|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 15:08:24   
Suncicabg
Hvala Anci user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 16:42:37   
Misica 3
Virak sigurno smes da pijes ceo mesec, to mi je rekla dr, a za ostale nisam sigurna

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
11.2.2010 16:44:11   
Suncicabg
Pijem ja virak ve par meseci, navikla sam na njega!

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.2.2010 15:11:09   
Veca77
Po 'naredjenju' nase moderatorke Lilly (sala mala user posted image user posted image user posted image ) kopiram svoj post u vezi sa interesantnim receptom:

Evo ja sam danas kupila macinu travu i od danas cu da pocnem da pijem onu mesavinu o o kojoj mi je pricala babica u Visegradskoj (1 kasicica macine trave - ocajnice i 1 kasicica zalfije - preliju se kipucom vodom, drzi se desetak minuta, pa se procedi i pije)! Videcemo kako ce da deluje
Danas mi je 7 dc i picu do nekog 12-13dc, pa cu napraviti pauzu do sledece jer na kutiji stvarno pise da se macina trava (ocajnica) ne preporucuje u trudnoci! A plod je najosetljiviji u tih prvih mesec dana (kad mi i ne znamo da smo trudne)!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.2.2010 15:34:59   
Suncicabg
Ja sam kupila Zdravac, treba mi potvrda da li sme da se pije ceo ciklus?

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.2.2010 15:50:39   
cipiripi
ja sam ga pila u sklopu Tesiceve terapije ceo mesec..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.2.2010 16:16:21   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja sam ga pila u sklopu Tesiceve terapije ceo mesec..


Hvala Cipi user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
26.2.2010 0:18:33   
Suncicabg
Čaj za poboljšanje spermograma
100 g list oraha
200 g rtanjskog caja
100 g list matičnjaka

Sve se to pomeša u jednu kesu (najbolje papirnu). Sprema se tako što se 4 supene kasike stave na 1 litar vode i kuva. Skloni se sa vatre pred ključanje i procedi. Pije se u toku dana po 1 lit.

Neko probao?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
26.2.2010 0:22:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ja sam ga pila u sklopu Tesiceve terapije ceo mesec..


mojoj sestri Tesiceva terapija nista nije pomogla..i mnogo je ljuta bila i ubedjena da je sve to uzimanje para i prevara...

bas smo skoro pricale o tome...

ne znam..samo prenosim.

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
3.3.2010 16:31:58   
Misica 3
Da li je neko cuo za travara Jugoslava Gajica i da li je neko koristio njegove cajeve? Ima cajeve za neplodnost i zena i muskaraca...CAJ STOLECA

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2010 23:25:59   
Nana*
Devojke, kupila sam neki caj pise na njemu da je za zene, da bi se dobro osecale za vreme Menstruacije ( bukvalno sam prevela ). Pije se samo za vreme user posted image i to 3 do 5 solja na dan...
Jedino me je malo iznenadila kombinacija biljaka...

Pored Hajducke trave, vrkute, lavande, kima, latica od ruza, kamilice sto dobro utice na sve u vezi zaceca i tudnoce ima i sladic, komorac, koprive, ocu necu, hmelj sto mogu da razumem zbog nadimanja, neke uticu i na prociscavanje krvi, smanjenje krvarenja, nerve itd.

Pored toga sto najvise sadrzi Hajducku travu i vrkutu, 3. zastupljena biljka je Djumbir! Koliko sam citala, on nikako nije dobar za zacece a ni trudnocu... Ne znam da li se neko razume, pa da mi odgovori ako je ova kombinacija dobra za plodnost a stim i ukloni nadimanja i sve sto prati user posted image , sta li tu trazi Djumbir user posted image .

Inace na caju ne pise nista da ga ne treba piti ako se zeli ostati u drugom stanju, u trudnoci itd...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2010 23:27:39   
cipiripi
mani se toga...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2010 23:31:51   
Nana*
user posted image ja mislila da pijuckam malo nesto, reko ne moze da skodi... Stvarno do sada bas nista nisam probavala, nikakve cajeve, ishrane i gluposti a eto bas danas vidim taj caj i reko da probam.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2010 23:34:29   
cipiripi
meni je sve to nanelo stetu...
ako ne znas koji tacno problem imas, nista ne smes da pijes ... prirodni estrogen koji postoji u odredjenim biljkama ume da napravi haos sa jajnicima..

