|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
28.9.2011 13:41:25   
Dove
Zasto da ne?Ako par ima uslova da cuva troje dece definitivno DA.MM i ja smo zeleli jos jedno,cak smo ponovo poceli da idemo lekaru(lecena sam od sekundarnog steriliteta).Ali sad smo u fazonu ako je receno ok,ako ne,zivot ide dalje.Para i dece nikad nije mnogo!!!


_____________________________

S' neznoscu gledah stopa ti trag,
trag po snegu belom.
I znadoh da ces biti mi drag
drag u zivotu celom.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
30.9.2011 9:18:45   
Anoniman
Pricali smo o ovoj temi sinoc i kako stvari stoje nista od treceg deteta . Necu da forsiram pricu , nema veze , i dvoje je sreca user posted image

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
6.10.2011 8:32:35   
Anck Su Nmaun
Mi imamo u planu trece... ali za oko 5 godina kad devojke porastu!
Naravno kazem "u planu" jer se to nikad ne zna.

Uvek mi je bila zelja 3 dece ( muz bi i vecu brojku user posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
6.10.2011 8:35:40   
zoća
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi imamo u planu trece... ali za oko 5 godina kad devojke porastu!
Naravno kazem "u planu" jer se to nikad ne zna.

Uvek mi je bila zelja 3 dece ( muz bi i vecu brojku user posted image )



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
6.10.2011 8:36:39   
SUPER MAMA
Kod mene trece moze biti ako budu druge dvojke inace ovako neverujem.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 16:17:08   
Anoniman
Moram da vam kazem , pre nekoliko dana je md odlucio da je ipak vreme za trece , tako da smo krenuli u akciju user posted image
mnogo sam srecna zbog toga user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 16:23:51   
Ana RR
Diiiivnoooo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 16:40:09   
liliana
Ribizla, to je divno!!!
Ja , da mogu, imala bih 5-oro...


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 18:19:53   
Verus
bravo ribizlauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:29:35   
Anoniman
Mi smo za početak planirali drugo, čim ovo prvo bude dovoljno veliko da mogu da ga ostavim i odem u bolnicu na duže. U ovoj trudnoći sam se 6 meseci razvlačila po Frontu pa moram i na to da mislim. A ako bude organizam mogao da izgura i treći krug ja ću vrlo rado...

Ribizla, svaka čast! Držim ti fige!!! 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:34:18   
vukosava
Ja bi jos dece, ali muz ima pravo veta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:39:45   
Verus
Neka razmisli vuko: bzvz je biti sam, to mogu reci kao jedino deteuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:41:24   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Neka razmisli vuko: bzvz je biti sam, to mogu reci kao jedino deteuser posted image


Ja imam dve sestre, znam iz prve ruke da je što više to bolje. Al pošto on čuva dete, drži pravo na veto.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:42:20   
Inica
Ja mog nisam ni pitala za drugo, samo sam ga obavestila user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:43:34   
Verus
Mozda cete biti u situaciji da imate drugo uz neku pomocuser posted image   Meni je eto, tuzno sto kad moji roditelji umru, necu imati nikoga "svog" u smislu, brata ili sestru koji su delili isti dom sa mnom, brige, srecu, radost, neko ko me zna od malena...
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Neka razmisli vuko: bzvz je biti sam, to mogu reci kao jedino deteuser posted image


Ja imam dve sestre, znam iz prve ruke da je što više to bolje. Al pošto on čuva dete, drži pravo na veto.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:54:24   
vukosava
Eh. Imamo samo babe koje su u losem zdravstvenom stanju tako da od pomoći ništa... user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:56:28   
Anoniman
Meni je moj rekao: "Pa pogledaj je kakva je, zar ti ona nije dovoljna?"

Moj argument je bio: ne znam nikog ko ima brata ili sestru, ma koliko se svadjali, tukli, šta već, da je ikada rekao da bi voleo da ga nema. Takođe ne znam ni jedno jedinče (uključujući i mene) da ne pati za bratom ili sestrom. I ako ne zbog nas zbog Nevene treba da imamo još koje.

