|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana deteta na moru
31.5.2011 7:12:06   
Fancy girl
Mi ocigledno necemo ni moci na more bar dok A ne bude imao 2-3 god. Ima skroz nenormalan apetit. Od rucka hoce jedino supu a meso i povrce jok.user posted image Od slatkih stvari ni on ne zna sta voli a kamoli ja....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ishrana deteta na moru
31.5.2011 9:58:35   
minavb
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Kako ste kuvale rucak detetu na moru?
Interesuje me konkretno meso,ne mogu da odem u prodavnicu i da trazim 70-80g mesa user posted image
A pretpostavljam da u apartmanu nema zamrzivac,pa da kupim vise i podelim u paketice...

Neno, ja nosim juvitanu za rucak, cokolino, vockice hipp, kravicu, krem sir i vocni jogurt, u Grckoj cu da kupim jogurtic, kifle i ostalo a da kuvam necu. Lepo jede juvitanu, nece mu nista faliti da 10ak dana ne jede moje splacine.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ishrana deteta na moru
31.5.2011 13:34:48   
majathegreat
Mi idemo na Tasos 20 dana. Ima tamo sve da se kupi osim čokolešnika naravno koji pod obavezno moram da ponesem.user posted image  A pošto moje dete sada sve jede, kontam da ćemo se uglavnom hraniti u restoranu. Poneću naravno nekoliko kupovnih omiljenih, ali kao što rekoh tamo ću se snabdevati, a iskustva vam prenesem kad se vratimo.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ishrana deteta na moru
31.5.2011 15:10:50   
Shishica
Mi cemo ovako.. dete ce imati tacno 14. meseci:

* kulja
* griz
* plazma
* cokolino
* kasice gotove sa mesom (koristicu ih kao sosic uz pirinac ili hleb i tako..)
* Povrce, voce i jaja i mlecne proizvode cemo tamo kupovati..

I naravno jescemo giros svi zajedno user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 31.5.2011 15:11:51 >


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ishrana deteta na moru
2.6.2011 14:03:59   
Didy

IZVORNA PORUKA: Fancy girl

Mi ocigledno necemo ni moci na more bar dok A ne bude imao 2-3 god. Ima skroz nenormalan apetit. Od rucka hoce jedino supu a meso i povrce jok.user posted image Od slatkih stvari ni on ne zna sta voli a kamoli ja....user posted image user posted image user posted image user posted image


Stefanu se na moru nenormalno otvorio apetit. Samo je jeo i jeo, više nisam imala ideja šta da mu dajem. Ponekad je jeo i moj ručak i slanu kašicu i sveže voće i voćnu kašu i griz i pečeno žumance s hlebom i jogurt i keksa i sve to u istom danu.user posted image Tamo sam mu prvi put dala i voćni jogurt jer mi je ponestalo inspiracije za raznovrsnošću.user posted image
Tako da, Fancy girl, ne bih se odrekla mora samo zbog navedenog razloga.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Fancy girl)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ishrana deteta na moru
2.6.2011 18:24:16   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Kako ste kuvale rucak detetu na moru?
Interesuje me konkretno meso,ne mogu da odem u prodavnicu i da trazim 70-80g mesa user posted image
A pretpostavljam da u apartmanu nema zamrzivac,pa da kupim vise i podelim u paketice...

Neno, ja nosim juvitanu za rucak, cokolino, vockice hipp, kravicu, krem sir i vocni jogurt, u Grckoj cu da kupim jogurtic, kifle i ostalo a da kuvam necu. Lepo jede juvitanu, nece mu nista faliti da 10ak dana ne jede moje splacine.


