|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 11:58:06   
al nia
Ja sam ZA (i ako sam jos trudna sa drugom bebom)user posted image ! Jedino me koci pomisao da cu da dobijem i treceg decaka  user posted image  . To mi je jedini razlog protiv!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:00:11   
Anoniman
A nikome nisu finansije problem??? Ja bih lično rodila destoro, ali treba to i obući, nahraniti, iškolovati....

(odgovor članu al nia)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:00:16   
minavb
Secam se da je Dora jednom napisala, najteze je sa jednim a najlakse sa tri. Dogovorite se, where there's a will there's a way. Ja sam prosle godine stavila tacku na bilo kakvu pricu o drugom detet. Nisam htela ni da cujem. Sad vec malo popustam. Ako se prosirimo za jos 20 kvadrata, mislim da cemo se prosiriti za jos jednog clana.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:05:05   
bokicans
Ja sam Za troje,Ja sam uvek govorila da cu imati troje dece,to mi je nekako lepo zbog ravnoteze,nemam pojma.Eto meni su se desili od jednom dvoje pa ih sada imamo troje.user posted image Ali i onako bih ih bilo troje.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:06:08   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: n i n a

A nikome nisu finansije problem??? Ja bih lično rodila destoro, ali treba to i obući, nahraniti, iškolovati....


Pare nisu problem ,para nemauser posted image ...naravno da je i ovo jedna kocnica ali nije presudna da vidis kako je Duca sladak u L rozoj trenerici user posted image  ,pa deciji dodatak,mi (trece dete) smo uvek dobro prolazili e sad za kasnije je vec malo teze pogotovo sto su nas stisla losa vremenauser posted image   

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:07:04   
Anoniman
Sta ako budu blizanci user posted image
Hvala vam zene , razmislicu jos koji dan pa cu ponovo razgovarati sa md , videcemo sta on misli o tome da krenemo sada .. Finansije ? Slazem se sa Dorinom izjavom user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:10:39   
Anoniman
Znam jednu zenu iz vrtica ima dva decaka i ostala trudna treci put i ceka blizance user posted image

Ja racunam, sestra ima dvoje, to je ukupno troje, ionako smo stalno zajedno a njen klinac kao da je moj prvenac user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:11:02   
Anoniman
Ne znam......... Moja mama nije o tome razmišljala, pa je eto u sred našeg puberteta postala samohrana majka. A i da nije, opet ne bi mogla oboje da nas pošalje na faks-90te user posted image

Ja sve gledam i računam sa tim da ću sa svojim mužem dočekati starost i da ćemo imati normalna primanja, ali ja želim da moja deca imaju sve one mogućnosti koje mi nismo imali, a za više od dvoje ne znam kako bi to obezbedili user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:12:45   
Olga75
a ima i opozitna tema  user posted image
NE ZELIM VISE  DECE pa eto za i protiv


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:13:51   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR

a ima i opozitna tema  user posted image
NE ZELIM VISE  DECE pa eto za i protiv


Ah, tamo sam se izjasnila odavno.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:15:12   
bokicans
[/quote]

Pare nisu problem ,para nemauser posted image ...naravno da je i ovo jedna kocnica ali nije presudna da vidis kako je Duca sladak u L rozoj trenerici user posted image  ,pa deciji dodatak,mi (trece dete) smo uvek dobro prolazili e sad za kasnije je vec malo teze pogotovo sto su nas stisla losa vremenauser posted image   
[/quote]


I mojima jako lepo stoli bodi na crvene i ljuubičaste cvetićeuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:15:26   
Anoniman
Mozda sam i ja user posted image
Nina , ne znam ni ja da li cu za 20 godina imati sto imam i sad ali sta ako budem imala i vise ? Na svoju tj nasu buducnost gledam pozitivno , tome se i nadam , za to se i trudim ..

