|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nova licna karta i pasos
12.2.2015 10:08:55   
vonavoj
zavrsili smo deci pasose,za malo da ne uspemo..kod nas u Pancevu, neslikaju decu ispod 3 godine.a ja nisam ponela slike!
Ona devojka kao pa kako cemo tako malu bebu!! a ona kao matora uspela je iz treceg puta da je uslika,ja je drzala!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: nova licna karta i pasos
27.2.2015 20:46:51   
dunja RR
Meni onaj prvi izvod negde uzeše, ne sećam se gde. Mislim ad su za roditeljski dodatak tražili ili original ili fotokopiju overenu, što mi dođe na isto, jer se overa plaća, a sa bebom mi nije ni palo na pamet da idem da overavam u sudu ili opštini.

Sada mi treba za pasoš, znači plaćam, novi izvod jel tako?
Uverenje nemam, i njega vadim. Prijavu prebivališta imam. Šta mi još treba za pasoš za S? Da li ga tamo slikaju ili nosim sliku (opština Zvezdara, ako neko zna)?

Uplatila sam aranžman za more + osiguranje od otkaza putovanja, pa da bi mi to osiguranje važilo moram u roku od 15 dana da izvadim pasoš za S. To su mi danas javili. Znači mogu tek u ponedeljak. Da li ću uspeti za 12 dana da izvadim pasoš, šta mislite?

Mislim aranžman je svakako uplaćen, ali bi volela da važi i to osiguranje, jer je stvarno džabe, 30 eura, a u slučaju otkaza puta, makar i dan ranije, vraćaju ceo iznos. Da ne razmišljam, zbog bebe ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.2.2015 20:48:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: nova licna karta i pasos
27.2.2015 20:51:17   
Ana RR
Suzi, mi smo na Vidikovcu vadili pasoš za Marka, nosili smo svoje slike ali su rekli da ne može pa su ga tamo slikali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: nova licna karta i pasos
27.2.2015 20:59:44   
dunja RR
Super Anči, ma meni je bolje da ga tamo slikaju, ne znam gde bi našla ovde FOTo radnju, kod nas su sve pozatvarane. A videh da je Von čini mi se pisala, da su njima tražili sliku, pa reko da proverim.

Valjda ću uspeti da izvadim? Ma ima da ih molim u ponedeljak, i da im mašem onim ugovorom za put i osiguranje user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: nova licna karta i pasos
27.2.2015 21:04:57   
Ana RR
Ma trebalo bi da postoji izrada po hitnom postupku, raspitaj se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: nova licna karta i pasos
27.2.2015 21:40:04   
ivaMark
Dujna, lepo kaze Ana... imas izdavanje po hitnom postupku-za jedan dan je gotovo... Nama su rekli da je cena ista, samo moras razlog da navedes ubrzanog izdavanja...
Lep provod vam zelim user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: nova licna karta i pasos
27.2.2015 23:15:29   
Sanjalicaaa
Mi smo nedelju dana pred put vadili za bebu pasos. Lepo smo objasnili teti da putujemo i da imamo uplacen hotel (to smo malo slagali), i zamolili ako mozemo da dobijemo pasos. Bio je gotov za dva dana

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: nova licna karta i pasos
28.2.2015 8:42:03   
mama micki

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Super Anči, ma meni je bolje da ga tamo slikaju, ne znam gde bi našla ovde FOTo radnju, kod nas su sve pozatvarane. A videh da je Von čini mi se pisala, da su njima tražili sliku, pa reko da proverim.

Valjda ću uspeti da izvadim? Ma ima da ih molim u ponedeljak, i da im mašem onim ugovorom za put i osiguranje user posted image


Dunja ako imaš već dokaz za hitnost, nema potrebe da moliš, to je dovoljno. Po hitnom postupku pasoš bude gotov za 48 sati, a ako odeš u Ljermontovu bude danas za sutra i nema gužve (u poverenju).
Ako je dete prijavljeno sigurno ima skeniran izvod iz mkr, tako da ti treba samo državljanstvo i ne moraš da platiš taksu za njega, to ti garantujem, ima koleginica koje nemaju druga posla pa gledaju to ali jako malo.
Javi ako nešto treba...i srećno!!!

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: nova licna karta i pasos
28.2.2015 23:30:29   
dunja RR
Hvala drage!
mama micki, bebac jeste prijavljen ali sam izvod izMKR dala za roditeljski, da li sada moram da im dajem novi (da znam da li da vadim u ponedeljak)?
Uverenje o državljanstvu nemamo, jer nam do sada nije trebalo koliko se sećam (mada moguće da grešim), tako ću svakako morati da ga izvadim u ponedeljak.