Moj se mužić malo tad porazmislio i sad sam planira šta sve treba i kako ćemo da uradimo pre nego što stigne drugo (da kupimo veći stan i sl)... Sa ne smo prešli na ako a sa ako na kad... (Inače pričamo o čoveku koji se kleo da NIKAD neće da ima ni jedno dete, čak je hteo i na vazektomiju da ide)

< Poruku je uredio gae_gr -- 1.11.2011 19:57:58 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 19:57:09   
Verus
user posted image user posted image

Reci mu da ja imam komsiju koji je stay at home dad.  Imaju cerku od 3 godine i jednu od 1 dana, i sve sam kuci a mama radiuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 20:13:33   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image user posted image

Reci mu da ja imam komsiju koji je stay at home dad.  Imaju cerku od 3 godine i jednu od 1 dana, i sve sam kuci a mama radiuser posted image


E pa to cu da kazem ja ovom mom domacinu (stay-home-dad-u).

Sto se tice veceg stana. Ja sam spavala do 6. razreda u istoj prostoriji sa mamom, tatom i dve sestre. I nista nam nije falilo. Sto se kaze - gde celjad nisu besna, kuca nije tesna user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 20:18:20   
Maya21
ja cu samo da kazem da sve vise preteze ZA strana TRECE DETE DA ILI NE user posted image samo da se srede finansije bar malkice user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.11.2011 20:25:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vukosava


Sto se tice veceg stana. Ja sam spavala do 6. razreda u istoj prostoriji sa mamom, tatom i dve sestre. I nista nam nije falilo. Sto se kaze - gde celjad nisu besna, kuca nije tesna user posted image


Ma i ja sam odrasla u malom stanu, do kraja 1. razreda sam spavala u krevecu jer nije bilo gde drugde, mm je sa roditeljima i sestrom godinama živeo u 16 kvadrata. Neću se na kvadraturi spoticati, al pošto nam se javlja prilika da kupimo veći stan od ovog (trenutno imamo 40 kvadrata, malih ali NAŠIH) bilo bi lepo da se potrudimo da to završimo pre druge bebe. Zbog bebe ćemo da ubrzamo proširenje, nećemo bebu odlagati zbog proširenja.



(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.11.2011 14:19:18   
vukosava

IZVORNA PORUKA: gae_gr

IZVORNA PORUKA: vukosava


Sto se tice veceg stana. Ja sam spavala do 6. razreda u istoj prostoriji sa mamom, tatom i dve sestre. I nista nam nije falilo. Sto se kaze - gde celjad nisu besna, kuca nije tesna user posted image


Ma i ja sam odrasla u malom stanu, do kraja 1. razreda sam spavala u krevecu jer nije bilo gde drugde, mm je sa roditeljima i sestrom godinama živeo u 16 kvadrata. Neću se na kvadraturi spoticati, al pošto nam se javlja prilika da kupimo veći stan od ovog (trenutno imamo 40 kvadrata, malih ali NAŠIH) bilo bi lepo da se potrudimo da to završimo pre druge bebe. Zbog bebe ćemo da ubrzamo proširenje, nećemo bebu odlagati zbog proširenja.





Hehe. Ja imam 0 m2. Tj, lazem, imam auto a u njemu ima po koji kvadrat user posted image Nema veze sa kvadratima, ali ako treba da se selite uskoro, sa tim naravno da ima veze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.11.2011 14:22:30   
Olga75
kakve veez ima dete sa kvadratima , vi se to zalite ili hvalite user posted image
evo ja imama 80 funkcionalnih i 80 koje mogu privesti funkciji pa jos nema drugog deteta
mozda su u pitanju godine a mozda i ono nemoj u mene nemamo ga gde
ko da je bitno gde dete raste , bitnije je kako raste user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.11.2011 14:24:54   
Anoniman
Do pre par meseci mm nije pomišljao ni na drugo, a sad naveliko priča o trećem!!! user posted image
Možda ga fascinira "način", više nego broj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.11.2011 14:25:34   
Ana RR
Biće da je to user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here