RE: Spermogram i spermokultura II deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


degu -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 11:11:45)


IZVORNA PORUKA: ^iva^

Lekar opste mu daje uput za urologa e ovaj posle daje sta sve treba da odradi
Spermogram
spermokultura
hlamidija
urea i mikro plazma
i nemogu da se setim sta smo jos radili [sm=smiley1.gif]



ivo jesu li vama svi ovi rezultati bili OK?




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 11:53:42)

Sve oSim stu ima leukocta i aglutinacija spermatozoida zato smo isli na ASA i on ok a za leukOcite urolog je kaze da je u redu [sm=zmeden.gif] ko ce ga znati .......kaO nema nikave upale ni baktErije odakle oni tu neznamo[sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 12:01:41)

Joj što mrzim to kad kažu da je OK, nešto što nije.
I leukociti i aglutinacija bi se pojavili ako npr. tu negde ima Escherichia coli.
Svakako bi neke nalaze trebalo tu ponoviti, ako su tu leukociti, onda se tu neka upalica krije.




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 12:06:21)

Nema ni eserihije [sm=smiley13.gif] jedino ako je od zuba tad bilo jer je imao nekih problema sad dak krenem sa folekulima on ce ponovo da da spermogramp a cemo videti ali do tad pravila sam mu neki prirodni lek za bolji spermogram i ubacila malo vitamina [sm=smiley36.gif] mozda ga i otrujem do kraja ko zna[sm=jezicek.gif]




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 12:10:25)

Uzeti po 100 grama oraha, badema, kikirikija (neslanog), lesnika, kokosa, susama, oljustenih semenki bundeve, oljustenih semenki suncokreta (neslanih), suvog grozdja, suvih smokava, suvih sljiva i suvih kajsija, sve naseckati vrlo sitno i dobro pomesati sa 1 teglom odn. 1 kg prirodnog meda.
ovo sam spremila nemoze da skodi 1 kasika ujutru 1 uvece




degu -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 12:15:14)

E to je taj recept koji sam i ja spremila, super je, ako ništa drugo uvek je raspoložen za iksiće, a ako i ti budeš jela,a ja nisam mogla da odolim [sm=smiley1.gif] i ti ćeš biti vrlo raspoložena [sm=smiley1.gif]

Ne bi bilo loše ni vitamin C da uzme i matični mleč.

Biće ti i zdrav i prav [sm=smiley36.gif]




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 12:18:07)

JeDEM I JA PONEKaD BAS JE NJAMMMM PIJE vitamin c selen i cink.....poludecu znas sta mi radi taattura pise sve unazda i sama mnjae kileva i mala slova strasno trazi da je popravim[sm=hudicek.gif][sm=hudicek.gif] moram da je rasturim




degu -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 12:21:00)

E pa super, to je sve odlično [sm=smiley1.gif]

Ivo poslušaj me bar jednom, ne čačkaj ništa [sm=smiley1.gif]




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (26.7.2011 12:25:41)

zeno samo gledam sta pisete menogu iznerviram se i dok ja npaisem ode voz [sm=smiley36.gif]
prosto mora da se sredi[sm=smiley36.gif]




Vrdalica -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (31.7.2011 0:54:00)

Drage moje, mi smo mesec dana bili na moru! MM nista nije uzimao od terapije, posto on vec dugo pije sve moguce vitamine, dodatke i sl. -vit c, Q10, Se, Zn, L arginin, L karitin....
Sad smo probali samo more, setnja, opustanje, i na sve smo zaboravili. Ovih dana cemo proveriti spermogram, pa vam javljam kakvi su rezultati opustanja.




degu -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (31.7.2011 0:56:14)

Super Vrdalice, mnogo znači to opuštanje i odmor od svega.
[sm=bravo.gif] da vam budu dobri rezultati




Nella79 -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 12:57:18)

Muzic danas radio spermogram, cekamo rezultate [sm=smiley1.gif]




GRGA -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:26:02)

Ivo draga da li su mu uzimali bris uretre????Da li je radio test na mikoplazmu,hlamidiju,ureoplazmu....

Ako jesu kako sumu to radili...........Iz brisa....Pitam te jer smo se ja i mm namucili dok nismo sve nasli sto treba...Cim su povecani leukociti ima upale,,,,aglutinacija ne valja.....

Kkao je dao spermogram da li ste vi dali kuci,,pa nosili,,ili je direkno u bocicu u ordinaciji.............Sve to znaci....

MM je nakon povecanih leukocita radio i KKS,tumor markere,test na kalijum.............To nam je dr sa VMA predlozio...

Od tada idemos amo kod njega!!!!!




GRGA -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:26:31)

Nella,[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif],,drazimo figeeee!!

Imi uskoro radimo!!




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:35:31)

RAdio je urea i mikro plazmu u bolnici oni su mu cackli tamo onim veliki stapicima [sm=smiley1.gif]
spermogram smo od kuce nosili u lab.[sm=zmeden.gif]




degu -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:40:43)

Nela navijamo za dobre rezultate [sm=bravo.gif]

Ivo kad budete ponavljali, neka daje uzorak u labu, to ti je najsigurnije.




GRGA -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:47:27)

Bolje je kada date dirkno..............Kazu da u roku od 20min treba da se donese-da ali temp mora da bude temp.tela......BLA BLA BLA....Njbolje je da tamo date.Oni odmah obrade taj uzorak i urade sve sto treba.Takve analize su najbolje!




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:50:52)

PO ZAVSETKUS STAVLJAJ GA PORED TELA DA SE CASICA GREJE A MI SMO ZA 5 MIN U LAB.TAKO DA JE TO VREME U REDU PONOVICE SPERMOGRAM KAD JA BUDEM RADILA FOLUKELE SVASTA MU DAJEM DA JEDE I PIJE MORA DA BUDE BOLJI[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:51:54)

STA SAM OVO NAPISALA [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:52:21)




FOLUKELE




GRGA -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:53:22)

hahahhahahaha [sm=jezicek.gif]




degu -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:56:03)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Mislim da te ni ja više ne razumem.

Biće bolji Ivče, Ok je ako ste za 5 min tamo, ali ako opet bude leukocita, izanalizirajte sve, možda je ipak neka infekcija problem,a da je prvi put niste otkrili.




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:56:11)

prsla sam zene [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]a mozda i nisam mozda sam samo[sm=nosecka.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




^iva^ -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 16:58:16)

Nije prvi put 2 puta smo radili spermogram I spermo kulturu izmuzla sam ga [sm=smiley36.gif] izbrisacu nastavak [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




GRGA -> RE: Spermogram i spermokultura II deo (2.8.2011 17:01:11)

hahah[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>