|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 16:03:36   
Anoniman
Ma ne u primaocu, nego u br računa. user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: nova licna karta i pasos
8.6.2009 16:05:59   
sneza24
840-44849-23
poziv na br 97 08-224
Ali kod tebe bi mozda trebao neki drugi broj posto je to Novi Sad

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 9:38:33   
Anoniman
Hvala ti snezo, odradili smo.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 9:44:48   
mihi
Kakav haos za pasoš u Beogradu. Našla sam neku vezu za LUkin pasoš to je haos a tek za podizanje katastrofa. A što kaže Afro i košta, al bar da su organizovali to bolje ovako je haos. Čekam da dobije Luka pa ću onda da tu istu vezu iskoristim za mene, mm i Milosha.user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 9:47:09   
Anoniman
I mi smo preko veze. Pa bez veze ni ne treba poći. Skenjala sam se juče, ljudi sa bebicom u kolicima stoje u redu, tipa 30-ti! user posted image

Za nas je izašlo oko 9500din: pasoši za nas 3-je i lične karte za nas 2-je.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 13:58:52   
Trcosava
hu, sad je havarija jer ljudi idu na godišnje
a ja ću da se napravim blesava i da pišem sada (opet) srpskoj ambasadi u ljubljani da vidim jel su počeli da izdaju nove pasoše,jer mi se nikako ne ide u bg i da se davim sa svim onim gužvama
plus sam na opštini (u bg) gde je blago rečeno - havarija

samo se nadam da ću uspeti :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 14:06:24   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: lu

Jel vama iz Srbije trebaju vize za sve države,mislim da za HR i Bih odnosno RS ne trebauser posted image


ne trebaju nikakve vize LU bar za zemlje nastale raspadom bivse drzave osim slovenije ,
a trenutno jedino hrvatska ima bezvizni rezim za zemlje EU


I za Kanaduuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 16:04:42   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

I mi smo preko veze. Pa bez veze ni ne treba poći. Skenjala sam se juče, ljudi sa bebicom u kolicima stoje u redu, tipa 30-ti! user posted image

Za nas je izašlo oko 9500din: pasoši za nas 3-je i lične karte za nas 2-je.



Joj ja sam se skroz ubedacila ,pocetkom godine sam vadila novi pasos i dosli su neki ljudi da mole da im se za 3 dana zavrsi pasos za bebicu od 3 meseca.
Prica je da je bebica rodjena sa nekom teskom bolescu i da bez operacije,koja mora da se obavi HITNO u Rusiji i ako se to ne odradi bebica ce umreti!!!
.Za to je,naravno,trebala ogromna svota novca i oni su to uspeli da sakupe,preko ruske ambasade su uspeli da zakazu operaciju ii naravno da dobiju vize i sad ih zajebavaju ne mogu da dobiju pasos za bebu!!!!Covek je plakao u onoj kancelariji!Ali go spodu u Bg koji to rade nije to zanimali,jer,zaboga,oni imaju mnogo posla...
Ma uzas!!!user posted image user posted image user posted image
Posle par meseci sam u gradu srela devojku koja kod nas slika za pasos i pitala sta je bilo sa tim i ona mi rece da je neko iz ruske ambasade otisao licno i sredio pasos.Operacija uspela,bebica je dobro...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 17:28:35   
Dora
Ja: -Moram pod hitno da napravim pasoše!
Luka i Balša (u glas):-Jupiiii! A jel se to jede???
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 17:37:40   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Dora

Ja: -Moram pod hitno da napravim pasoše!
Luka i Balša (u glas):-Jupiiii! A jel se to jede???
user posted image user posted image user posted image



user posted image     user posted image     user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 17:39:09   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: marince

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

I mi smo preko veze. Pa bez veze ni ne treba poći. Skenjala sam se juče, ljudi sa bebicom u kolicima stoje u redu, tipa 30-ti! user posted image

Za nas je izašlo oko 9500din: pasoši za nas 3-je i lične karte za nas 2-je.