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:18:03   
bokicans
Ribizla ima više ZA nego PROTIV,kreni u  akciju i redovno nas izveštavaj o istojuser posted image

Nemoj se više predomišljati ,bice ti gore.Zato...Kreni na trece ,ne vara te majčinski instikt!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:18:43   
Anoniman
Bokicansuser posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:18:45   
Inica
Nina, skroz si u pravu.. Za dvoje i moze da se snadje, ali vec troje, pogotovo u danasnje vreme, moze da bude problem.. Samo dok se skoluju deca, za njih treba sto cuda.. Meni bi bilo bzvz da radjam troje-cetvoro, a sutra da nemam za neke stvari da im pruzim. Ne mislim tu na neki luksuz,nego eto- tipa ekskurzije, izlaske, rodjendane, itd.. Ja se divim roditeljima koji se usude na tako nesto, a nemaju solidna primanja. Zivci bi mi otisli u out user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:19:31   
Anoniman
Eee, ko se na mleko opeče i jogurt duva! user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:21:19   
Olga75
Ribizla , evo da te citiram user posted image

IZVORNA PORUKA: ribizla

Kada sam rodila Andreja,mislila sam da se nikad necu usuditi na jos jedan porodjaj.Proslo je 4 godine,pozelela sam jos jedno dete.Pokusavali smo 2 godine,mislila sam da nesto nije u redu ,medjutim uspeli smo Porodjaj je bio jos gori nego prvi.Sada,sanse za trece su 50-50






mislim da su sada sanse mnooogo vece


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:24:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n i n a

Eee, ko se na mleko opeče i jogurt duva! user posted image  

user posted image
to je istina , ali eto ne i u mom slucaju , i moja mama je bila samohrana , i ostala i bez posla i bez stana i bez drzave . To me nikako nije ucinilo plasljivijom , vec hrabrijom. Opet razmisljam da li da krenem po trecu srecu ili da budem srecna sa sadasnje dve , to jeste zbog odgovornosti , da je nema u moj glavi ne bih se ni dvoumila

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:24:52   
Lilla
Meni je uvijek bila zelja da imam troje, i to po mogucstvu dvije curice i djecaka user posted image Djecak je na putu a za curice cemo da vidimo u ovisnosti od toga kako bude bilo sa ovim sto treba da se rodi uskoro. 

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:24:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Ribizla , evo da te citiram user posted image

IZVORNA PORUKA: ribizla

Kada sam rodila Andreja,mislila sam da se nikad necu usuditi na jos jedan porodjaj.Proslo je 4 godine,pozelela sam jos jedno dete.Pokusavali smo 2 godine,mislila sam da nesto nije u redu ,medjutim uspeli smo Porodjaj je bio jos gori nego prvi.Sada,sanse za trece su 50-50






mislim da su sada sanse mnooogo vece


user posted image
80-20

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:25:26   
isidora88
definitivno zelim trojeuser posted image
za sad imamo jedno,pomalo se raducka na drugomuser posted image pa kad se desi jer jos nisam skinula sav visak kg pa ne radimo intenzivno na tome,a i trece ce biti kad kilazu dovedem na normalu posle druge trudnoceuser posted image
jedva cekam jos jednu malu bebicuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:33:32   
New Mom
Ja sam definitivno za (iako ovo drugo se još nije ispililo), bez obzira na pol. Finansije? Ne znam, kontam da ako se sa 2 izborimo, i sa tri ćemo.
Meni je plan za treće tamo za 3 godine, ako se bude OK. Dok smo još u fazonu sa svim tim.
A čula sam kako ljudi govore da je jedno dete ko nijedno, a dvoje ko troje. Pa eto, odmah znaš.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:38:09   
Anoniman
Iz ovog aspekta: Ne, hvala. user posted image

(odgovor članu al nia)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:43:04   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam definitivno za (iako ovo drugo se još nije ispililo), bez obzira na pol. Finansije? Ne znam, kontam da ako se sa 2 izborimo, i sa tri ćemo.
Meni je plan za treće tamo za 3 godine, ako se bude OK. Dok smo još u fazonu sa svim tim.
A čula sam kako ljudi govore da je jedno dete ko nijedno, a dvoje ko troje. Pa eto, odmah znaš.user posted image


ja zanm jedno ko nijedno a dvoje kao 22-je user posted image  (i stvarno je tako)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
27.9.2011 12:45:02   
magnetic
Ja sam za sada ZA.Videcu kako cu se snaci sa dvoje malih.Ako u skorije vreme uspemo da prodamo stan i kupimo kucu i za dve godine i dalje budemo zeleli trece, necu dugo cekati tj. necu praviti veliku razliku u godinama.


< Poruku je uredio magnetic -- 27.9.2011 12:46:35 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here