|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba i klima uređaj
12.6.2017 10:46:32   
IvanaSK RR
Mi jos nismo poceli da je ukljucujemo u kuci,ali kad bude potrebe naravno da cu ukljuciti.Ne nameravam da pravim veliku razliku u temperaturi jer to ni meni ne prija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Beba i klima uređaj
11.7.2017 15:56:04   
dddaca
Mi je ukljucujemo ovih dana

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Beba i klima uređaj
28.7.2017 9:11:17   
Anck Su Nmaun
A nema klime ne bi moglo da se zivi sad po ovij vrucini. Ne vidim zasto ne kad se klima pravilno usmeri.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Beba i klima uređaj
28.7.2017 10:33:02   
IvanaSK RR
Ja sam ukljucivala kad su bile vrucine. Jedino je sklanjam da ne bude bas blizu klime.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Beba i klima uređaj
28.7.2017 13:10:34   
Duškić
Ma mi ukljucujemo, ne neka drasticna razlikabu temperaturi, ali je jedno vreme gotovo nisam iskljucivala. I nocu ustanem pa ukljucim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Beba i klima uređaj
28.7.2017 14:42:38   
dddaca
Nocu je ne ukljucujemo. Jedva docekam da uvece pootvaram prozore da udje svez vazduh. Da ne bude zabune, luftira se i preko dana user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Beba i klima uređaj
28.7.2017 21:21:19   
Sarav
Mi nemamo klimu, ali ventilator završava posao

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Beba i klima uređaj
28.7.2017 21:56:27   
IvanaSK RR
Nama nocu i nije potrebna,iskljucim je uveče. Mada sam je iskljucivala i kad se probudi preko dana ako nije previše vruce.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Beba i klima uređaj
29.7.2017 6:54:00   
Anck Su Nmaun
Nama je prosle nedelje kad je.bio.onaj.pakao.dve noci radila. Napravim.danju malu.pauzu i ispocetka..nije miglo da se dise od vrucine.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Beba i klima uređaj
29.7.2017 8:30:09   
vocicana
Mi klim auredjaj nemamou stanu, ali sledece godine ga uzimamo. Ne moze se bez nje, definitivnop je potreba, strasno je toplo, bilo je dana kada sam odlazila kod svojih namenski bas zbog nje, jer vise nije moglo da se izdrzi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Beba i klima uređaj
29.7.2017 9:15:33   
krin 40
Na žalost klima nam je sada takva da se ne može bez klima uredjaja.Sve je otišlo u tri lepe.Pre desetak godina ujutro sve otvoriš,udje svežina,spustiš posle roletne i zatvoriš prozore.Milina ceo dan.Ovo sada je čista bolest

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Beba i klima uređaj
29.7.2017 11:54:40   
dddaca
Sve se promenilo, narocito ko zivi u gradu. Ugreje se beton pa isijava jos dugo. Jako je tesko danas bez klime, narocito sa decom.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Beba i klima uređaj
29.7.2017 16:28:29   
Sarav
Mi još ne razmišljamo o kupovini. Jeste sad mnogo vruće, ali smo se malo i razmazili. Velika većina ljudi nema klimu jer ne može ni struju da plati. Smorim se skroz kad počnem da razmišljam o tome. user posted image

< Poruku je uredio Sarav -- 29.7.2017 16:29:05 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Beba i klima uređaj
29.7.2017 21:05:22   
Anck Su Nmaun
Pa veruj mi da je negde klima potrebnija nego da se komplet porodica obuce taj mesec.
Kod moje drugarice na 5-om spratu je horor film koliko je vrucina. Secam se da smo uvek izbegavali njen stan kad amo bile devijke. A sad u tom stanu cetvoro dece...nisu imucni ali za klimu su se morali skrpiti. Ne mogu da ti opisem sta je to.
Nismo razmazeni ...to je onda prica kao ..e moja baba nije imala klimu pa ne moram ni ja.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Beba i klima uređaj
29.7.2017 21:16:11   
Duškić
Ma bas tako. Previse je toplo, greje ludacki..Ja ne mogu da verujem kad odem u selo, planina, brdo, sumaaaa..A ventilator ogroman mi je radio po celu noc..
A vec ovde u stanu, stalno je ukljucena klima. Nije ovih dana jer je svezije.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Beba i klima uređaj
29.7.2017 21:58:34   
dddaca
Ja razumem one koji nemaju i ne mogu da je sebi priuste, nije to bas ni mali izdatak, ali one sto imaju, a nece da je kupe iz ne znam kog razloga, e to mi nije jasno. A da se klima promenila i da je sve toplije i toplije, jeste. I ja imam drugaricu koja zivi na spratu kuce, bez klime. To je strasno koliko je toplo

