|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
15.3.2012 0:16:32   
limunada
Susila sam mu sad preko zime,a i sad mu ponekad osusum ili mu stavim kapicu,ima jednu sto jos uvek moze al susicu mu ubuduce,bojim se da se ne prehladi,sad je najgore za prehladiti.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
11.5.2012 21:30:07   
VVVV
Mi smo se jako tesko navikli na fen. Inace celo pranje kose je jedna mala drama svaki put.
A kao za inat, rodila se s kosom i od onda joj samo raste (nije opadala). Sa 6 meseci smo vec morali da se sisamo jer je presla u oci ;).
Tek jesenas (godina i po ) smo uspeli da je naviknemo na fen. Pre toga smo joj brisali i cetkali kosu, nije bilo sanse da se fen ukljuci. Vristala je i tresla se, sva posatne ljubicasta. HB bar je to proslo. Jos pranje kose da savladami i milina ;))).

POZz

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 14:30:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: usamljena

Pitala sam se da li se uopste sme susiti bebama kosa fenom ali vidim da skoro svi to radite.



ovo sam se i ja pitala, ali mislim da cu definitivno poceti fenom da susim, ne mogu da osusim peskirom, a uz to jos urla kad joj susim.

(odgovor članu usamljena)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 15:27:34   
jovana13
Nikad im nisam susila fenom doduse ogi je beba ima kosicu onako na temenu najvise ali se jako brzo osusi a Janja sad ce 3god kosica joj srednje duzine onako do ramena ali nije gusta isto joj se brzo susi. Posle kupanja dok vecera njoj je suva. A imam pitanje ako tema postoji izvinjavam se. Da li ste deci cesto kratili kosu da im bude jaca i gusca i koliko cesto ste ih sisali?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 17:09:42   
Jeca.V
Ovom mom malisi od 8 meseci moram da susim,a perem mu svako drugo vece,posto bas ima kose.Cak smo juce morali i siskice da skratimo,bile su predugacke!Jovana imam dva decaka pa nisam sigurna da znam pitanje na tvoj odgovor,starijeg sam redovno pocela da vodim na sisanje kad je napunio godinu dana cisto da bi mu frizurica bila urednauser posted image

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 17:26:25   
sanji
Jovana ja moje žabice nikad nisam šišala a kosa im je jaka, gusta i sad već do pola guza stigla! pritom. bile su skoro ćelave kad su se rodile. Mislim da nema šišanje mnogo veze sem kod slučaja oštećene kose a kod dece je retko kad oštećena! Ja njima sušim kosu fenom od nepune godine pošto ne znam kako bih drugačije. leti ih nekad pustim ali im treba skoro 2 sata da se osuše!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 17:46:20   
bojanica7
mi susimo kosu fenom maltene od rodjenja. isto kao sanji, ne znam kako bih drukcije, jer bas ima gustu kosu.

jovana, ja galu shisham svaka dva meseca. napunila je sad dve godine. prosto odrzavamo tu neku asimetricnu frizuru, pa izgleda bvze kad zarasteuser posted image uglavnom to radim dok spava, a evo pre neki dan sam je pitala d ali mogu da je shisham i, na moje zaprepascenje, pristala je user posted image a mislim da shishanje ne utice mngo na cvrstinu i gustinu, prosto to sve zavsii od kvaliteta kose.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 17:49:29   
Ivanka 75
Redovno svako pranje i sušenje kose od 4 meseca, gusta, talasasta, mora da se suši.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 20:14:39   
vukosava
Moja se i dalje plasi.Nabavila sam kaoneku deciju inikucnu haljinu od frotira sa kapuljacom pa joj se brze osusi. Zato je ne kupam tik pred spavanje nego ranije.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 20:16:45   
caca81
Počeli smo sa sušenjem od otprilike sa 10-tak meseci...nije bilo puno kose...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
9.1.2013 23:04:23   
branki*
ne,ne susim.boza ima paperjastu kosu,ne puno gustu,samo dobro prosusim peskirom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
18.1.2013 18:33:17   
ivbo
Znam da neke mame smiruju i uspavljuju svoje bebe fenom,ali moj sin se plaši tog zvuka?user posted image Čak i kada ja sušim svoju kosu,on krene da plače,zove mama mamauser posted image i ne prestaje dok ga ne isključim.Tako da se stvarno namučim kad mu operem kosicu,bukvalno trljam peškirom,gazom dok se ne osuši.


_____________________________

Nasa tri sunasca B I T :-*:-*:-*

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
20.1.2013 22:26:22   
bens
Moje dete place i nema sanse da joj osusim fenom. Plasi se i usisivaca, kao i igracaka, na baterije, koje ispustaju zvuk. To za fen mi je bas problem jer moram dugo da joj trljam kosu peskirom, a ni to bas ne voli.

(odgovor članu ivbo)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.1.2013 10:13:43   
Anck Su Nmaun
Tari oobavezno..ima vise kose skoro nego ja ...pa jos malo user posted image
A i Hani pomalo kad vec susimo Taci.

(odgovor članu bens)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 19:45:06   
vikiveki
Ja sam mojoj deci sušila kosu fenom od malena pošto im je kosa bila gusta.Prvi put ada bih im pokazala fen ja sam prvo kaobojagi meni sušila kosu dok oni ne vide i ne uvere se da to nije ništa strašno,posle sam i njima sušila kosu....ali najviše volim a i najbolje je da se ona suši prirodnim putem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 20:27:48   
minnica
Ćerki sam počela negde sa godinu i po dana, dotle nije bila dugačka, a ni mnogo gusta, a sinu samo istrljam peškirom i stavim mu kapicu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 20:29:42   
Didy
Da. U početku su se bunili, sada su se navikli.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 20:32:46   
Ivanka 75
Redovno joj susimo kosu jer mora, i od pocetka je tako. Ima veoma gustu kosu, a i uziva tokomsusenja.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 20:52:45   
New Mom
Kaci sam pocela negde kad je imala 18-19 meseci a i tad je od kose imala samo siske, al presli u novi stan gde je hladnije, pa ajde. Kolji sam ranije krenula, mozda oko 6-7 meseci jer je sav bolesljiv pa kao preventivu. 10-20 sekundi i kraj.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 22:13:32   
Alexxa
M. ima bujnu i kovrdžavu kosu, ali smo je svega 2-3 puta sušile fenom, mada i ja ne koristim fen.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 22:15:25   
tijatija
Susim kosu djevojkama jer im je bas dugacka a Nikoli ne

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 22:16:31   
Sanchy
Bukvalno pola minuta..

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 23:16:50   
dijana1*
Od nekog 5 -tog meseca mu susim kosu fenom. Zimi obavezno jer mu je bas gusta a leti ne posto je toplo.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 23:18:29   
Torbica
Od starta svima, da!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li sušite detetu kosu fenom?
21.11.2013 23:22:44   
vikiveki
A što se tiče dužine sušenja kose, e tu prvo mesto zauzima Viktorija jer joj kosu sušim skoro po 40 min,ima dugu kosu i jako gustu,a Viktoru i Stefanu osušim za 1 ili 2

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here