|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana deteta na moru
15.8.2012 22:43:43   
Mama.Veki
Nisam kuvala na moru. Ponela sam mu odavde dosta kasica povrcnih, vocnih i good night kasica. Plus zitarice nekoliko vrsta. Tamo kupujem samo mleko, kiselo mleko i jogurt. I nije bilo nikakvih problema. user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ishrana deteta na moru
21.8.2012 17:08:49   
nenuska12
Nosim kasice sa sobom

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ishrana deteta na moru
21.8.2012 18:21:30   
Anoniman
Mi se polako opremamo uglavnom za varijante doručak večera, nešto supa i gotovih jela, a ono za svaki dan (voće, povrće, mleko, jaja) ćemo tamo uzimati... Mislim da će Mićko izdržati na ovakvom režimu deset dana user posted image

(odgovor članu nenuska12)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ishrana deteta na moru
21.8.2012 19:39:36   
gagana83
Ove godine na moru je bila druga prica.
Uglavnom smo rucali u restoranu na plazi, i to supice, corbice, panirane riblje stapice a najcesce girice(za Unu je to cips user posted image ) Totalno opusteno.
Dorucak joj je bio parce pite iz obliznje pekare a par puta sam joj kuvala makarone.
Vecera - palacinke, pica, spagete...
Kuvala nisam nista sem neizostavnih makarona user posted image
I opet je na moru bolje jela nego inace.
Videcemo kako ce biti u Grckoj, tamo cemo biti, ako sve bude po planu, od polovine septembra.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ishrana deteta na moru
21.8.2012 22:31:30   
minavb
Vanja je ovaj put jeo hotelsku klopu. Jeo je svasta, od rizota sa lignjama, pasticia, musake, do ribljih fileta koje je dezao sam i kidao zubima. Vecera mu je isla lose, ali je zato sasvim dobro rucao, jeo voce, sladoles, pio sokice i mnoooogo onog gustog grckog jogurta.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ishrana deteta na moru
3.7.2013 9:20:27   
lutkamala
izbegavati pizze, palacinke, pljeskavice. velika je vrucina i sto vise voca.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ishrana deteta na moru
4.7.2016 9:09:06   
Khaleesi
Ja mislim da malo ponesem kasice, malo cu da spremam ono sto jede i ona pa tako dva u jednom...user posted image

(odgovor članu lutkamala)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ishrana deteta na moru
5.7.2016 18:56:39   
Mariya
Nisam ni znala da postoji ova temauser posted image
Ja ću najverovatnije morati kuvati pošto H ne jede ništa!
Gotove kašice nisu opcija jer ona vrišti čim vidi teglicu
Ali,baš smo mm i ja pričali,ješće 10 dana pomfrit, pošto to svakako voliuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ishrana deteta na moru
6.7.2016 8:23:03   
isidora88
I ovaj put ishrana po restoranima. Za bebu kasice, i mozda dobije malo corbice ili tako neceg u restoranu, sve zavisi sta do tad bude sve jeo.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ishrana deteta na moru
6.7.2016 9:02:52   
Khaleesi
Da corbice po restoranima... Da li Grci imaju telecu corbicu?user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ishrana deteta na moru
6.7.2016 18:22:10   
Mariya
Nama restoran nije opcija za Huser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ishrana deteta na moru
6.7.2016 23:09:55   
dijana1*
Mi smo u hotelu i imamo dorucak i veceru a za rucak sam zamolila da nam svaki dan spremaju corbice. Deca za sada super jedu, Vuk cak i previse. Za bebu sam ponela slatke i slane kasice. Slatke malo i jede ali slane nikako. I meni su ruzne pa mu i ne dajem. Dojim ga stalno. Nece mu nista biti za par dana. Doduse dala sam mu malo jogurta i hleba. Jogurt bas lepo jede. Gleda Vuka i Kostu kako jedu reko evo ti samo nemoj da placesuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ishrana deteta na moru
6.7.2016 23:35:57   
Mariya
Dijo user posted image za dečake i klopu!!
A to bi mogla malo češće da se javiš tamo kod mamauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ishrana deteta na moru
11.6.2017 21:49:21   
IvanaSK RR
Ja nisam nesto mnogo kuvala kad smo bili na moru. Malo u restoranu, malo to sto smo poneli od kuce, malo brze hrane user posted image
Da idemo sa bebom nosila bih kasice, pirincane pahuljice...
Nikako nisam za to da odmor provedem kuvajuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ishrana deteta na moru
11.6.2017 21:59:17   
Sanjica26 RR
Mi smo se prosle godine hranili u hotelu. Dorucak i vecera svedski sto. Za veceru budu i corbice sto nam je mnogo znacilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ishrana deteta na moru
11.6.2017 22:34:51   
Anck Su Nmaun
Planiram dosta kasica da ponesem mada hranimo se u hotelu pa neke corbice bi mogli ruckati. Ponecu i reso za svaki slucaj, da mu ne presednu kasice , cisto nwsto za dorucak mozda da mu smuckam.
'Bes odmor ako cu da kuvam svaki dan..to mi nije odmor. Jedva cekam da krenemo da se oslobodim kuvanja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ishrana deteta na moru
11.6.2017 22:48:26   
lesica
Anck, ne sekiraj se. damjan prošle godine sem voća i sladoleda ionako ništa nije hteo, i evo ga ništa mu ne fali user posted image
Ajde bre... pa odmor je.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ishrana deteta na moru
11.6.2017 23:34:58   
Mariya
Ja sam bogami morala da kuvam da mi dete još nešto osim hleba i pomfrita. Od 10 dana sam kuvala 2x griz i 2x supicu tako da je jela 4 dana supu a ostalih 6 pomfrit user posted image za doručak Frutolino sa voćem ili hleb sa eurokremom a za večeru hleb sa krem sirom i hleb sa eurokremom.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ishrana deteta na moru
12.6.2017 7:57:13   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Anck, ne sekiraj se. damjan prošle godine sem voća i sladoleda ionako ništa nije hteo, i evo ga ništa mu ne fali user posted image
Ajde bre... pa odmor je.

