|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
3.2.2011 11:39:53   
magnetic
Joja kao prvo dobrodoslauser posted image
Nazalost ne mogu ti pomoci savetom gde da narucis grudnjak,ali te mogu bar malo utesiti cinjenicom da se mnogim zenama grudi mnooooogo smanje kada prestanu da doje.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Grudi u trudnoći
3.2.2011 12:06:56   
Crvenkapa85
tusi u pravu,moje su u trudnoci i tokom dojenja bile kao dinje....a posle kao sundjer bob....sad su opet napupile :)

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Grudi u trudnoći
3.2.2011 12:07:43   
gabrijelaaa
grudi su pocele bas da me bole ,verovatno se spremaju za ruckanje bebironca...ali mi nije jasno zasto me vec 2 meseca strasno svrbe bradavice...?!jel imala neka taj problem?

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Grudi u trudnoći
3.2.2011 12:12:26   
magnetic

IZVORNA PORUKA: gabrijelaaa

grudi su pocele bas da me bole ,verovatno se spremaju za ruckanje bebironca...ali mi nije jasno zasto me vec 2 meseca strasno svrbe bradavice...?!jel imala neka taj problem?

Mene su jako svrbele nekoliko meseci,a onda je svrab odjednom prestao

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Grudi u trudnoći
3.2.2011 12:37:09   
gabrijelaaa
jel kad si se porodila ili je jos trajao...jako je iritirajuc...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Grudi u trudnoći
3.2.2011 14:36:20   
Joj@
Pa ja se nadam, mada, cak i da se smanje, i pre nego sto sam zatrdunela bile su izmedju e i f... user posted image ako neko zna gde mogu da narucim sivenje po meri, neka mi odgovori. Hvala u svakom slucaju

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Grudi u trudnoći
3.2.2011 14:37:40   
magnetic

IZVORNA PORUKA: gabrijelaaa

jel kad si se porodila ili je jos trajao...jako je iritirajuc...user posted image

Nesto malo pre porodjaja je prestao

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Grudi u trudnoći
4.2.2011 13:31:58   
gabrijelaaa
aha,ok...hvala..user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Grudi u trudnoći
4.2.2011 13:53:09   
nala
IZVORNA PORUKA: Joj@

Pa ja se nadam, mada, cak i da se smanje, i pre nego sto sam zatrdunela bile su izmedju e i f... user posted image ako neko zna gde mogu da narucim sivenje po meri, neka mi odgovori. Hvala u svakom slucaju


A da se raspitas u Lisci?

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Grudi u trudnoći
6.2.2011 18:13:01   
gabrijelaaa
u lisci 100% imaju...ali su im i cene jako visoke...

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Grudi u trudnoći
7.2.2011 12:05:19   
Joj@
Jesam...nemaju moj "kalup". NJihova najveca korpa mi je premala, a pojas presirok...tamo sam prvo otisla. A posle toga u eleni(kontam, to je trudnicka radnja, sigurno imaju vece brojeve bruseva), gde su me prodavacice pogledale kao mutanta i sa gadjenjem rekle: " Devojko, ti nisi po jusu. Jedino da narucis da ti siju..." kao da sam ja jadna kriva za ove dve izrasline...pri tom to je bilo pre mesec dana. Sad je jos gore. Generalno, nespavam nocu, radim vezbe uglavnom za kicmu, pazim sta jedem da se neugojim previse(tezine u mojoj situaciji moze da dovede do ozbiljnih anomalija kicme) i naucila sam muza par masaznih hvatova, pa me svako vece masira. Ipak, idalje ne mogu da spavam...eh, zivote. Hvala u svakom slucaju
IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Joj@

Pa ja se nadam, mada, cak i da se smanje, i pre nego sto sam zatrdunela bile su izmedju e i f... user posted image ako neko zna gde mogu da narucim sivenje po meri, neka mi odgovori. Hvala u svakom slucaju


A da se raspitas u Lisci?



