|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:49:26   
choopa choops
Evo ima Lastina  linija za Beograd KLIK


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
3.6.2011 23:51:49   
indy_25
Choopo bravo user posted image user posted image user posted image Hvala puno mm ce sigurno moci tada. Jedino jel neko moze da ih nazove i da ih pita to za cijenu kolica i da neko taj ko ih preuzme plati tamo :) Neka kaze da se kolica super sklapaju ne zauzimaju puno mjesta user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 0:03:01   
gaggica
Sigurno cu se dugo druziti sa vama,indy25 pridruzicu se i na drugim temama ali sve kuckam sa deverovog racunara pa ga moram dizati i moliti ali kad god nije tu eto mene pisati.pozdravljam vas sve i hvala vam mnogo.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 0:05:18   
isidora88
indy odusevila si me user posted image
svaka cast i ostalim zenicama koje su velikodusne i koje zele da pomognu.user posted image
ja nazalost ne mogu pomoci,imam decaka pa nemam nista od zenske garderobe user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 0:14:37   
indy_25

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Evo ima Lastina  linija za Beograd KLIK




Choopo obrnula si red voznje ja vidim ovo sam gledala neki dan cini mi se izaslo mi je oko pola 7 ujutro. I sada vidim kod tebe pise Beograd Ams A treba polazak Ams do Bg. Hajde molim vas kad neko bude imao vremena nek pozove ovaj broj ako mu nije tesko jer nema Holandskog broja i nek pita sve u vezi toga i da li bi mm mogao da donese kolica prilikom dolaska u BG a to je u 18 i 55 navece. Pa da oni voze onda sutra ujutro.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 0:21:46   
minavb
Ja skupila nesto, samo jos kutiju da nadjem i saljem.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 0:25:39   
JMPM
Indy, oduvek sam znala da si carica user posted image  user posted image
Ja sam nasu musku garderobicu prosledila opet dalje user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 0:29:53   
indy_25

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja skupila nesto, samo jos kutiju da nadjem i saljem.


bravo Mina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 0:32:02   
LillyT
A može li Post expresom? Ja nemam baš puno stvari u odgovarajućpj veličini, nešto sam našla, pa sam mislila da mi to lepo spakuju u one njihove kese u pošti i to je to? Da li je skoro neko slao tako nešto user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 0:40:15   
dunja RR
Devojke divne ste, svaka čast! Ima još dobrih ljudi u ovo vreme.......

Gaggice imaš pp

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 10:22:30   
indy_25

E ovako posto sam kupila nova kolica zeljela bi da poklonim ova sto sam imala.

Opis marka chicco
Boja roza
Samo dva djela za sjedenje koje ide u tri polozaja i krevet za spvanje, kabanica za kisu, i jos dva dijela korpe jedan nov jedan koriste, Sjedalicu za auto i torbu sam davno vec poklonila jednoj zeni.
Svekar je napravio dugme koje je falilo rade perfektno.
Danas sam ih oprala onu prostirku i sve perace dijelove u ves masini znaci cista ko nova
Koristena 1 g i dva mjeseca.

Platila sam ih oko 450 e ne sjecam se tacno koliko gore dole nema veze i to su bila po snizenju. da ih ovdje prodajem necu dobiti vise od 100 e a za te pare mogu kupiti par krpica pa bi nekako vise voljela da ih od srca poklonim nekome kome zaista trebaju user posted image Vjeravtno ste ih vidjeli prije u mojim slikama a imaju i na onoj temi pronasla sam ih kako ja ne znam da kopiram postove nek to uradi neki moderator. Pricala sam s muzem i on je rekao da ce ih dovuci do bosne pa iz bosne cu ja da ih saljem autobusom,ili nek se neko raspita da li odavde idu autobusi za Bg iz Amsterdama po mogucnosti pred vece negdje od 4 sata pa na dalje tada bi mogao i odavde mm da ih posalje. A ovako on ne zeli da rani jer ja sam gledala neki bus ali on ide oko 6 ujutro on niti moze tada a niti bi htio jer on je ujutro katastrofa mislim nervozan user posted image .

