RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


mamanp -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (28.9.2009 8:30:01)

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Meni je nutricionista rekla - jogurt obavezno svaki dan! Naravno sa manje masti!


Pre dva-tri dana sam negde procitala da je radjena neka studija gde su zene koje su pile niskokaloricni jogurt za dorucak vise hrane unosile tokom dana, a one koje su pile jogurt sa normalnom masnocom radile suprotno, tako da nema pravila.




mamanp -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (28.9.2009 8:31:51)

IZVORNA PORUKA: montenegra


Jogurt ima samo 140 kalorija i vrlo je značajan u održavanju normalne crevne flore.
IZVOR
malo li je! to je na 100 grama, a koliko popijemo uz svaki obrok? ja najmanje 4x140 kalorija... inače ne vjerujem da je ovo tačno. tako su pisali i za ovsene mekinje - ne morate smanjiti hranu, samo uzimajte 2 kašike mekinja dnevno i mršaćete. kako da ne




Nije zgoreg jesti ovsene mekinje neovisno o mrsavljenju, zato sto one smanjuju los holesterol u istoj meri koliko i tablete iste namene




montenegra -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (28.9.2009 21:57:07)


IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: montenegra


Jogurt ima samo 140 kalorija i vrlo je značajan u održavanju normalne crevne flore.
IZVOR
malo li je! to je na 100 grama, a koliko popijemo uz svaki obrok? ja najmanje 4x140 kalorija... inače ne vjerujem da je ovo tačno. tako su pisali i za ovsene mekinje - ne morate smanjiti hranu, samo uzimajte 2 kašike mekinja dnevno i mršaćete. kako da ne




Nije zgoreg jesti ovsene mekinje neovisno o mrsavljenju, zato sto one smanjuju los holesterol u istoj meri koliko i tablete iste namene

ovo je tačno. uzimaju se ovsene mekinje, ali i nijacin (koji mi se ne čini tako bezbjedan [sm=zmeden.gif] čitala sam cijelu knjigu o tome

koga zanima: robert e. kowalski "smanjite holesterol za osam nedjelja" NOLIT




milos -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (22.11.2009 0:30:52)

to je tacno,pijte ga sto vise!




saaja -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (29.11.2009 16:03:04)

Najbolje nista da ne jedemo, samo da pijemo jogurt! [sm=smiley4.gif][sm=zmeden2.gif][sm=zmeden2.gif]




LillyT -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (6.12.2009 10:55:38)

Dosao nama stari klijent u kancelariju i ja cujem odusevljenje koleginica kako je smrsao i pocne on pricu. Stvorila sam se za 10 sec pored njega. Kaze, poceo je da pije onaj bifido (joj, kako se pise) jogurt koji satro ubrzava metabolizam i kako je njemu pomogao. Ostalo je jeo sve normalno. Nije tesko pokusati. 




Anoniman -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (6.12.2009 17:26:48)

IZVORNA PORUKA: LillyT

Dosao nama stari klijent u kancelariju i ja cujem odusevljenje koleginica kako je smrsao i pocne on pricu. Stvorila sam se za 10 sec pored njega. Kaze, poceo je da pije onaj bifido (joj, kako se pise) jogurt koji satro ubrzava metabolizam i kako je njemu pomogao. Ostalo je jeo sve normalno. Nije tesko pokusati. 


ma ja stalno pijem tak Balans, Viva/ Vita.. kako se već zovu ...... ubrzava metabolizam i povećava broj odlazaka u wc u toku dana [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Ali slažem se da je dobar za detoksikaciju organizma. Takođe, reguliše probavu... šta ćeš više....[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




melania -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (6.12.2009 17:33:34)

Uzmete jednu casu vode u kojoj sipate jednu kasicicu cimeta i jednu kasicicu meda,sve to stavite na stednjak dok ne prokljuca i piti kad se ohladi,idealno za one koje kubure sa kilogramima.Pije se ujutru jedna casa i uvece,obavezno posle toga nista ne piti cak ni kafu pola sata.




findere -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (17.4.2018 14:25:57)

Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!




Anck Su Nmaun -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (17.4.2018 23:01:46)

Ju ja taj cimet ne volim ni da pomirisem odvratan mi je a kamoli kad ga jedem.




mama Jo -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (18.4.2018 21:38:46)

😁 probacemo, ja cimet volim ok mi je skroz




Anck Su Nmaun -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (18.4.2018 21:55:06)

Uvek ga kupujem al retko pijem.




jagodp -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (27.4.2018 21:47:44)

Ja sam u stanju litar za dorucak da slistim, bukvalno, i uvek mi prija vise nego mleko, od njega se dujem bas!




jagodp -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (27.4.2018 21:49:25)

Ma cimet je za sve super, kazu dezinfikuje iznutra. Ja ga bas koristim uz sve zivo, cak i ko masku za lice :)




MimaKos -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (2.5.2018 17:53:05)

Jogurt je za sve dobar a narocito za dijetu




mama Jo -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (2.5.2018 18:17:33)

Tako je, poboljsava probavu sto bitno utice 😊




MimaKos -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (2.5.2018 18:18:17)

A i zasiti bas




mama Jo -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (2.5.2018 18:19:14)

Jeste, ako si na rigoroznoj dijeti uzmea onaj sa malo mlecne masti




MimaKos -> RE: Jogurt smanjuje telesnu težinu (2.5.2018 18:20:45)

Da :) bolje nego mleko svakako




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]