Vuk nece kupovne slane kase user posted image Da hoce,znala bi sta bi,a ove Lino cu poneti,mlevenu plazmu,griz i tako to...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ishrana deteta na moru
3.6.2011 22:41:29   
LillyT
Nensi, prošle godine su ovi što su imali stariju decu kupovali kašice tamo (bili smo u Grčkoj), koliko se sećam, neke Aptamil su bile i kažu da su super. Jbg, meni je L tada sisala (i jela pahuljice), baš mi žao što joj nisam kupila, nema ih kod nas, a vidim da su mame bile zadovoljne njima.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ishrana deteta na moru
20.5.2012 16:37:59   
ishler
Mi cemo ove godine ici na more kada beka bude imala godinu dana.Posto nece jesti sve sto i mi a alergicna je na jaja,nemam predstavu kako tamo da je hranim.Ne jede kupovne kasice sve joj kuvam.Ono sto je problem kako tamo kupiti meso?kako ste vi sa vasim bebama?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ishrana deteta na moru
20.5.2012 21:52:10   
branki*
jao,ja sad vidim ovu temu.ja cu nositi griz,palentu,mlev.keks,cokolino i nan 3.mislim da nosim blender.ne znam da li tamo bozi da kuvam ili da nosim odavde sve vocne i mesne kase,posto cemo biti u studiu,tako da imamo sporet i frizider.mada,mislim da cu tamo malo iskulirati bozinu ishranu,ne mogu stvarno,pa i meni je odmor.ishler,ne znam,vi ste u hotelskoj sobi,tako?a,da probas sad vec po malo da je navikavas na gotove mesne kase?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ishrana deteta na moru
20.5.2012 22:35:44   
minavb
Branki, ja sve nosila u teglicama, pisala sam baš na ovoj temi, i Vanja je tamo je bolje nego ikad u životu. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ishrana deteta na moru
20.5.2012 22:38:57   
branki*
minauser posted image
a,ponecu i supe u kesicama,volimo mi,a i boza poceo da ih jede od skoro.pojede celu kutlacu supe sa rezancima,za nekoga nista,ali za nas mnogo,bas sam ponosnauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 0:27:00   
gagana83

IZVORNA PORUKA: minavb

Branki, ja sve nosila u teglicama, pisala sam baš na ovoj temi, i Vanja je tamo je bolje nego ikad u životu. user posted image

Sve isto i kod nas.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 10:47:33   
ishler
Branki idemo u apartman bas zbog te ishrane...
Posto ne dajem kasice ne znam kakve su te za decu od godinu i kusur dana?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 11:21:05   
madre
znam da milupa ima super kasice za starije bebeuser posted image pogledaj u liliju...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 11:33:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ishler

Mi cemo ove godine ici na more kada beka bude imala godinu dana.Posto nece jesti sve sto i mi a alergicna je na jaja,nemam predstavu kako tamo da je hranim.Ne jede kupovne kasice sve joj kuvam.Ono sto je problem kako tamo kupiti meso?kako ste vi sa vasim bebama?


Gde idete i čime?
Zamrzneš meso, staviš patrone i meso u frižider tašnu, i gotova stvar.
Mi smo do Grčke išli u dva dana, spavali smo u Makedoniji, gde su sve što sam ponela stavili u njihov zamrzivač, sledeći dan nastavili. Ako putujete danju, vrlo verovatno će se otopiti, dok noću može mnogo duže da drži.
Recimo, nama je danju, posle 4-5 sati vožnje (do makedonije) počelo da pušta, dok noću, kada smo išli u cugu do Grčke, sve je ostalo zamrznuto posle 10 sati vožnje.

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 11:37:21   
Jeca*
ja mislim da u ovome nema šanse da pusti
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 11:50:39   
Snelle
Zna li neko gde mogu da kupim ručne torbe ili rančeve koji se nose na plažu, a drže određeno vreme hladnim sok, vodu...?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 12:54:43   
branki*
snelle,ja sam jedne godine takvu torbu narucila iz oriflejma.mozda ima po velikim marketima-merkator,tempo...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 12:55:29   
Jeca*
to uvek ima u Veru, znam da svake godine izbace taj letnji program. Ima sigurno i po drugim marketima

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 12:59:46   
Anoniman
Da, moja nije tako tvrda, nego neka glindžava, mislim da ću ove godine poneti tu tvrdu. 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 13:02:00   
marince1

IZVORNA PORUKA: Snelle

Zna li neko gde mogu da kupim ručne torbe ili rančeve koji se nose na plažu, a drže određeno vreme hladnim sok, vodu...?

U idei,ja kupila prosle godine ,a vidim da ima i sad potpuno ista

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 15:40:49   
ishler
Isli bismo kolima u Grcku,pa zato ne znam sta bih sa mesom.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 16:39:52   
madre
snele, pogledaj u interexu, cini mi se da sam videla tamouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 23:05:21   
Snelle
Hvala madre, bila sam pre neki dan ali ih nisam spazila. Pogledaću opet!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ishrana deteta na moru
21.5.2012 23:24:12   
JMPM

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: minavb

Branki, ja sve nosila u teglicama, pisala sam baš na ovoj temi, i Vanja je tamo je bolje nego ikad u životu. user posted image

Sve isto i kod nas.

Kod nas ovo nije bio slucaj.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here