RE: Sveti Vasilije Ostroski (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


mati -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (10.2.2017 12:01:04)

Setih se jos neceg. Tamo na par mesta ima znak za zabranjeno slikanje. Ja sam nosila digitalni i skljocale smo kad smo mogle. Kad smo stigle moja mama je gledala slike i samp me zove " pritisla sam nesto format"... Poludela sam, formatirala je celu memorijsku. Uspela sam da povratim samo par slika...
Ali eto, lepo je pisalo... Tako je trebalo i to je to...




IvanaSK RR -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (10.2.2017 12:01:37)

I ja sam bila dva puta. Isto spavala tamo. Stvarno je divan, umirujuci osećaj.




branki* -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (10.2.2017 14:19:21)

ja sam svasta cula da ljudi pricaju,da im je svetitelj pomogao i da su nasli leka svom nemiru ili bolesti ili problemu,ali nista iz prve ruke,sve neke price prijatelji prijatelja.zato mi je glupo da idem ako ne verujem 100 posto u njegovu moc i cuda.a,opet,nekako sam skeptik .




emicaa -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (10.2.2017 14:33:05)

Napisah post ode.Mi smo isli 2012,desat dana posle ujakove smrti.Ja sam posle toga bila psihicki na dnu,imala sam napade panike.odjednom se pocnem tresti i gusiti i to je trajalo po 15 minuta najmanje.Kad sam dosla gore dugo nisam osjetila takav mir i posle se i ti napadi smirila.Ja stvarno ne znam dal je odöazak pomogao ali ja vjerujem da jeste.




choopa choops -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (10.2.2017 15:05:26)

Mogu da se krste djeca, ali u donjoj crkvi. Ima kolektivno krštenje mislim dva puta dnevno, a može da se zakaže i posebno.
Ja volim da odem gore, iako su gužve velike, zaista u nekim bogomoljama se osjeća nekakav poseban mir, a Manastir Ostrog je jedna od njih.




MakiJ -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (18.2.2017 12:43:41)

A nije problem ako smo katolici?




choopa choops -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (18.2.2017 23:46:21)


IZVORNA PORUKA: MakiJ

A nije problem ako smo katolici?

Ne razumijem tačno na šta misliš? Kako problem ako ste katolici? Da uđete? Mislim da moze svako ko god hoce...




emicaa -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (19.2.2017 11:53:35)


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: MakiJ

A nije problem ako smo katolici?

Mislim da moze svako ko god hoce...


Moze uci svako,nije bitno koja je vjera.Bar sam ja tako cula.




MakiJ -> RE: Sveti Vasilije Ostroski (20.2.2017 10:53:59)

Mislim da se krste deca




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]