Joj ja sam se skroz ubedacila ,pocetkom godine sam vadila novi pasos i dosli su neki ljudi da mole da im se za 3 dana zavrsi pasos za bebicu od 3 meseca.
Prica je da je bebica rodjena sa nekom teskom bolescu i da bez operacije,koja mora da se obavi HITNO u Rusiji i ako se to ne odradi bebica ce umreti!!!
.Za to je,naravno,trebala ogromna svota novca i oni su to uspeli da sakupe,preko ruske ambasade su uspeli da zakazu operaciju ii naravno da dobiju vize i sad ih zajebavaju ne mogu da dobiju pasos za bebu!!!!Covek je plakao u onoj kancelariji!Ali go spodu u Bg koji to rade nije to zanimali,jer,zaboga,oni imaju mnogo posla...
Ma uzas!!!user posted image user posted image user posted image
Posle par meseci sam u gradu srela devojku koja kod nas slika za pasos i pitala sta je bilo sa tim i ona mi rece da je neko iz ruske ambasade otisao licno i sredio pasos.Operacija uspela,bebica je dobro...

user posted image user posted image user posted image



Dobro je! Ali, ne mogu da verujem sa su tolika stoka!!!!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 18:55:00   
marince1
Ni ja nisam mogla da verujem!!!
Izvinjavam se sto sam toliko rastegla,al sam morala da podelim to sa vama.user posted image
Licnu kartu nisam izvadila novu,jer mi se nije isplatilo kad cu svakako do kraja leta da promenim prezime user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: nova licna karta i pasos
9.6.2009 18:56:11   
ljubičica
Ja sam promenila prezime i sad moram da menjam sva dokumenta i kartice user posted image  Smorila sam se!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: nova licna karta i pasos
11.6.2009 9:59:18   
Tara
Vec tri dana idem po pasos i lk,
i njima tri dana pada sistem user posted image
AAAAAAAA

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: nova licna karta i pasos
11.6.2009 10:40:13   
Anoniman
Tara, po to? Gotovo je? Ili ideš da predaš zahtev?

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: nova licna karta i pasos
11.6.2009 11:01:18   
afrodita
Ustedela sam takse za jedno drzavljanstvo i
tri izvoda user posted image user posted image user posted image zamislite vazi mi izvod i
drzavljanstvo iz 2002 godine, bila ja da pitam.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: nova licna karta i pasos
11.6.2009 11:04:30   
Anoniman
Kako?

A ja pljunula pare za novo sve, za svo troje. user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: nova licna karta i pasos
11.6.2009 11:04:50   
Tara
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Tara, po to? Gotovo je? Ili ideš da predaš zahtev?


Ma gotovi su mi samo da podignem user posted image
ali ne mogu dok mi ne uzmu otiske (ponovo)
a njima vec tri dana pada sistem .....user posted image
Tako da cekam da "im se podigne" ..user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tara -- 11.6.2009 11:08:46 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: nova licna karta i pasos
24.6.2009 0:31:24   
Anoniman
Ja sam podigla i LK i pasoš danas. user posted image

Po LK novosađani idu u SUP kod mosta Slobode, radi jedan šalter, sporo do zla Boga, a po pasoš u SUP, onaj veliki, i nije bila gužva oko 19h.

Slika - kriminal. Ne sme da se slika sa naočarima, a ja sam ćorava. Žena kada me je slikala rekla "Gledajte u tačkicu iznad aparata", ja pitala "Kog aparata???" user posted image , tako da sam na slici izbečena i zrikava. user posted image

Ali Luka je kao šećer u pasošu.
Samo mi nije jasno, dečiji pasoš važi 5god, pa on sa 8 god neće ličiti na sebe na ovoj slici. user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: nova lična karta i pasoš
24.6.2009 6:42:18   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Trcosava
a ja ću da se napravim blesava i da pišem sada (opet) srpskoj ambasadi u ljubljani da vidim jel su počeli da izdaju nove pasoše,jer mi se nikako ne ide u bg i da se davim sa svim onim gužvama

Trcosava, zvala sam ih pre neki dan i rekli su mi da još ne izdaju nove pasoše i da ih verovatno ni neće user posted image

Snežo, koliko se čeka u Somboru?

Tašo, to nije ništa... moja vozačka u SLO važi do moje 60. godine... a ja ću kao ličiti na sebe user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: nova lična karta i pasoš
24.6.2009 9:48:00   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: guppy RR


Tašo, to nije ništa... moja vozačka u SLO važi do moje 60. godine... a ja ću kao ličiti na sebe user posted image



hahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

A meni u vozačkoj još uvek stoji devojačko prezime user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: nova lična karta i pasoš
24.6.2009 9:50:09   
Anoniman
pa i meni u vozačkoj stoji samo djevojačko prezime....vec 8 godina user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: nova lična karta i pasoš
24.6.2009 9:51:03   
Ana RR
Onda sam ja i dobra, meni samo 2 godine user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: nova lična karta i pasoš
24.6.2009 9:52:36   
Anoniman
imaš jos fore user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja kako sam izvadila vozačku sa 18 nikad je nisam mijenjala....a udaja mi nije bila motiv da je mijenjam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: nova lična karta i pasoš
24.6.2009 9:53:26   
Ana RR
hihihi user posted image to sam i očekivala od tebe user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here