Voljela bi da mi se jave zenice koje nose djevojcice i koje su vec trudne jer ima i onaj dio gdje bebe spavaju pa nek se i on iskoristi i kojima je na neki nacin bas potrebno znate na sta mislim.
Placanje za autobus mozete platiti sami kada stigne autobus ne vjerujem da ce biti vise od 20 e odavde a jos manje ako bude iz bosne.

Moj muz dolazi u Bosnu 5 augusta i ja bi ih odmah sljedeci dan odnijela na autobusku ili vec sam rekla nek se neko raspita imali neki autobus koji ide iz amsterdama ali samo da nije rano.

Eto koja se prva javi ovdje na ovoj temi dobila ih je.

Probracu jedan dan garderobu svoju i Sarinu i Denijalovu pa cu da uslikam pa i to ako ko hoce kad vec saljem. Ja mogu da posaljem za Bg a dalje snalazite se sami user posted image

Slike su u temi kakva kolica i ima jos onaj dio za sjedenje to cu uslikati danas ili pronaci sliku gdje sara u njima.




Da postavim jos jednom valjda ce neko vidjeti pa se javi user posted image . Isla sam u spisak rr trudnica i ima ih nekoliko koje nose djevojcice a i datumi dobro padaju user posted image


< Poruku je uredio indy_25 -- 4.6.2011 10:25:17 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 10:27:31   
eni26
user posted image user posted image user posted image user posted image svaka cast indyy

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 10:39:17   
indy_25
Evo ovo je kad sjedi ( ova roza user posted image )

user posted image

A ovo je taj dio za spavanje

user posted image

Kliknite na sliku da se uveca jos vise bolje se vidi user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 4.6.2011 10:40:15 >

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 10:45:55   
indy_25
Sad nesto gledam ove dvije slike pa mislim u sebi a usput sam stavila prije i poslije user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 10:47:28   
MASHKA
indy stvarno si divna, sve pohvale!  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 10:48:13   
eni26
lepa kolica, ova dole slika je pre?user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 10:51:40   
eni26
prvaaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:00:00   
indy_25
Eni user posted image user posted image user posted image bas mi je drago user posted image na pp cemo da se dogovrimo oko posiljke user posted image U sa ih mogu odmah prenijeti a kad ti ides u Sa ? Samo nek neko tamo saceka i nek plati to sto se prenijelo :)

Gagganaaice ne brini nisam te zaborvila. Danas cu da zovem prijteljicu odavde koja koja je iz Bg. I da ona posalje novac Lilly T na racun njen ona ce da ti odradi onlmine kupovinu i kolica nova ce da ti stignu na vrata ne moras nigdje da ides a ni da placas. Postavicu ti sliku kolica nadaaam se da ce ti se svidjeti .

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:01:37   
eni26
krajem meseca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:05:07   
indy_25
Kolica za gagganicu

Evo gagganice jel ti se svidjaju ova user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:07:06   
indy_25

IZVORNA PORUKA: eni26

krajem meseca user posted image user posted image user posted image



Sad cu da zovem Gold Turs i da ih pitam kako to ide. Oni putuju navece pa bi svakako mm mogao odma da ih posalje user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:13:08   
indy_25
Niko mi se ne javlja Eni probacu kasnije user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:18:35   
jabudic
Indy, nemam rijeci, stvarno si divna user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:24:35   
IVA 11
Indy, svaka ti cast! Srce si! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Poklon za VAS i vasu BEBU :)
4.6.2011 11:26:08   
gaggica
Indy25 prelepa su lepa su i prva i druga svejedno je koja cemo dobiti konacno je necu vise nositi na rukama nisam ni sanjala da cemo dobiti kolica celu noc nisam spavala samo sam mislila,a eto samo sam pitala za stvarcice koje vam nisu potrebne gledam samo joj naci ono bez cega ne moze da bi mogle izaci napolje.Sve je mnogo skupo za bebe pogotovo pelene i hrana,obucu isto nemogu da joj kupim preteruju sa cenama ali valjda ce i nama krenuti.indy25 hiljadu puta ti hvala tebi i tvojoj porodici.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here