< Poruku je uredio Joj@ -- 7.2.2011 12:10:37 >

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Grudi u trudnoći
10.6.2011 0:58:38   
Crvenkapa85
mene su pocele bradavice jako da svrbe,sve se mislim da ih namazem melemom sto sam dobila na RR,jako su osetljive postale

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Grudi u trudnoći
2.7.2011 13:59:05   
Lilla
Mene ce moje grudi natjerati da poludim... Juce sam vidjela da imaju snizenje u Twilfit-u cije grudnjake inace jako volim jer su udobni, i odjurim tamo na pauzi za rucak. E tad su nastali problemi, jer mi moj broj (85 C) vise ne odgovara... Trka i potraga za novim brojem i na kraju nadjem. Korpa je obima kao MM-ov kacket... Plakalo mi se kad sam vidjela koliki je. Zene moje, za 20 nedelja sam sa 85 C skocila na 95 DD. user posted image MM se valjao od smijeha na moje cviljenje kad sam dosla kuci, njega zabavlja to sto mu taman stane na glavu... Kolika li cu tek da budem do kraja, ne smijem ni da pomislim.


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Grudi u trudnoći
27.7.2011 20:06:58   
Anoniman
malo cituckam ovu temu. vidim neko pise da se bradavice ne smeju mazati nicim, nego da smeju lanolinom. moje su pocele da se perutaju pa razmisljam kako da im pomognem. ako imate neki pametan savet, dajte ga. user posted image

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 389
   RE: Grudi u trudnoći
27.7.2011 20:13:14   
Sanjica26 RR
kseno kad se tusiras da li gelom za tusiranjem predjes preko njih? Moze od toga da se desi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Grudi u trudnoći
27.7.2011 20:24:15   
vonavoj
lilla,i ja sam presla na 95c...uzasno veliki padobrani...smorila sam se!user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Grudi u trudnoći
27.7.2011 22:22:23   
Anoniman
sanjice, verovatno predjem. nisam razmisljala o tome. probacu da se tusiram od grudi pa nadole user posted image  moguce da gel isusuje. namazala sam sad malo mlekom za telo, valjda nece skoditi.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 392
   RE: Grudi u trudnoći
27.7.2011 22:26:41   
vonavoj
nece skoditi,ja namackam bradavice..samo onako,ne utrljavam!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Grudi u trudnoći
27.7.2011 22:33:58   
Sanjica26 RR
kseno ukapirala sam da su mi se od toga perutale bradavice. I od kako sam prestale bili su super.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Grudi u trudnoći
16.8.2011 10:39:14   
smeskicTB
koji vam grudnjaci najvise prijaju?
cula sam da ne treba praktikovati nosenje grudnjaka sa zicom..kakva su vasa iskustva? koji preporucujete?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Grudi u trudnoći
16.8.2011 10:48:28   
majared
Jos uvek stajem u stare gudnjake, doduse one razradjene za po kuci. Grudi me bole ali su mi veci problem bradavice, ubise me

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Grudi u trudnoći
16.8.2011 10:51:36   
smeskicTB
ja sam primetila da mi se fisbajn ako sam nekoliko sati u brusu..da mi se ureze, ostavi trag..a grudi mi stanu fino i ne boli ne zulja..nisam popustala britele, samo nazad na kopcanju.
a prija mi, sportski..pompein
znam da bugati ima lepe bez zice.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Grudi u trudnoći
6.9.2011 13:19:40   
njanja84
joj kad procitam sve ovo nije mi dobro jer planiram trudnocu a i smanjenje grudi jer sad nosim 100e a sta ce biti kasnije u trudnoci kako rece jedna devojka bicu kao mutant, i sada mi jako smetaju u fizickim aktivnostima. da li je neko imao ovu velicinu pre trudnoce visoka sam 175 i 64kg. hvala unapred

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Grudi u trudnoći
6.9.2011 13:24:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: smeskicTB

koji vam grudnjaci najvise prijaju?
cula sam da ne treba praktikovati nosenje grudnjaka sa zicom..kakva su vasa iskustva? koji preporucujete?



smeskic, ja sam kupila u mothercare obicne pamucne bruseve sa sirokim bretelama koje dobro drze. mislim da je to najbolja varijanta pogotovo zato sto je jos uvek toplo kako se nista ne bi upalilo, a najlakse se peru i ja ih cak iznutra pritisnem malo peglom jer mislim da su u trudnoci ipak dosta osetljivije nego inace.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 399
   RE: Grudi u trudnoći
6.9.2011 19:40:07   
vukosava
Evo da prijavim da napokon imam one stare grudi. Beba ima skoro devet meseci, prestala sam da proizvodim mleko pre mesec dana. Nosim stari brus i imam isto kg kao pre trudnoce.

Moje stare (*) (*) su tu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here