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 11:07:09   
IvanaSK RR
Nama je klima u dnevnoj sobi. Nocas je bila ukljucena na 24 stepena, vrata od spavaće sobe su mi bila otvorena da bi dosao do tamo hladniji vazduh. Nisam ostavljala otvoren prozor, i roletne sam spustila skroz. (u nadi da ce biti manje buke sa ulice i svetlosti pa da odspavamo user posted image )

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 11:24:04   
krin 40
Ni mi ne spavamo pod klimom.Klima mi je u dnevnom boravku.U ostalim sobama ventilatori.Zamisli da u još tri sobe ubacim po klimu.Struja bi nam bila da se šlogiraš.Veliki mi je stan

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 11:33:24   
Mariya
Mi već 4.noć spavamo sa klimom. Ni nama nije u spavaćoj, u trpezariji je,pa odatle kroz hodnik duva u spavaću. Nameštena je na 27 stepeni. Iako smo u kući, iako je izolovana, na 40 stepeni mora da se ugreje! Posle samo isijava i pretoplo je. Ja ću radije da uključim klimu nego da se od vrućine prevrćemo svi po krevetima.
Nisam primetila da bebi ili bilo kome od nas klima smeta,štaviše, svima je bolje čim je prijatnija temperatura.
Ne mislim da smo razmaženi ako koristimo klima uređaj. Neophodan je jer se klima promenila. Da li se sećate, kad smo bili deca, u septembru smo u džemperima išli u školu. Sad se ide u haljinicama, majicama bez rukava. Tada je 32 stepena u julu bilo pretoplo, kao sad nama 40.

< Poruku je uredio Mariya -- 5.8.2017 11:34:23 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 12:15:59   
IvanaSK RR
Ma kakvi razmazeni. Ovih dana stvarno znaci klima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 14:55:13   
dddaca
Naravno da znaci. Mislim da cemo i mi nocas ostaviti klimu da radi. Ja je i preko dana drzim na 24 stepena. Protivila sam se tome jer volim da tokom noci udje svez vazduh u stan, ali tesko da ce biti vazduha narednih noci.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 15:01:20   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: krin 40

Ni mi ne spavamo pod klimom.Klima mi je u dnevnom boravku.U ostalim sobama ventilatori.Zamisli da u još tri sobe ubacim po klimu.Struja bi nam bila da se šlogiraš.Veliki mi je stan

Draga moji jednom klimom ohlade citavu kucu.. na sprat! kako vi stan ne uspete?
Kod mene je u dnevnoj ali ohladi i sobe kad su otvorena vrata.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 15:09:50   
mama Jo
Mojoj malenoj je mosic procurio, i onako joj oci suze... sve mislim da je od klime, nema od cega drugog. Jel vam se desavalo to mozda?
Ne gasimo je... ceo dan i celu noc... tj.samo negde predvece ugasimo... bez klime ne bi izdrzali zaista u stanu...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 15:23:45   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: krin 40

Ni mi ne spavamo pod klimom.Klima mi je u dnevnom boravku.U ostalim sobama ventilatori.Zamisli da u još tri sobe ubacim po klimu.Struja bi nam bila da se šlogiraš.Veliki mi je stan

Draga moji jednom klimom ohlade citavu kucu.. na sprat! kako vi stan ne uspete?
Kod mene je u dnevnoj ali ohladi i sobe kad su otvorena vrata.


Meni je stan duplex.Gore su spavaće sobe 3 i hodnik.Ne ohladi ništa.I to imam inverter.user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Beba i klima uređaj
5.8.2017 16:25:15   
IvanaSK RR
Da, takav stan ne može jedna klima da ohladi. A meni je nezgodno namestena klima, ne duva bas prema hodniku i spavacim sobama. Pa dok dodje hladan vazduh ovamo u dnevnoj je ledara.
Mama Jo, naravno da moze biti od klime.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

sa koliko je vasoj bebi otpao pupak
barbara

sa koliko je vasoj bebi otpao pupak

7 dana (62%)

10 dana (16%)

15 dana (14%)

20 dana (4%)

ili kasnije (4%)


Ukupan broj glasova: 56

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here