< Poruku je uredio cipiripi -- 17.3.2010 23:36:22 >


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.3.2010 23:39:53   
Nana*
Uzas, to nisam znala... Inace ovde svi kazu da ni jedan caj neskodi ako se koristi onako kako pise i ne preteruje... U slobodnoj prodaji je jos user posted image .
Ok Cipi, Hvala user posted image



_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.3.2010 0:00:10   
Tara80

IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni je sve to nanelo stetu...
ako ne znas koji tacno problem imas, nista ne smes da pijes ... prirodni estrogen koji postoji u odredjenim biljkama ume da napravi haos sa jajnicima..


Ja sam pila maci u travu u prvoj polobini meseca, a sada pijem virak... Sada razmisljam da li da nastavim,jer kazes da moze da napravi haos sa jajnicima. Samo sto sam ja podlozna cistama, pa sam mislila da ce mi ovi cajevi pomoci da do njih ne dodje i da lakse ostanem trudna.

Da li ti je neki od ovih cajeva nanelo stetu ili nesto drugo?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.3.2010 0:02:41   
cipiripi
meni su Virak u sklopu duanser terapije i Tesicevi cajevi napravili hibridne jajnike i jako bolne...
a cista sam , bez cisti, normalne O itd...
na svakoga razlicito deluje taj prirodni estrogen..meni nije odgovarao..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Tara80)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.3.2010 0:15:39   
Tara80

IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni su Virak u sklopu duanser terapije i Tesicevi cajevi napravili hibridne jajnike i jako bolne...
a cista sam , bez cisti, normalne O itd...
na svakoga razlicito deluje taj prirodni estrogen..meni nije odgovarao..


Ja iskrenone rimecujem nista lose da mi se desava, niti pijem neku terapiju, samo sam na cejevima...Ako primetim da mi je lose, prestacu, za sada mi je sve ok...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.3.2010 0:18:56   
cipiripi
user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Tara80)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
18.3.2010 10:15:43   
Odri Hepbern
  Mm je pio nekave cajeve za povecanje plodnosti , ali naravno da nista nisu pomogli. Mislim da mogu da pomognu samo ako postoji neki manji problem, a i to je diskutabilno.

< Poruku je uredio Odri Hepbern -- 18.3.2010 10:17:23 >

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
20.7.2010 18:27:02   
mickybap
interesuje ke da li je neko ovo probao da daje??

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
20.7.2010 22:21:20   
lidija 011
evo jos jednog narodnog lijeka (prirodni antibiotik-protiv bakterija, virusa, gljivica):u 100 gr meda narendati jedan ren( najbolje sadasnjeg, jer je manje ljut), ostaviti da odstoji 10 dana,potom svako jutro po 1kk vi i vas muzic prije jela...

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
1.8.2010 23:11:05   
baba
zdravo dugari. veliki poz za sve vas. procitala sam vase poruke i pronasla se u njima ( skoro ) user posted image
ja imam problema sa hormonima i trenutno sam pod terapijom primolut nora. vec 4-ti mjesec al progesteron mi se jako malo povecao. da li bi ja smjela piti neku od ovih mjesavina zajedno sa ovom terapijom? i kako mi vi to preporucujete? jako sam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
3.8.2010 15:24:47   
enigmaa
Ja ti ne bi savetovala da pijes dok si pod terapijom sem ukoliko to ne odobri lekar,nemoj to raditi na svoju ruku.

(odgovor članu baba)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.8.2010 13:02:51   
Pravoslavna
Taman sam donela odluku da počnem da pijem virak i sad ću da odustanem. Posle spontanog strah me je od svega. počeću folnak to kažu nikako neće da šteti i dodaću neke vitamine. I naravno propolis kapi.
Potpuno sam sigurna da je to Božija volja i što sam imala spontani i kad ću opet biti trudna ali ne mari malo poboljšati i nadati se najboljem sa Božjom voljom.

(odgovor članu enigmaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here