|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
18.8.2014 22:24:13   
serpica
Joko pitala sam dr za razmak izmedju CR kaze on sve sto je zaraslo,zaraslo je za 6 meseci isto ti dodje ostala trudna nakon 6 meseci ili 6 godina,i meni je bilo cudno ali ako on tako kaze,verujem mu user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
18.8.2014 22:31:59   
17 joka
Šerpiuser posted image , ona u akciju

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
18.8.2014 22:56:55   
Maslacak15
Serpi to bas nije sasvim tacno, ali dobro tebi je vec proslo godinu dana od poslednjeg reza tako da je najrizicniji period iza tebe. Dobro je da si optimista ti si hrabra zena ali treba da budes i svesna rizika. Nije problem samo pucanje materice. Problem je na primer i opasnost od urastanja posteljice u oziljak, formiranje tzv placente accrete. To je kriticna situacija na porodjaju jer posteljica mora da se razdvoji i ako je urasla dolazi do krvarenja koja su bas opasna po zivot. To doktori ne mogu unapred da predvide. Jedna poznata britanska voditeljka, Amanda Holden, je tako umalo izgubila glavu prosle godine zbog urasle posteljice na carskom. Ima jos stvari...rizicno je.
Nemoj molim te pogresno da me shvatis, ako je to tvoja velika zelja a vidim da jeste, probaj a uz boziju pomoc bice sve ok, i veca je sansa da bude ok nego da ne bude , ali ja samo zelim da si svesna da nije naivno. Dosta sam citala o tome jel me i samu zanima, mozda se jednog dana odlucim i za trece. Ali doktor ne moze tu da garantuje nista.
Ljubi ekipu!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
19.8.2014 6:48:02   
serpica
Maslacak verujem ti naravno sve sto si napisala,vidis,on mi nije pomenuo druge komplikacije sem rupture materice a i ja sam svesna rizika,takodje i on kaze da je veca sansa da uspe nego da nesto krene lose. Imam puno poverenje u njega i osecam se sigurnom kad sam u njegovim rukama,zelju imam a celog zivota nesto rizikujem,pa sad sto rece,uz Boziju pomoc,ko zna mozda i uspem.
Velikiii user posted image za tebe i maslackice.
Ja nisam mnogo citala i ispitivala na tu temu jer bih ovako laik verovatno naisla na mnogo toga sto bi me odvratilo od zelje za jos jednim detetom,verujem u sebe,verujem dr a sve ostalo je u bozijim rukama.
Hvala ti na savetu jos jednom.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
10.9.2014 21:35:52   
Jole84
Šerpi sad čitam,svaka ti čast,baš lepo što ti je dao zeleno svetlo,on je dr od poverenja,ljubim te hrabrice moja user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
10.9.2014 22:59:33   
serpica

IZVORNA PORUKA: Jole84

Šerpi sad čitam,svaka ti čast,baš lepo što ti je dao zeleno svetlo,on je dr od poverenja,ljubim te hrabrice moja user posted image




Jole da mi je bilo kojom recenicom dao do znanja da ne smem ne bih se ni usudila,ono sto me je da kazam malo trglo ili zbunilo je to,sto mi je rekao da on u njegovoj praksi u KC nije imao zenu sa 4 CR. Kaze da u istoriji niske bolnice za njegovih 28 god staza nije to doziveo.
Bice kako bude,uz Bozju volju i dr nadam se jos jednoj bebi.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
10.9.2014 23:11:34   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: Žapkić

Moj profesor kaze da je potreban razmak od 4 godine izmedju 2 CR.

e,pa i kod mene ce biti otprilike 4 godine,profesorskiuser posted image

Eto-sve po profesorski!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
11.9.2014 0:36:26   
Klarita

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Jole84

Šerpi sad čitam,svaka ti čast,baš lepo što ti je dao zeleno svetlo,on je dr od poverenja,ljubim te hrabrice moja user posted image




Jole da mi je bilo kojom recenicom dao do znanja da ne smem ne bih se ni usudila,ono sto me je da kazam malo trglo ili zbunilo je to,sto mi je rekao da on u njegovoj praksi u KC nije imao zenu sa 4 CR. Kaze da u istoriji niske bolnice za njegovih 28 god staza nije to doziveo.
Bice kako bude,uz Bozju volju i dr nadam se jos jednoj bebi.user posted image


Jao, Serpi, da te ohrabrimuser posted image Kad sam se porodila sa K, u sobi preko puta moje, tj do moje nego nas delilo staklo i gledalo se preko njegauser posted image bila zena koja rodila cetvrto na carski user posted image Zena bila malko u poodmakle godine i mislila da je izostanak menstruacije posledica klimaksa, kad ono, eto ti ga ali bilo kasno za bilo sta...

Moj dr meni rece dve godine da prodju, mislim da cu cekati barem 4, jer nemam zivaca a ne drugo user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
11.9.2014 7:48:05   
serpica
E ovako nesto volim da cujem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
11.9.2014 7:54:01   
emicaa
Ja sam čula da treba napraviti razmak od dvije godine,tako je dr u Bosni rekao mojoj kumi.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
22.9.2014 21:34:03   
serpica
http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/277799/Prezivela-sest-carskih-rezova
E ovakve price meni daju snagu i potporu,nemam reci, svaka cast zeni..
A ujedno je tu i odgovor na pitanje o podvezivanju jajovoda.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
22.9.2014 21:48:17   
17 joka
Šerpi, ovo je fenomenalna prica

ja sam ti vec hiljadu puta rekla srecno i divim ti se i da sam na tvom mestu a nadam se da cu ipak biti i ja bih tako bar troje

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
22.9.2014 22:11:00   
serpica
Joko,hvala,bice kako mora,Bozja volja,retki su ovakvi slucajevi iz price,recimo moj dr kaze da u svojoj praksi od 28 godina nije imao slucaj da zena rodi 4.dete na carski.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
22.9.2014 22:17:49   
nata11
Pa sada ce imati. Sreca prati hrabre ne zaboravi user posted image

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
22.9.2014 22:34:03   
serpica

IZVORNA PORUKA: nata11

Pa sada ce imati. Sreca prati hrabre ne zaboravi user posted image




A Bog cuva budale user posted image salu na stranu,ponekad se bas zamislim kako bih sve to izgurala,a onda se setim doktorovog pogleda i odobravajuceg osmeha,onda se setim vas koje pruzate neizmernu podrsku,i onda.... brzo zaboravim strah.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
22.9.2014 22:49:28   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja sam čula da treba napraviti razmak od dvije godine,tako je dr u Bosni rekao mojoj kumi.



mislim da je 3 godine idealno da se materica oporavi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
22.9.2014 23:06:27   
serpica

IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja sam čula da treba napraviti razmak od dvije godine,tako je dr u Bosni rekao mojoj kumi.



mislim da je 3 godine idealno da se materica oporavi.




Nije istina,bar je meni dr rekao da materica zaraste za 6 meseci,do godinu dana,misljenja se razlikuju od dr-a do dr-a. Mislim da tako pricaju da bi se pre zene oporavile nego li sama materica,ne znam mozda gresim,ali verujem svom dr koji je inace i specijalista u ginekoloskoj hirurgiji..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
22.9.2014 23:23:41   
17 joka
Šerpi radi onako kako zelis i slusaj dr.user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koliko nakon CR novi CR?
25.9.2014 14:08:53   
Vekilica2
jedan carski rez obavljen 2009 a drugi 2010.god u Visegradskoj i sve bilo super user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here