RE: Čaj za povećanje plodnosti (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Suncicabg -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (11.2.2010 15:08:24)

Hvala Anci [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Misica 3 -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (11.2.2010 16:42:37)

Virak sigurno smes da pijes ceo mesec, to mi je rekla dr, a za ostale nisam sigurna




Suncicabg -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (11.2.2010 16:44:11)

Pijem ja virak ve par meseci, navikla sam na njega!




Veca77 -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.2.2010 15:11:09)

Po 'naredjenju' nase moderatorke Lilly (sala mala [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]) kopiram svoj post u vezi sa interesantnim receptom:

Evo ja sam danas kupila macinu travu i od danas cu da pocnem da pijem onu mesavinu o o kojoj mi je pricala babica u Visegradskoj (1 kasicica macine trave - ocajnice i 1 kasicica zalfije - preliju se kipucom vodom, drzi se desetak minuta, pa se procedi i pije)! Videcemo kako ce da deluje
Danas mi je 7 dc i picu do nekog 12-13dc, pa cu napraviti pauzu do sledece jer na kutiji stvarno pise da se macina trava (ocajnica) ne preporucuje u trudnoci! A plod je najosetljiviji u tih prvih mesec dana (kad mi i ne znamo da smo trudne)!




Suncicabg -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.2.2010 15:34:59)

Ja sam kupila Zdravac, treba mi potvrda da li sme da se pije ceo ciklus?




cipiripi -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.2.2010 15:50:39)

ja sam ga pila u sklopu Tesiceve terapije ceo mesec..




Suncicabg -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.2.2010 16:16:21)

IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja sam ga pila u sklopu Tesiceve terapije ceo mesec..


Hvala Cipi [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Suncicabg -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (26.2.2010 0:18:33)

Čaj za poboljšanje spermograma
100 g list oraha
200 g rtanjskog caja
100 g list matičnjaka

Sve se to pomeša u jednu kesu (najbolje papirnu). Sprema se tako što se 4 supene kasike stave na 1 litar vode i kuva. Skloni se sa vatre pred ključanje i procedi. Pije se u toku dana po 1 lit.

Neko probao?




Anoniman -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (26.2.2010 0:22:13)

IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja sam ga pila u sklopu Tesiceve terapije ceo mesec..


mojoj sestri Tesiceva terapija nista nije pomogla..i mnogo je ljuta bila i ubedjena da je sve to uzimanje para i prevara...

bas smo skoro pricale o tome...

ne znam..samo prenosim.




Misica 3 -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (3.3.2010 16:31:58)

Da li je neko cuo za travara Jugoslava Gajica i da li je neko koristio njegove cajeve? Ima cajeve za neplodnost i zena i muskaraca...CAJ STOLECA




Nana* -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (17.3.2010 23:25:59)

Devojke, kupila sam neki caj pise na njemu da je za zene, da bi se dobro osecale za vreme Menstruacije ( bukvalno sam prevela ). Pije se samo za vreme [sm=hudicek1.gif] i to 3 do 5 solja na dan...
Jedino me je malo iznenadila kombinacija biljaka...

Pored Hajducke trave, vrkute, lavande, kima, latica od ruza, kamilice sto dobro utice na sve u vezi zaceca i tudnoce ima i sladic, komorac, koprive, ocu necu, hmelj sto mogu da razumem zbog nadimanja, neke uticu i na prociscavanje krvi, smanjenje krvarenja, nerve itd.

Pored toga sto najvise sadrzi Hajducku travu i vrkutu, 3. zastupljena biljka je Djumbir! Koliko sam citala, on nikako nije dobar za zacece a ni trudnocu... Ne znam da li se neko razume, pa da mi odgovori ako je ova kombinacija dobra za plodnost a stim i ukloni nadimanja i sve sto prati [sm=hudicek1.gif], sta li tu trazi Djumbir [sm=zmeden.gif].

Inace na caju ne pise nista da ga ne treba piti ako se zeli ostati u drugom stanju, u trudnoci itd...




cipiripi -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (17.3.2010 23:27:39)

mani se toga...




