traziti ovako zao mi je sto nemam blizih rodbine ili tako nesto nadam se da razumete.Indy je divna nemam reci malo je takvih ljudi danas i moram madre da se zahvalim mnogo mnogo dobra osoba.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:50:26   
indy_25
Ok ako je tebe sramota ja cu sada po internetu sama da trazim i da konvertujem u eure pa cu da ti posljem user posted image . Pa sto te je sramota zeno pa ne mozes da kupis ne krades nego nemas i pitas lijepo ko moze pomoci znaci , da bi pomogla svom djetetu sto je meni normalno. Pa i ja bi isto tako user posted image Teska su vremena danas.

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:51:37   
madre
ceo dan danas mi se place, izgleda da me je spicio onaj šneletov predrodjendanski sindromuser posted image ali indy mi je sada dokosurilauser posted image user posted image user posted image user posted image
bravo indyuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio madre -- 3.6.2011 22:53:13 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:52:26   
madre
IZVORNA PORUKA: gaggica

Snjeska iz Sapca sam,ne mene je sramota traziti ovako zao mi je sto nemam blizih rodbine ili tako nesto nadam se da razumete.Indy je divna nemam reci malo je takvih ljudi danas i moram madre da se zahvalim mnogo mnogo dobra osoba.

user posted image user posted image user posted image
ljubi malu taru, svoju malu princezuuser posted image preslatka jeuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 3.6.2011 22:55:20 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 22:56:02   
gaggica
Da u pravu si ali meni nekako zao da uzimas od svog deteta ne znam ja sam takva za svaku sitnicu brinem,ako bas imate i mozete da odvojite za nas onda u redu hvala vam,mnogo sam vam zahvalna,indy stvarno ste mnogo dobri.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:08:07   
indy_25
Evo vidis ova sam pronasla Ljetna kolica

Imaju i ona Hauck run isto nisu skupa au 10 eura razlike a ova su mi ljepsa ova roza. A pise rasprodta su a sigurno ih ima i ovako u prodavnicama ne mogu se sva rasprodati user posted image

(odgovor članu gaggica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:11:11   
Sanjica26 RR
Kolica
Evo Indy ova kolica. Malko su skuplja.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:13:45   
madre
user posted image ala ce tara da uziva, a i gaggicauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:16:38   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Kolica
Evo Indy ova kolica. Malko su skuplja.



Sanjice pa to su ista kao ova sto sam ja postavila link user posted image jel tako da su slatka :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:19:13   
Sanjica26 RR
Super su. user posted image I meni se svidjaju.user posted image Tako ako preko onog sajta nema, onda preko ovog sigurno imaju.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:22:39   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Super su. user posted image I meni se svidjaju.user posted image Tako ako preko onog sajta nema, onda preko ovog sigurno imaju.


e pa super eto samo da jos se javi neko za ova chicco i jos da vidi imali bus odavde do bg ali malo kasnije ne ranom zorom tada bi mogla u neke sarine jaknice u dzepic da gurnem ili da zasijem u neku postavu pare, A ako nista onda iz Bosne kad odem tamo po vozacu s ovim kolicima user posted image Ili da zamolim nekog od prijateljica odavde ko ima racun pa da mu ja dam pare zive a on za mene da prebaci na neciji racun pa nek joj onda neko ko je blize kupi za te pare. Ne znam skontacemo nesto vec user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 3.6.2011 23:23:37 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:37:54   
indy_25
gaggice na kraju krajeva ako bas niko ne bude htio ova kolica poslacu ih tebi pa nek cu ti dati i taj dio za spavanje a kad tvoja mala ne bude htjela vise u kolica ti ih proslijedi dalje nekom kome trebaju u tvojoj okolini , ali prvo cu cekati jos par dana da vidim hoce li se iko javiti ko je trudan i nosi djevojcicu. A ako ne tvoja su user posted image I ja mislim da autobusi bar iz Sa idu preko Sapca za BG , davno sam jednom putovala u Bg sa autobusom i cini mi se da smo prolazili kroz Sabac.

Zasto nam se ne jvis i u drugim temama bice ti lijepo ovdje user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:39:25   
Snelle
Indy, moj brat je bio pre par dana u Holandiji. Da smo tada znali....user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:44:09   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Snelle

Indy, moj brat je bio pre par dana u Holandiji. Da smo tada znali....user posted image


Nem veze Snelle pricala sam s muzem danas i on je rekao da ce ih odavde poslati samo da se ne ide rano ujutro . A iz Bosne tek pocetkom augusta on dolazi. sacekati cu do utorka pa cu da odlucim posto je sada vikend malo zena bude na rr tokom vikenda , ako se niko ne javi do tada od nasih trudnica user posted image onda cu njoj da dam .

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here