|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
26.8.2015 8:38:17   
nata11

IZVORNA PORUKA: milicicak

Wiv, mini buba je dobila na poklon kosnicu sa svojim imenom na Staroj planini :) tj, dobila je godisnju kolicinu meda iz te kosnice sledecih sedam godina :) kud ces originalnije :)
Ne znam da li ti na fb izlazi ona stranica Mali krojac, oni bas imaju originalne kutije za odlaganje igracaka


Ne pricaj. Prelepoooo user posted image Za to jos nisam cula.Na kom sajtu se to kupuje.

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
26.8.2015 8:46:36   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: milicicak

Wiv, mini buba je dobila na poklon kosnicu sa svojim imenom na Staroj planini :) tj, dobila je godisnju kolicinu meda iz te kosnice sledecih sedam godina :) kud ces originalnije :)
Ne znam da li ti na fb izlazi ona stranica Mali krojac, oni bas imaju originalne kutije za odlaganje igracaka


Ne pricaj. Prelepoooo user posted image Za to jos nisam cula.Na kom sajtu se to kupuje.



Ovo je najbolji poklon za koji sam čula u poslednjih 100 godina! user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
7.12.2015 20:27:09   
bojana92
Po mom misljenju je nesto sto nema,a treba mu .Mi smo svom sinu kupili stolicu za hranjenje.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
23.10.2016 22:44:44   
emicaa
Nama treba ideja za treci rodjendancic,sta da kupimo Teodori...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
23.10.2016 22:47:25   
Animsaj9
a sta da kupim kumicu za drugi?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
23.10.2016 22:50:00   
Anck Su Nmaun
Ja kad ne znam sta bih, uvek kupim garderobu.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
23.10.2016 22:51:57   
Anck Su Nmaun
Kucicu onu kao sator....trotinet..balanser...auto na daljinski...neku knjigicu ili kao kraljevstvo bajki (vie knjigica u jednoj)...

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.10.2016 22:52:57 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 10:39:11   
isidora88
Sve zavisi sta treba detetu. Super poklon su mi knjige one velike sa recimo zvucnim efektima, tricikl, guralice...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 10:46:06   
emicaa
Dora obozava Minionse ali ima previse stvari od njih,i torta ce joj biti minion.Ima u stvari i previse stvari.Prosle godine smo joj kupili kuhinju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 11:32:55   
Khaleesi
Mi imamo i sator i kuhinnu, doktorski pribor, mac , luk i strelu, tricikl, guralicu, playdoh sta hices.... Ja najvise volim da kupim lep kompletic ili trenericu...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 13:07:51   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Mi imamo i sator i kuhinnu, doktorski pribor, mac , luk i strelu, tricikl, guralicu, playdoh sta hices.... Ja najvise volim da kupim lep kompletic ili trenericu...

Pa to..sa garderobom ne mozes da pogresis. Ako dovro znas dete i njegove zelje inda je lakse izabrati.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 13:20:09   
IvanaSK RR
Evo Anck pisala, pa i to moze za rodjendan - roleri user posted image
Ako hoces detetu poklon, uzmi igracku, ako ces obradovati roditelje, onda garderobu user posted image
Ja volim da poklonim garderobu, sa likom nekog junaka, crtanog koji deca vole.
Neke lepe društvene igre, slagalice... Ima onih maketa aviona, autica sto su od drveta pa deca to lepe, slazu... Moja komšinica pravi i prodaje jastuke u obliku zivotinja, likova iz crtaca.. Cebence sa junakom ili lepo ukraseno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 13:30:14   
emicaa
ja bih Dori najradije trampolin ali nemam gdje sa njim.Da je ljeto pa ispred zgrade bi bilo super ali sta da radim sa njim u novembru user posted image
Kad nekom kupujem sa kim smo bas dobri pitam roditelje sta treba djetetu a sad sam Andreja pitala sta hoce jer on je vec veliki i super.Ovde je sad fora da dijete ode u prodavnicu i u kutiju nakupi sta hoce da dobije za rodjendan,onda drugari koji ce doci na rodjendan odu u tu prodavnicu i izvace iz kutije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 14:23:48   
Khaleesi
To kao svadbe u USA,mladenci naprave spisak pa kupujteuser posted image
Ja ne volim sto danas ima svega da se kupi... Sve zive igracke imamo i jos dobijamo. A ona se ni sa petim delom ne igra...
Kada sam bila mala uvek mi je hvalilo nesto i tada nisi ni mogao da dobijes svaku igracku...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 15:11:10   
Anck Su Nmaun
Ivana jeste da se deca vise obraduju igrackama ali tu igracku izdegustiraju tri dana i vise nije zanimljiva a garderoba je ipak korisnija . To sa junacima je dobra ideja onda se deca obraduju.
Mi se podavismo u ugrackama tako da me samo zaboli glava kad vidim takve poklone user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 16:01:02   
emicaa
Khaleesi pa na tu foru ali meni licno je to super.Kad dora krene u predskolsko i ja cu za nju tako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 16:13:22   
Mariya
IZVORNA PORUKA: Animsaj9

a sta da kupim kumicu za drugi?


Najbolji poklon, po meni, Lego kocke.
Pa onda odeća.
Ali, ako ti je već kumić, pitaj šta im treba.

< Poruku je uredio Mariya -- 24.10.2016 16:14:22 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 17:30:50   
Animsaj9
Pa on dete imaaa sve od igracaka, sta god pozeli , nemam pojma , da mu dam pare opet mi bzvze dete je volela bi nesto da mu poklonim cemu ce se obradovati . Za prvi rodjendan sam mu kupila triciklo. Sad razmisljam posto je krenuo u vrtic da mu kupim ranac ovako nesto i neku lepu knjigicu user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 17:33:18   
Anck Su Nmaun
E bravo i ja sam za prvi rodjendan kupovala ranac za vrtic user posted image
A sto se tice knjiga moja deca se njima uvek jako jako obraduju.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.10.2016 17:34:25 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 17:41:02   
Animsaj9
Meni se taj jako svideo cak sam ga i smeknula juce u Big-u

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 17:52:18   
Mariya
Ranac je baš sladak!!
Ja volim da nam donesu novac oni koji inače nemaju smisla za odabir poklona (recimo tetka mm i njena ćerka su antitalenti za kupovinu poklona, skoro uvek nam donesu besmislice, gluposti, nepraktične stvari ili glupe glasne igračkeuser posted image , e od njih volim da dobijem novacuser posted image Inače tetka kad pita šta treba mi joj kažemo i to ispadne dobro, ali njena ćerkauser posted image Možda zato što još uvek nemaju decu, ali nemaju pojma da devojčicama donesu neki pametan ili koristan poklon.... Poklonu se u zube ne gleda, znamuser posted image ali stvarno uvek donesu gluposti..

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 18:01:09   
Animsaj9
Pa ko nema ukusa ili ne zna sta ce bolje onda pare da da , ja uglavnom kad znam ko sta voli , kupim nesto .

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
24.10.2016 19:43:18   
isidora88
Super je ranacuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 8:58:37   
Maraj
Animsaj super je ranac user posted image
a sto kaze Mariya , najbolje su pare user posted image ima stvarno ljudi koji bas bas ne znaju da kupe poklon. A i dosta ljudibse veze za oznaku velicine koja pise na etiketi. A ona nema veze s vezom.... mi smo kad se L rodio dobili dosta manje garderobice bas zato sto su ljudi gledali oznaku velicine

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 9:36:49   
Anck Su Nmaun
Meni malo bzvz za rodjendan da nosim pare, iskreno. To mi je vise za svadbe, babine..
Za rodjendane pokloni.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here