Kad smo bili na Kipru pre par godina Stefan je jeo samo voćne jogurte i sladoled user posted image
Imali smo hranu, svaki dan je bilo kuvano, ali njemu je sve bilo zanimljivije od jela :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ishrana deteta na moru
12.6.2017 13:07:15   
Anck Su Nmaun
Hahaha utesile.ste me user posted image
Ma nek krka vockice super, on inace voli da rucka pa verujem da nece biti problema.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ishrana deteta na moru
12.6.2017 13:31:42   
mama Jo
Ja mislim da i mi te dane na moru zasluzujemo da odmorimo od kuvanja 😂😂
Svakako na tim vrucinama ionako jedemo najvise supice, onako na gusto, sa krompiricem, sargarepicom i mesom... tako planiram i tamo, supice dva dana, dva dana neka corbica slicna, malo krompirica, puno voca i povrca, jogurt i sir naravno, i milina svima 😁

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ishrana deteta na moru
2.7.2017 13:55:53   
branki*
Mi smo sad imali hranu u hotelu i sin je jeo odlicno,vise nego ovde,supu,pomfrit,pljeskavice,spagete,makarone,meso,jaja,lubenicu,bas je dobro jeo.cerka je slabije jela.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ishrana deteta na moru
2.7.2017 14:24:20   
mama Jo
Pa da, napravimo neki plan... dva dana se nesto malo skuva za dva dana da budemo prakticni, znaci vec cetiri dana imamo rucak, onda dva puta odemo u restoran na rucak, dva dana uzmemo recimo giros tu ima i krompirica i mesa i napravimo brdo salate... pa tako se i ovde desava, bar kod nas, moja malena superiska rucka, ali desi se jedan dan da pojede dve kasike od rucka i nece vise, prakticno taj dan preskoci rucak, ali joj svakako dam neku zamenu kad vec vidim da to nesto nece da jede... pa pojede griz, mleko i plazmu, palentu, jaja....
Meni je veci strah samo da od te vrucine i visokih temperatura ne dehidriraju, pa je zato non-stop nutkam vodom, limunadom, vocem...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ishrana deteta na moru
2.7.2017 20:41:03   
IvanaSK RR
Ja ne pravim planove za hranu, pravim one kako cemo uzivati user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ishrana deteta na moru
2.7.2017 21:01:55   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Planiram dosta kasica da ponesem mada hranimo se u hotelu pa neke corbice bi mogli ruckati. Ponecu i reso za svaki slucaj, da mu ne presednu kasice , cisto nwsto za dorucak mozda da mu smuckam.
'Bes odmor ako cu da kuvam svaki dan..to mi nije odmor. Jedva cekam da krenemo da se oslobodim kuvanja.



Anck, opusteno. Milinka, kad se hranite u hotelu. .. sto kaze Ana, sladoledi, voce. Uzivajteee!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here