Nana* -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (17.3.2010 23:31:51)

[sm=zmeden.gif] ja mislila da pijuckam malo nesto, reko ne moze da skodi... Stvarno do sada bas nista nisam probavala, nikakve cajeve, ishrane i gluposti a eto bas danas vidim taj caj i reko da probam.




cipiripi -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (17.3.2010 23:34:29)

meni je sve to nanelo stetu...
ako ne znas koji tacno problem imas, nista ne smes da pijes ... prirodni estrogen koji postoji u odredjenim biljkama ume da napravi haos sa jajnicima..




Nana* -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (17.3.2010 23:39:53)

Uzas, to nisam znala... Inace ovde svi kazu da ni jedan caj neskodi ako se koristi onako kako pise i ne preteruje... U slobodnoj prodaji je jos [sm=zmeden.gif].
Ok Cipi, Hvala [sm=smiley27.gif]





Tara80 -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.3.2010 0:00:10)


IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni je sve to nanelo stetu...
ako ne znas koji tacno problem imas, nista ne smes da pijes ... prirodni estrogen koji postoji u odredjenim biljkama ume da napravi haos sa jajnicima..


Ja sam pila maci u travu u prvoj polobini meseca, a sada pijem virak... Sada razmisljam da li da nastavim,jer kazes da moze da napravi haos sa jajnicima. Samo sto sam ja podlozna cistama, pa sam mislila da ce mi ovi cajevi pomoci da do njih ne dodje i da lakse ostanem trudna.

Da li ti je neki od ovih cajeva nanelo stetu ili nesto drugo?




cipiripi -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.3.2010 0:02:41)

meni su Virak u sklopu duanser terapije i Tesicevi cajevi napravili hibridne jajnike i jako bolne...
a cista sam , bez cisti, normalne O itd...
na svakoga razlicito deluje taj prirodni estrogen..meni nije odgovarao..




Tara80 -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.3.2010 0:15:39)


IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni su Virak u sklopu duanser terapije i Tesicevi cajevi napravili hibridne jajnike i jako bolne...
a cista sam , bez cisti, normalne O itd...
na svakoga razlicito deluje taj prirodni estrogen..meni nije odgovarao..


Ja iskrenone rimecujem nista lose da mi se desava, niti pijem neku terapiju, samo sam na cejevima...Ako primetim da mi je lose, prestacu, za sada mi je sve ok...




cipiripi -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.3.2010 0:18:56)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




Odri Hepbern -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (18.3.2010 10:15:43)

  Mm je pio nekave cajeve za povecanje plodnosti , ali naravno da nista nisu pomogli. Mislim da mogu da pomognu samo ako postoji neki manji problem, a i to je diskutabilno.




mickybap -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (20.7.2010 18:27:02)

interesuje ke da li je neko ovo probao da daje??




lidija 011 -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (20.7.2010 22:21:20)

evo jos jednog narodnog lijeka (prirodni antibiotik-protiv bakterija, virusa, gljivica):u 100 gr meda narendati jedan ren( najbolje sadasnjeg, jer je manje ljut), ostaviti da odstoji 10 dana,potom svako jutro po 1kk vi i vas muzic prije jela...




baba -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (1.8.2010 23:11:05)

zdravo dugari. veliki poz za sve vas. procitala sam vase poruke i pronasla se u njima ( skoro ) [sm=smiley13.gif]
ja imam problema sa hormonima i trenutno sam pod terapijom primolut nora. vec 4-ti mjesec al progesteron mi se jako malo povecao. da li bi ja smjela piti neku od ovih mjesavina zajedno sa ovom terapijom? i kako mi vi to preporucujete? jako sam [sm=smiley19.gif]




enigmaa -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (3.8.2010 15:24:47)

Ja ti ne bi savetovala da pijes dok si pod terapijom sem ukoliko to ne odobri lekar,nemoj to raditi na svoju ruku.




Pravoslavna -> RE: Čaj za povećanje plodnosti (5.8.2010 13:02:51)

Taman sam donela odluku da počnem da pijem virak i sad ću da odustanem. Posle spontanog strah me je od svega. počeću folnak to kažu nikako neće da šteti i dodaću neke vitamine. I naravno propolis kapi.
Potpuno sam sigurna da je to Božija volja i što sam imala spontani i kad ću opet biti trudna ali ne mari malo poboljšati i nadati se najboljem sa Božjom voljom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>