I baš ste me ohrabrile, sada verujem da ću stići user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: nova licna karta i pasos
3.3.2015 18:59:44   
dunja RR
U ponedeljak će nam biti gotov, jeeej user posted image
Izvod sam izvadila novi, nisam platila a uverenje za državljanstvo je 720 din. Taksa za pasoš 3.600, slikali su nas tamo.
Ušla sam preko reda, pretdhodno pitala da li nekom ne smeta, ssvi rekli ok, samo jedna mama sa detetom od oko 2 godine počela da se buni, ona neće pre reda ali ne da ni meni, kaže i nju čeka dete od mesec dana kući, ali ne ona baš neće preko reda. Mislim se ženo, ok, tvoje je pravo da nećeš preko reda, ja hoću user posted image . Meni za 9 meseci niko dete nije pričuvao ni pola sata, a kamoli da sam imala ikakvu želju da sedim u redu satima u policijskoj stanici dok me beba od mesec dana čeka kući. Jbš takve principe ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.3.2015 19:01:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: nova licna karta i pasos
3.3.2015 19:06:52   
serpica
Dunjci user posted image za pasos ja sam morala na vezu da sredjujem jer se kod nas bas ceka

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: nova licna karta i pasos
3.3.2015 19:11:46   
Ana RR
Super Dunjči user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: nova licna karta i pasos
5.6.2016 23:24:31   
Anarunika
Nadam se da će neko ući na temu i pročitati pitanje user posted image
Da li neko pouzdanoio zna šta sve treba za vađenje dečijeg pasoša i kako ide čitava procedura. Moram pod hitno da vadim Akiju ako će da ide sa mm za Španiju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: nova licna karta i pasos
5.6.2016 23:33:13   
Mala Elena
Ono sto ja mogu da ti kazem je da smo mi predali papire i slikali se u stanici policije i nakon mozda 10 d do 2 ned dobili pasose. Ja menjala prezime pa morala a Elena dobila svoj prvi pasos. On bese traje 3 god ?
Ove godine vadimo i za bebu...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: nova licna karta i pasos
6.6.2016 23:10:22   
Anarunika
A pa dobro,onda se ne čeka baš predugo.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: nova licna karta i pasos
6.6.2016 23:49:44   
Mariya
Me, deci do 5 godina se izdaje pasoš sa rokom važnosti od 3 godine,od 5-14 godina sa rokom važenja od 5 godina,a od 14 god.na 10 godina.user posted image
Anar. na sajtu ww.mup.gov.rs /dokumenti građana imaš napisano sve šta ti je potrebno za pasoš kao i načine zakazivanja. Nama je u topoli trebalo državljanstvo, izvod iz MKR za dete mlađe od 3 god. 2 fotografije uplaćene takse a čini ni se da treba i prijava prebivališta. Čeka se 10-14 dana.

< Poruku je uredio Mariya -- 6.6.2016 23:58:42 >

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: nova licna karta i pasos
28.6.2016 21:38:44   
Khaleesi
Mi treba za obe da vadimo pasose, fuj.... nego cula sam da sada ne treba nikakav izvod ni drzavljanstvo... Vazi vec nedelju dve?? Da li je neko vadio skorije pasos...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: nova licna karta i pasos
5.7.2016 18:04:50   
Mariya
Ja nisam vadila pasoše ali sam bila kod matičarke koja kaže da su počeli da prosleđuju izvode na zahtev PU, tako da više ne moraju građani da ih sakupljaju.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: nova licna karta i pasos
5.7.2016 18:28:14   
Khaleesi
Bice dobro da samo odemo i bez papira izvadimo ... muka mi ke od sakupljanja papira za sve i svasta...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: nova licna karta i pasos
10.6.2017 10:04:55   
nata11
Ladno za promenu adrese prebivalista radi jedan isti salter kao i za podnosenje zahteva za nove licne karte user posted image A o tome koliko ljudi ceka za novu LK da ne pricam, kolona u celoj ulici.

_____________________________





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: nova licna karta i pasos
10.6.2017 23:44:01   
Mariya
Nato i kod nas je u Topoli tako, na šalteru za LK se rade i prijave prebivališta i boravišta.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: nova licna karta i pasos
14.6.2017 10:19:00   
Sanjalicaaa
Zna li neko da li za produzetak decijeg pasosa moraju da idu oba roditelja?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: nova licna karta i pasos
17.9.2017 22:42:42   
Tatjana.87
Zna li neko da li i za bebe važi klasična procedura za vađenje pasoša,i da li je i cena ista da li je neko skoro vadio!?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: nova licna karta i pasos
17.9.2017 22:48:40   
Sarav
Ja sam vadila za bebu pre dva meseca. Platili smo državljanstvo i taksu za izradu pasoša. Isto i za starije dete jer joj je istekao pasoš.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: nova licna karta i pasos
18.9.2017 8:37:46   
krin 40
I ja ću D sada da vadim da ne uletimo u one gužve pred leto

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here